NFL offensive lineman یافت با 157 کیلو علف های هرز در خودرو: DEA

رابینسون و دوم مشکوک چهره تا 20 سال در زندان است.

سابق کلیولند براونز offensive lineman گرگ رابینسون دستگیر شد توسط اداره مبارزه با مواد مخدر در, El Paso, تگزاس, پس از او پیدا شد با 157 پوند ماری جوانا در وسیله نقلیه خود را در یک ایست بازرسی.

رابینسون با توجه به فدرال شکایت متهم شد توسط وزارت دادگستری روز شنبه با توطئه داشتن به قصد توزیع ماری جوانا و اختیار به قصد توزیع ماری جوانا.

نیز دستگیر و به اتهام دیگری بود سابق NFL بازیکن Jaquan Tyreke بری, 26, که بازی برای سه فصل با Indianapolis Colts از 2015-2017.

این جفت ارز نزدیک سیرا بلانکا بازرسی ایستگاه که در آن یک گشت مرزی ایالات متحده سگ واحد هشدار مقامات به وسیله نقلیه خود را DOJ در بیانیه ای گفت شنبه. عوامل سپس پرسید بری به پارک خودرو در بازرسی منطقه برای تحقیقات بیشتر است.

پس از آن بازرسی توسط عوامل با توجه به شکایت نشان داد 157 پوند ماری جوانا داخل چند بزرگ duffle bags در پشت خودرو.

رابینسون گفته اجاره خودرو در لس آنجلس یکشنبه و مرتب برای یک شخص سوم به درایو سه نفر از آنها به لوئیزیانا, شکایت گفت. به DOJ گفت: سوم شخص بود Uber راننده رابینسون ملاقات در سال 2018 است.

هنگامی که سه نفر رسیده El Paso و گرفتن بازرسی مقامات گفت: رابینسون خواسته بارگذاری درایور به سقوط برای ماری جوانا و که او می خواهم او پرداخت بعد. راننده ظاهرا خودداری کرد و گفت: رابینسون او نمی خواهد توافق کرده اند که به آنها درایو را به حال او شناخته شده بودند و حمل و نقل مواد مخدر.

هر دو مظنون هستند برگزار می شود و بدون پیوند در انتظار یک ظاهر اولیه قبل از ایالات متحده دادرس قاضی. اگر محکوم رابینسون و براي چهره تا 20 سال در زندان است.

پس از بازی با این تیم برای دو فصل گذشته یک Browns تیم منبع ESPN گفت: این سازمان قبلا گفته رابینسون که آن را نمی خواهد دوباره او را ثبت نام برای سال 2020 فصل است. رابینسون بود انتخاب دوم انتخاب در دور اول 2014 NFL Draft توسط St. Louis Rams. او همچنین قبلا برای شیرها دیترویت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>