NFL پخش فایل طرح دعوی در دادگاه گفت او تجاوز جنسی در پرواز

خدمه پرواز مطلع شدند اما گفته می شود عمل نمی کند.

یک NFL بازیکن شکایت کرد United Airlines پس از او به اتهام تجاوز جنسی در یک پرواز از لس آنجلس به Newark, New Jersey.

بازیکن که نمی شد به نام پرواز خانه به New Jersey on Feb. 10 هنگامی که ادعا حادثه رخ داده است با توجه به طرح دعوی در دادگاه. در طول سفر یک زن نشسته در کنار او “در ادامه به حمله جنسی به و سوء استفاده از [او]” طرح دعوی در دادگاه متحده از جمله با گرفتن آلت تناسلی خود را و اتوبوس ران او.

این زن نیز نوازش دست او در سراسر دامان خود نزدیک آلت تناسلی خود را با توجه به طرح دعوی در دادگاه که واصل شد پنج شنبه در لس آنجلس County Superior Court.

گذشته از اتهام تجاوز جنسی به طرح دعوی در دادگاه می گوید که NFL بازیکن با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود را از COVID-19 اما دیگر از او بودن بیمار به او گفت که او “ترسناک” و پاره پاره کردن ماسک.

هواپیمایی متحده با صدور بیانیه ای به شبکه خبری ABC گفت: “ایمنی و رفاه مشتریان ما همیشه اولویت اول ما است. در این مثال مشتری درگیر شد نقل مکان کرد به یک صندلی. زیرا دادخواهی است که در حال حاضر در انتظار ما قادر به ارائه نظر بیشتر.”

این بازیکن که سیاه بود “ترس از درک یک مرد بودن قربانی و نژادی ننگ بودن یک جوان آفریقایی آمریکایی” با توجه به طرح دعوی در دادگاه. در یک نقطه او “صبر و حوصله التماس کرد” با این که سفید است برای متوقف کردن و حذف دست خود را, اما او با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

مرد دیگری که او نیز نام نه در این پرونده و با شناسایی تنها به عنوان John Doe 2, سفر با این بازیکن در آن زمان است. که مرد را دیدم زن, groped, بازیکن زانو و ران و هشدار یک پرواز با این حال هیچ اقدام گرفته شد با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

هنگامی که زن پس از آن گفته برداشت بازیکن اندام تناسلی, بازیکن ایستاده بود و گفته بود “دست زدن” او را قبل از ساخت راه خود را به عقب هواپیما برای پیدا کردن یک پرواز است.

در آن زمان زن منتقل صندلی نزدیک به John Doe 2 و برداشت خود را از ساق پا و کشاله ران منطقه با توجه به طرح دعوی در دادگاه. یک پرواز پس از آن آمد و پرسید: “آیا این همان خانم ؟” قبل از بود خود را به دیگری منتقل ردیف دعوی متحده است.

این زن که هویت ناشناخته مانده اذعان کرد که او و گرفته بود قرص با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

هر دو مردان ارائه شد 150 دلار کوپن وکلا برای آنها می گویند آنها به درستی محافظت می شود حتی پس از شکایت.

مردان بودند “را در معرض خطر غیر ضروری از آسیب و در بسیاری از موارد رنج می برد و همچنان به رنج می برند درد از ذهن و بدن شوک و ناراحتی عاطفی و فیزیکی تظاهرات پریشانی عاطفی از جمله افسردگی و اضطراب و تحقیر و از دست دادن لذت بردن از زندگی و ترس از پرواز و سفر” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“ما به این پرونده با این امید که از آن خواهد شد یکی از آخرین از نوع خود” وکلا برای مردان در بیانیه ای گفت به ABC News. “آرزوی ما خواهد بود که در آینده هیچ مسافران هشدارهای متعدد و شکایت به خدمه پرواز این پردازنده قدرت و ارقام بروید توجهی نشد تا آن را خیلی دیر شده و آسیب انجام شده است.”

آنها به دنبال خسارت تنبیهی برای چند ادعا از جمله تجاوز جنسی جنسی باتری و سهل انگاری.

متهمان در طرح دعوی در دادگاه در حال هواپیمایی متحده و چند unnamed خدمه پرواز.

ABC News’ مینا Kaji کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>