NH شمار آخرین شانس برای برخی از تلاش 2020 دموکرات

PLYMOUTH, N. H. — محدوده بر روی یک صحنه در یک مرکز همایش در نیوهمشایر tech کارآفرین اندرو یانگ مخابره لبخند به جمعیت تشویق و راه اندازی شد و به زمین خود را برای رای عنوان intod از روز سه شنبه برای اولین بار در کشور اولیه.

یانگ اشاره نکرد خود را فقیر نشان دادن در آیووا پشت خود را-از-روی-بسته رای گیری در نیوهمپشایر و یا این واقعیت مبارزات انتخاباتی خود به تازگی گذاشته شدن تعداد نامعلومی از مردم است. او به یاد می آورد یک مکالمه او در واشنگتن که در آن او گفت که او نیاز به ایجاد یک موج در دیگر نقاط کشور و آوردن که موج توفنده را بر سر ما در سی”

“من گفت: چالش پذیرفته” یانگ گفت: از تصمیم خود را به اجرا برای رئيس جمهور. “در اینجا ما هستند پلیموث و شما هستند که موج.”

یانگ است که در میان تعداد انگشت شماری از نامزدها که رای گیری در تک رقمی به عنوان نیوهمپشایر اولیه نزدیک. او می پیوندد کلرادو بهداشت ، مایکل بنت سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard در نزدیکی پایین ترین نظرسنجی. برای بسیاری از آنها فقیر نشان دادن در روز سه شنبه می تواند آنها را وادار به تجدید نظر در مبارزات انتخاباتی خود را.

تنها یانگ و Steyer واجد شرایط برای روز جمعه مناظره ریاست جمهوری.

جای مسکونی بر روی پتانسیل ناامیدی این نامزدها به سربازی با تعداد زیادی از سالن های شهر, خانه احزاب به عنوان به خوبی به عنوان صبحانه و شام با هواداران است. این همه در خدمت به این ایده که نیوهمپشایر رای دهندگان ممکن است تعجب صاحب نظران.

صحبت در حاشیه یک دانشگاه نیوهمپشر رویداد در کالج هزینه های بنت ادعا کرد که او تا به حال صرف زمان بیشتری را در نیوهمپشایر از هر نامزد دیگر و امیدوار بودم تا پایان سوم یا چهارم. او در میان یک تور که شامل 50 سالن های شهر و تجمع روز شنبه در منچستر با دموکراتیک عمل James Carville.

او همچنین برداشت حمایت از دموکرات در کنگره Jared طلایی از مین اولین عضو کنگره به تایید بنت در مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری.

“وجود دارد این فرصت را در نیوهمپشایر به خصوص پس از چنین مبهم نتیجه در آیووا به مرتب کردن بر اساس از شروع مسابقه دوباره.” بنت گفت. “این بسیار مهم بسیار مهم را به انجام خوبی در نیوهمپشایر. آن را حیاتی برای من.”

پاتریک که وارد مسابقه دیر گفت: در شش روز 1,000 مایل تور اتوبوس نشان داد وجود دارد مقدار زیادی از رای دهندگان مردد برای grabs. او درباره مخاطبان گسترده تر با سی ان ان تاون هال پنج شنبه شب که در آن او اذعان کرد که او نیاز “به ضرب و شتم انتظارات اینجا.”

“تقریبا همه مردم من هنوز بلاتکلیف هستند و من فکر می کنم آنچه که بدان معنی است که مردم را راضی نمی با بقیه زمینه” پاتریک گفت. “من تعجب نیست که. زمانی که آنها شنیدن کسی که در واقع تحویل در دستور کار است که دیگران فقط صحبت کردن در مورد و یا که آنها برنامه ای برای زمانی که آنها شنیدن آنچه در آن طول می کشد تا تحویل آن مترقی نتایج ما در حال برنده شدن پشتیبانی می کند.”

برای Steyer گرفتن پیام خود را به معنای braving برف و باران انجماد به استقبال یو پی اس کارگران پس از رسیدن به منچستر انبار پنج شنبه. از او پرسیده شد که چه مدت او را در رقابت باقی می ماند.

“من قصد دارم اقامت در مسابقه چون من فکر می کنم من قصد دارم به نفع خود,” او گفت:.

خواسته آنچه او انجام شده بود به ماندن رقابتی در نیوهمپشایر زمانی که او به سختی ثبت نام در نظر سنجی Steyer اشاره نمی نیوهمپشایر در جواب او به جای تمرکز بر روی حمایت خود را در کشورهای دیگر که در آن او را به انجام بهتر.

“من نمی دانم آنچه که نظرسنجی است اما من می دانم که در کارولینای جنوبی نوادا که من واقعا, خوب,” او گفت:. “من قصد دارم برای قرار دادن با هم نوع متنوع ائتلاف آن را به هر دو به نفع این نامزد به نمایندگی از این کشور و به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

Gabbard اختصاص داده است که چقدر از زمان خود را به مبارزه در نیوهمپشایر اما قادر به می گویند به تازگی دقیقا چگونه بسیاری از کارکنان او در دولت است.

او رویکرد غیر متعارف است که احساس می کنید از شورشیان به عنوان ردیف بالا تا حد زیادی نادیده گرفته, New Hampshire در ماه گذشته. او برنامه ریزی شده بود نمرات از سالن های شهر بیش از آخر هفته بود اما بدون نشان دادن در UNH رویداد پنج شنبه.

“من نمی دانم این punditry از همه این” Gabbard گفت: وقتی راجع به انتظارات است. “من واقعا فقط متمرکز در ادامه این توسعه است که ما انجام داده ایم.”

در Plymouth یانگ بود و در پایان یک سخنرانی برای حدود 60 نفر که در آن او به تفصیل داستان زندگی خود را شرح داده و یک جهان که در آن شرکت داشته اند و تمام قدرت ها بودند و در نظر گرفتن شغل و امید به زندگی در ایالات متحده در حال کاهش با توجه به استعمال بیش از حد مواد مخدر و خودکشی.

ایستاده در پشت اتاق جری و جودی بک بازنشسته زن و شوهر از Holderness که حمایت یانگ اعتراف نمود که بعید است برای برنده شدن در روز سه شنبه. اما آنها نمی تواند تصویر رای دادن به هر کس دیگری.

“من فکر نمی کنم من به هدر رفتن رای من” جودی بک که در ابتدا به حمایت نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker قبل از چیدن یانگ. “اگر مردم به اندازه کافی فکر نمی کنم آنها در حال هدر رفتن رای خود ما خوب است.”

جری بک گفت که او با رای گیری برای یانگ چرا که او “بهترین مرد برای این کار است.”

“اگر شما در حال تلاش برای رای دادن به یک برنده فقط در خانه بمانند,” او گفت:. “اگر شما عمل خواهم که رای خود را بی معنی است. شما نیاز به رای وجدان خود را. اگر مردم به اندازه کافی انجام است که ما را به بهترین فرد است.”

آسوشیتد پرس خبرنگاران هالی Ramer و شکارچی Woodall در منچستر, New Hampshire, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>