بعدی خیابان: چند چیز این کاربر بر روی صندلی چرخدار می خواهد شما را به می دانم که

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org.

من صرف از سه دهه از زندگی من در یک صندلی چرخدار. من می دانم دست اول است که من وضعیت می تواند نگرانکننده به دیگران است. مردم تمایل دارند که یا به طور کامل چشم پوشی از من یا overcompensate با گفتن و انجام کارهایی است که هر کس ناراحت کننده است.

در اینجا برخی از افکار و مشاوره در مورد راه هایی برای کمک به شما در سهولت بیشتر در اطراف صندلی چرخدار کاربران — بنابراین ما می تواند حرکت کند به بودن دوستان:

درمان یک فرد در یک صندلی چرخدار مانند هر دیگر ، آیا شما لبخند غریبه در فروشگاه مواد غذایی? گسترش که همان حسن نیت ارائه میدهد به من.

تماس با چشم اما نمی خیره. آن را OK به لرزش دست من اما لطفا آرام باشید. بله همه ما آموزش داده شده است یک دست دادن باید محکم اما شما می توانید زخمی من.

اگر شما کسی را دیدم در تلاش برای رسیدن به یک آیتم در یک قفسه بالا به شما کمک به آنها را? سپس به کمک کاربر بر روی صندلی چرخدار. همیشه بپرسید اما جرم نمی شود اگر کسی حاضر — ما قدردانی را ارائه می دهند.

خواهد شما بخواهید یک غریبه به همین دلیل آنها به پوشیدن عینک? نوچ. پس چرا از من بپرسید که چرا من در یک صندلی چرخدار است ؟ همچنین لطفا همین حالا بلافاصله سوال در مورد بیماری من. این خط از سوال به سرعت می شود به مراتب شخصی تر از من راحت بحث با یک غریبه. در عوض از من بپرسید اگر من می خواهم به طبخ و سپس به من بگویید در مورد قاتل خود را دستور العمل برای guacamole.

شما ممکن است مانند: 10 زندگی-تعریف درس گرفتم از پدربزرگ و مادربزرگ من

بسیاری از مردم احساس بی دست و پا و مبارزه با انتخاب کلمات خود را در اطراف من. وجود دارد بدون نیاز به تغییر زبان خود را. آن را OK می گویند “بیایید نگاهی به پیاده روی.”

داشته باشیم در مورد مفروضات; نه هر کسی که بر روی صندلی چرخدار استفاده افراد سالمند است. زمانی که من در 30s و مادر یک کودک غریبه ها اغلب به عهده گرفت — و به طور مداوم با اشاره به من — به عنوان پسر من مادر بزرگ.

لطفا به من بگویید که چگونه به خوبی آن است که برای دیدن من و در مورد و یا چه چیزی الهام بخش من است. من فقط یک نفر دیگر زندگی در جهان است. و لطفا همین حالا به شما اعلام کند در حال دعا برای من. اگر شما واقعا مراقبت دعا در سکوت.

من صندلی چرخدار جایگزین پاهای من و به من اجازه می دهد به اطراف. هنگامی که جهان فیزیکی ظرفیت, من به راحتی می توانید مانور. موانع در چهره اغلب ایجاد شده توسط دیگران است. به عنوان مثال: افرادی که در پارک معلولان در فضاهای بدون مجوز. آیا شما در پارک آبی راه راه در کنار یک معلول نقطه ؟ نیست. که من مانع از باز کردن سطح شیب دار از من روی صندلی چرخدار در دسترس ون.

مرتبط با: 9 راه ساده خود را در محل کار می تواند بیشتر شامل افراد معلول

من صندلی چرخدار گسترش بدن و به عنوان مثل آن را نامناسب برای یک غریبه به آن را لمس کنید. اگر شما به معنای واقعی کلمه به من فشار دکمه (یا جوی استیک) من 350-lb. صندلی ممکن است به طور تصادفی اجرای بیش از پای خود را. تکیه بر صندلی چرخدار. زمانی که من حرکت شما ممکن است سقوط.

من نمی ذهن پرسش از کودکان; آنها به طور طبیعی کنجکاو هستند. به عنوان یک مادر, من درک می کنم که چگونه با لينک مستقيم آنها می شود اما وجود دارد هیچ نیازی نیست برای شما را به خجالت و یا تصحیح آنها برای آن است. آنچه که من انجام ذهن کسی نوازش من در سر دارم یک کودک نیز هست. آن مهربان.

وجود دارد بدون نیاز به چمباتمه زدن را به صحبت کردن با من. من درک است که شما می خواهید به چشم به چشم اما آن را لازم نیست. به جای نگاه به یک نقطه که در آن شما می توانید بنشینید و بنابراین هر دوی ما راحت هستند. بیایید به یک دیگر بیش از یک فنجان قهوه است. ما می توانیم بحث در مورد کتاب های ما در حال خواندن یا ما عشق متقابل از نقاشی.

من می خواهم پیدا کردن دوستان جدید. و یک روز هنگامی که ما می دانیم هر یک از دیگر به خوبی به اندازه کافی — ما صحبت در مورد اینکه چرا من با استفاده از یک صندلی چرخدار. من توضیح دهید که در مورد من پيشرونده عضلاني بیماری است. شما سوال و پاسخ بیمار به دلیل این چیزی است که دوستان فراموش—به اشتراک گذاری که ما به عنوان مردم فراتر از هر شرایطی هر کدام از ما هستند.

باربارا Twardowski می نویسد: در مورد سفر, شیوه زندگی و فرزندان موضوعات از منطقه نیواورلئان.

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org, © 2020 Twin Cities Public Television, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>