بعدی خیابان: بازنشستگان در حال پیدا کردن راه های خلاق برای مقابله با انزوا

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org.

ترزا Elwert معمولا و در مورد هر روز انجام کار داوطلبانه ورزش و ملاقات با دوستان. چهار بار در هفته 68 ساله منجر به یک گروه از بازنشستگان دیگر در شهر نیویورک محله در آنچه که او خواستار “پیاده روی سریع” را از طریق پارک مرکزی به دنبال قهوه و گفتگو در نزدیکی تمام غذاهای کافه.

به عنوان بخشی از کار خود را با غیر انتفاعی بلومینگدیل پیری در محل, محله, گروه او نیز بازدید افراد مسن در آپارتمان خود را که نیاز به کمک خود را با کامپیوترها و دیگر تجهیزات الکترونیکی و او سازماندهی داوطلبان دیگر برای انجام همان.

با همه گیر البته Elwert برنامه روزانه قابل توجهی تغییر کرده است. یک کوهنورد مشتاق که صعود کوه اورست در سال 2016 او هنوز هم پیاده روی شش یا بیشتر مایل ترین روز — اما توسط خودش. او بازدیدکننده داشته است خانه برای افراد مسن جایگزین شده است با تماس های تلفنی.

“زمانی که من بازنشسته هفت سال پیش من تا به حال سه گل: به لحاظ جسمی فعال فعال اجتماعی و حفظ و یادگیری چیزهای جدید” Elwert گفت. “ویروس تداخل با من اول دو گل.”

خطرات ناشی از انزوای اجتماعی

این COVID-19 همه گیر است مجبور به 52 میلیون آمریکایی که 60 ساله و مسن تر به تنظیم به انفرادی و منزوی زندگی است. اکثریت قریب به اتفاق زندگی مستقل و فعال تر از قبل از نسل های قدیمی تر. در حال حاضر آنها هشدار داده شده است به دور ماندن از خانواده و دوستان و به توقف فعالیت های بسیاری می گویند نگه داشتن آنها را از نظر جسمی و ذهنی مناسب است.

کلیساها و کنیسه ها, جامعه, مراکز و کتابخانه ها و دیگر فضاهای عمومی که در آن آنها جمع بسته می شوند. خود باشگاه کتاب, adult دوره های آموزش یوگا درس گلف و تنیس بازی ها, داوطلب کار و فعالیت های دیگر لغو شده است.

“گفت به خانه ماندن در همه زمان ها نیست زندگی عادی” و می تواند باعث تنهایی و گفت: دکتر لیندا سرخ شده, رئیس دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت عمومی و یک بعدی خیابان و تاثیر گذار در پیری است.

چوب به یک جدید, برنامه روزانه

سرخ شده با توصیه به مردم در تمام سنین و به خصوص افراد مسن که دیگر کار به چوب به یک جدید, برنامه روزانه. این باید شامل ورزش در خانه و یا در نظر گرفتن یک پیاده روی در یک زمان خاص در هر روز و انجام در پروژه های خانه های که ارائه لذت و حس بهره وری.

“اگر شما لازم نیست که ساختار ذهن خود را منحرف و پس از آن شما را در خطر ابتلا به افسردگی,” او گفت:.

به همان اندازه مفید برای تسکین تنهایی کمک به دیگران. حتی افرادی که ماندن در خانه بیشتر از زمان می تواند به ترتیب تحویل مواد غذایی به صورت ضعیف همسایگان و یا تلفن آنها را به طور منظم. به ماندن متصل با دیگران “این است که زمان برای یادگیری به استفاده از اسکایپ, FaceTime و برنامه های دیگر — و یا کسی به شما یاد می دهد” گفت: سرخ شده.

مقابله در راه های خلاق

ترزا Elwert در حال حاضر برگزاری هفتگی زوم ZM, +5.19% جلسات با اعضای رفتن او ، در انفرادی پیاده روی های او گاهی اوقات teleconferences با چند واکر که به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها در حال دیدن خود را در مسیرهای مربوطه.

ببینید: زوم می گوید آن را در صدر 200 میلیون روزانه شرکت کنندگان در ماه مارس به عنوان مدیر عامل آدرس نگرانی های حریم خصوصی

“آن را سرگرم کننده و آسان تر برای انجام این کار از تلاش برای یک فرد در مکالمه در حالی که ماندن 6 فوت از هم جدا,” او گفت:.

ریچارد Siegel که انشعابات وقت خود را بین شهر نیویورک و مین نگران او می خواهم تنبل و بی حوصله و وقتی که او بوکس و پیلاتیز کلاس ها و پل ها لغو شد در اواسط ماه مارس. یک معمار در 70s اوایل که هنوز کار پاره وقت او به طور معمول نقش پل سه یا چهار بار در هفته با افرادی که ام تبدیل به دوستان نزدیک.

در حال حاضر او را به مورد استفاده قرار گرفتن برای بازی آنلاین پل که او مورد استفاده برای رد کردن به عنوان “بیش از حد غیر شخصی.” و به جای بوکس و پیلاتیز درس او شروع به پیاده روی های طولانی با همسر خود.

“من می دانم من پیلاتیز معلم است آن را خیلی بدتر از من چرا که او نمی باید هر گونه درآمد در آینده” Siegel گفت.

چای بر روی نیمکت پارک نشسته و از هم جدا

باربارا Batcheler موافق است که به عنوان یک بازنشسته او رو کمتر فشار مالی از افراد جوان که از دست داده ایم مشاغل به علاوه او تا به حال عمل زندگی می کنند از طریق بار دشوار است.

خواندن: شما باید با استفاده از مراقبت های عمل خود را برای دسترسی به صندوق های بازنشستگی?

77 ساله سابق دانشگاه مدیر متولد شد و در انگلستان در طول جنگ جهانی دوم و با تجربه مواد غذایی سهمیه بندی به عنوان یک کودک.

“برخورد با کمتر است در ژن” Batcheler گفت.

او نتواند رفتن به بدنسازی به شنا کردن او در باشگاه کتاب و تماشای پرنده در شهر نیویورک جایی که او به تنهایی زندگی می کند اما پیدا کردن راه های جدید را به ماندن متصل.

Batcheler و فرزندان و نوه ها زندگی می کنند که در میشیگان و واشنگتن راه اندازی یک “مستند وام کتابخانه.” آنها به اشتراک گذاشته شده عکس از قفسه انتخاب کتاب های آنها می خواستم به خواندن و پستی آنها را به یک دیگر.

Batcheler را دوست دارد به طبخ برای دوستان اما از آنجا که او در حال حاضر نمی تواند دعوت آنها را برای وعده های غذایی او کاهش یافته است خاموش سوپ خانگی به یکی از دوستان و تا به حال چای را با دیگری در یک پارک در نزدیکی خانه اش.

“دوست من به ارمغان آورد یک فلاسک چای و من به ارمغان آورد یک قرص نان. ما نشسته دور از هم بر روی نیمکت پارک و هنوز هم می تواند مشاهده و بحث” او گفت:.

کارول Hymowitz یک نویسنده, ویراستار و متخصص شناخته شده در طول عمر و پس انداز بازنشستگی بحران مدیریت روند و تنوع در محل کار. او همکاری نویسنده “تاریخ زنان در امریکا” (Bantam Books) و یک عامل “سن; چگونه ما در حال مقابله با مناطق خاکستری از پیری” (Wiley e book). او در حال حاضر پژوهشگر در دانشگاه استنفورد طول عمر مرکز.

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org, © 2020 Twin Cities Public Television, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>