نیجریه اعلام کرد مستند از شهرهای بزرگ برای جلوگیری از coronavirus

نیجریه اجرا جارو قرنطینه به صورت عمده سه متحده هستند که خانه به تقریبا 30 میلیون نفر در یک پیشنهاد به سرعت گسترش جدید کروناویروس در پرجمعیت ترین کشور آفریقا.

این مستند در لاگوس آبوجا و Ogun در ضربات در 11 شب به وقت محلی (22:00 به وقت تهران) روز دوشنبه و در محل اقامت برای حداقل دو هفته رئیس Muhammadu Buhari اعلام کرد در روز یکشنبه کمی بیش از یک ماه پس از نیجریه تایید اولین مورد است.

بیشتر:

“همه شهروندان در این مناطق به ماندن در خانه های خود. سفر به و یا از کشورهای دیگر باید به تعویق افتاد. همه کسب و کار و ادارات در این مکان باید به طور کامل بسته و در طول این مدت” Buhari گفت: در یک آدرس به ملت.

صفحه اصلی به حدود 20 میلیون نفر لاگوس آفریقا است پرجمعیت ترین شهر نیجریه مالی توپی. ابوجا پایتخت این کشور و مقر آن دولت است. نفت خیز رودخانه های دولت و Kaduna وزارت امور خارجه در شمال زودتر اعمال مشابه مستند اقدامات است.

محدودیت اعلام می شود و بیمارستان ها و فروشگاه های فروش اقلام ضروری مانند مواد غذایی و دارو است.

“ما استفاده از این مهار دوره برای شناسایی, ردیابی و جداسازی تمام افرادی که در تماس با موارد تایید شده,” او گفت:.

ترس از افزایش قیمت

اعلام این خبر باعث وحشت در میان بسیاری از در لاگوس مرکز از شیوع کروناویروس در کشور است که تا کنون آلوده 111 مردم و باعث یک مرگ.

روز دوشنبه ساکنان در لاگوس آب گرفتگی بازار و فروشگاه ها برای خرید مواد غذایی و دیگر اقلام است.

بوز Odumosu یک مادر پنج الجزیره گفت: که او را با استفاده از ساعت آینده به انبار کردن مواد غذایی برای خانواده اش.

“من انتظار داشتم که دولت به ما چند روز به مرتب کردن ما نیاز داخلی قبل از اعلام. من احساس ناگهانی محدودیت باعث خواهد شد قیمت کالاها را افزایش دهد” Odumosu گفت.

Shop assistants wearing face masks to prevent against the spread of the new coronavirus take stock in a supermarket in Lagos, Nigeria Friday, March 27, 2020. The new coronavirus causes mild or moderat

فروشگاه دستیاران پوشیدن ماسک برای جلوگیری از برابر گسترش coronavirus سهام را در یک سوپر مارکت در لاگوس [یکشنبه Alamba/AP]

او گفت: تمام شاخه های دولت شده اند بسیج “برای مقابله با آنچه که در حال حاضر تبدیل به یک بهداشت و درمان اضطراری و بحران اقتصادی” اما مستند به معنی مالی اضافی درد برای میلیون ها نفر از کارگران رسمی که به شدت تکیه بر درآمد روزانه برای زنده ماندن.

Olatunji Akintan یک داربست و همسرش, یک خرده تاجر زندگی می کنند در یک آپارتمان دو اتاق با دو پسر در Ojodu حومه شهر لاگوس. هر روز Akintan رفت و آمد به مکان های مختلف در megacity در جستجوی یک شغل و تنها زمانی که پرداخت می شود او را استخدام کرد تا پیمانکاران ساختمان برای روز.

در حال حاضر 56 سال چهره دو هفته خانه قرنطینه و بدون هر گونه درآمد.

“از ژانویه من انجام داده اند بسیار کار, بنابراین من هیچ پس انداز. من شده فکر کردن که چه چیزی را با کمی پول من برای دو هفته” Akintan به الجزیره.

“چگونه من افزایش پول در حال حاضر که من نمی تواند کار را برای چند روز آینده? برخی از ما خواهد بود مجبور به خرید مواد غذایی اعتباری اگر ما می تواند پیدا کردن کسانی که مایل به فروش است.”

در سخنرانی خود Buhari اعلام کرد یک سری از اقدامات با هدف تسکین برخی از اقتصادی درد از جمله سه ماه مهلت قانونی دولت بازپرداخت وام.

“برای آسیب پذیر ترین در جامعه ما من کارگردانی که مشروط پول نقد, نقل و انتقالات برای دو ماه آینده پرداخت می شود بلافاصله. ما آوارگان داخلی را نیز دریافت دو ماه از جیره غذایی در هفته آینده,” او گفت:.

تحلیلگر مالی Oluwatosin Olaseinde گفت: “بزرگترین تسکینی بدیهی است که می توان مواد غذایی است.”

“رئیس جمهور اعلام کرد چند معافیت از نظر جنبش برای تولید کشاورزی است که باید به کمک کوسن اثر” Olaseinde الجزیره گفت: با استناد به معافیت های مربوط به پردازش مواد غذایی و توزیع.

“در حالت ایده آل, من دوست دارم برای دیدن برخی از کمک های مالی به گروه های دستگیر شده در طرح های مانند تاجر پول طرح,” او گفت: با اشاره به پروژه دولت که شامل توزیع وام به معامله گران کوچک برای حمایت از کسب و کار خود را.

Women sell face masks and gloves, to prevent the spread of the new coronavirus, to passengers at a public minibus station in Lagos, Nigeria Friday, March 27, 2020. The new coronavirus causes mild or m

زنان فروش ماسک صورت و دستکش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به مسافران در ایستگاه مینی بوس در لاگوس [یکشنبه Alamba/AP]

در سراسر جهان شیوع کروناویروس جدید تیره و تار است سیستم بهداشت و درمان و ضربه زدن به اقتصاد سخت با چند کشور انتظار می رود به صدمه ندیده با همه گیر مالی اثر است.

نیجریه در حال حاضر احساس تنگنا با قیمت نفت انداخت. کشور جهان است هشتم-بزرگترین صادر کننده نفت و تقریبا 90 درصد از صادرات خود را به درآمد وابسته به نفت است.

بستن مالی این کشور سرمایه لاگوس انتظار می رود که بیشتر اضافه کردن به قریب الوقوع بحران اقتصادی است.

“وجود خواهد داشت کاهش در تولید ناخالص داخلی این کشور برای سه ماهه اول سال” Olaseinde گفت. “شما باید پنج کلید متحده در این کشور اساسا مبتنی است. که منجر به از دست دادن درآمد برای شرکت ها و افراد. شما همچنین می توانید ببینید عرضه شوک.”

در ضمن برق همچنان یک چالش عمده در کشور است. اکثر مردم تکیه هزینه دیزلی ژنراتور به قدرت خانه های خود و نگه داشتن کسب و کار شناور.

“چگونه من حفظ من در ژنراتور برای 14 روز اگر ما همچنان به تجربه مزمن کمبود برق? که تقریبا غیر ممکن است” این سیستم تحلیلگر ساموئل Edeh به الجزیره.

“من امیدوارم که آنها را در میان ثابت منبع تغذیه به مستند طرح به طوری که برخی از ما می توانید نگه دارید تا با کار در خانه” او به الجزیره.

خانواده ها نیز امیدوار به طور منظم تغذیه در طول دوره قرنطینه.

“به طور منظم با برق من می توانید از فروشگاه های مواد غذایی و همچنین نگه داشتن کودکان را سرگرم در طول مستند” Odumosu گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>