نیجریه در برزخ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می افزاید: کشور ما سفر بان کی مون لیست

لاگوس نیجریه – Ikenna است در یک اتصال. در یک طرف ما دارنده کارت سبز شده است توصیه می شود که به سفر خارج از ایالات متحده برای یک سال برای جلوگیری از خطر شکست برای دیدار با معیارهای واجد شرایط برای شهروندی است. از سوی دیگر خود را تازه wedded, همسر در نیجریه نمی تواند او مراجعه کنید. او تا به حال اعمال شده برای ویزای توریستی روز قبل از ما به حالت تعلیق در یک “دراپ باکس” روش در ماه مه سال 2019 است که اجازه بازدید کنندگان مکرر به درخواست مجدد بدون اینکه در معرض روند مصاحبه – اما او درخواست رد شد.

مراقبت های بهداشتی حرفه ای گفت به ما گفته شد که پس از او ازدواج کرده بود به یک مقیم دائم او باید فایل برنامه ویزای مهاجرتی را به نمایندگی خود را به جای. چنین Ikenna ترک شغل خود را در نیجریه پایتخت آبوجا و مهاجرت به آمریکا در اواخر ماه جولای برای شروع روند. در ضمن همسر خود را اعمال می شود برای یک کسب و کار ویزا در ماه اکتبر فایده ای نداشت.

بیشتر:

و در حال حاضر همه چیز را تبدیل به حتی بیشتر پیچیده است.

هفته گذشته کاخ سفید گفت: مهاجران از نیجریه و کشورهای دیگر خواهد بود واجد شرایط برای ویزا اجازه می دهد آنها را برای زندگی در آمریکا به طور دائم در حال گسترش آن بحث ممنوعیت سفر سیاست. ریاست جمهوری اعلام ذکر شده در ژانویه 31, نیجریه شکست خود را مطابق با امنیت و به اشتراک گذاری اطلاعات مورد نیاز خود را بالا “ترور” خطر برای ما به عنوان دلایل برای تحمیل محدودیت.

“من در زمینه برای او (ویزای مهاجرتی) در ماه نوامبر و در حال حاضر این ممنوعیت اعلام شده است می گوید:” یک نا امید Ikenna. “من یک ذینفع طولانی و خسته کننده, لبخند روند برای به دست آوردن من قانونی اقامت دائم و در حال حاضر من دچار همین روند به دریافت ویزا برای همسر من است.”

او همچنان ديپلمات در مورد ممنوعیت استدلال ویزای غیر مهاجرتی متقاضیان کمتر مورد بررسی قرار و در نتیجه بیشتر از یک تهدید برای امنیت ایالات متحده از کسانی که تقاضا برای ویزای مهاجرت.

“این [دولت آمریکا] است و نه فقط مجازات نیجریه,” او گفت: در مورد سفر محدودیت برنامه ریزی شده برای به اجرا در آمده در فوریه 21. “آنها مجازات شهروندان آمریکایی” او افزود: با اشاره به هزاران نیجریه ای دیگر پردازش ویزای مهاجرت فوری خود را اعضای خانواده در نیجریه.

که تمایلات همچنین حلقه درست برای Chienye یک مدیر بازاریابی محصول است که در حال حاضر دادخواست برای دریافت ویزای مهاجرت برای مادر خود را در نیجریه. او احساس می کند این ممنوعیت ناعادلانه است و در نقض حقوق خود به عنوان یک شهروند ایالات متحده.

“Melania Trump خودش را با استفاده از همان روش مهاجرت به پدر و مادر خود را به ایالات متحده گفت:” از گسترده رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “که یکی از تجملات بودن یک شهروند است. شما می توانید گسترش آن است و آن را اعضای خانواده آمده بود با شما در اینجا.”

یک شهروند پس از 2018, 37 ساله Chienye می گوید او هیجان زده در مورد آوردن مادر خود را به عنوان او هرگز بازدید در 15 سال او به زندگی در ایالات متحده برای اولین بار در مینه سوتا و سپس واشنگتن متحده است. این چیزی بود که او امیدوار بود به تغییر در حال حاضر که او از نظر مالی حلال به پرداخت هزینه برای سفر خود را.

“مادر من است و من می خواهم به او را در اینجا برای استراحت و لذت بردن از خودش حتی اگر آن را برای چند ماه.”

در حالی که ویزای غیر مهاجرتی متقاضیان بی پیرایه باقی می ماند نیجریه دانشجو Onyinye نگران است در مورد ممنوعیت knock-در اثر. مادر دو تکمیل پرستاری پیش نیازها در مریلند است.

“من نمی خواهم یک وضعیت که در آن من باید برای تجدید مقالات و نمی تواند به دلیل ممنوعیت,” او گفت: گمانه زنی در مورد احتمال که دولت آمریکا ممکن است به صورت غیررسمی محدود کردن تعداد ویزای صادر شده به نیجریه. “من فقط نمی خواهم به مستند نشده در اینجا.”

در 2018, نیجریه صادر شد و در مجموع 7,922 ویزای مهاجرت دوم بالاترین در میان کشورهای آفریقایی. بیش از نیمی از این تعداد رفت و به بستگان ما شهروندان است. اتفاقا زیر هزینه ویزا افزایش و تعلیق از مصاحبه چشم پوشی Drop Box نرم افزار در سال گذشته برنامه های کاربردی برای ویزای غیر مهاجر 21 درصد کاهش یافته.

حدود 30,000 نیجریه اعتقادی نداشته ویزای غیر مهاجرتی خود در سال 2018 ساخت آنها سومین defaulters پشت ونزوئلا و برزیل با توجه به داده ها از ایالات متحده وزارت امنیت داخلی. برخی اصرار دارند این ممکن است مطلع اخیر محدودیت. دیگران حفظ ممنوعیت یک شگرد بیشتر به محدود کردن تعداد نیجریه از آمدن به ایالات متحده.

“من فکر می کنم برگ برنده دولت در تلاش است به منظور محدود کردن مهاجرت از سیاه و قهوه ای کشورهای” استدلال Chienye اضافه کردن بیشتر نیجریه در آمریکا تحصیل کرده و رد دلایل امنیتی ذکر شده برای حرکت می کند.

“تنها دلیل تهمت است ممنوعیت نیجریه است که او نمی خواست به مهاجران در ایالات متحده و نیجریه را تشکیل می دهند بخش بزرگی” او گفت:.

برای Onyinye, حق زندگی و کار از نظر قانونی در ایالات متحده طرفها امکان دستیابی به شهروندی در دراز مدت است. و اگر او می شمارد خودش را خوش شانس است که شوهر و فرزندان خود زندگی می کنند با او آرزوهای او می تواند مادر خود را بیش از.

“اگر که ممکن است من را مجبور به کار بیشتر, بنابراین من می توانید ببینید نیجریه به دیدن او بیشتر,” او گفت: قبل از تصدیق این ممنوعیت ممکن است به جلوگیری از او را از وارد شدن دوباره به ما. “تا زمانی که پاک من حدس می زنم هیچ سفر برای من است.”

170630193723118

با توجه به مهاجرت وکیل لیلا منصوری که به کار گرفته موارد برای ایرانیان و ایران تحت تاثیر 2017 مسلمان بان که محدود مسافران از ایران و دیگر کشورهای مسلمان می پردازد متن سفر اخیر بان کی مون روشن نیست که آیا نیجریه با ویزای غیر مهاجر هستند محروم از تقاضا برای اقامت دائم.

“بر اساس چگونه [دولت آمریکا] به کار گرفته شده در آن برای ایرانیان, من فکر می کنم که [دولت] در حال حاضر در ایالات متحده قادر خواهد بود به naturalise یا ازدواج و تنظیم وضعیت خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که کسانی که ترک ما ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به دوباره وارد کنید.

هفته گذشته دولت نیجریه اعلام کرد که تا به حال تاسیس یک کمیته برای رسیدگی به این به روز رسانی مورد نیاز است. در روز سه شنبه نیجریه وزیر امور خارجه جفری Onyeama به نظر می رسد در یک کنفرانس خبری مشترک در واشنگتن با وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo, بیان نیجریه بوده است “blindsided با اعلام محدودیت های ویزا.” او در حفظ این کشور در روند تحقق مطالبات و در حال حاضر “علامت بسیاری از جعبه”.

“اساسا وجود اقدامات امنیتی که گرفته شد با توجه به الکترونیکی [و] از دست داده و به سرقت رفته گذرنامه” اشاره کرد Onyeama اضافه نیجریه مشغول به کار بود به اطلاعات مذکور و اطلاعاتی روی مظنون به تروریست ها در دسترس برای ایالات متحده و کشورهای عضو اینترپل “به زودی”.

مانند بسیاری در نیجریه و ما Onyinye امیدوار است هر دو کشور را به وضوح.

“من روی چیزی حساب کردن این ممنوعیت تنها برای یک زمان کوتاه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>