بعدی خیابان: 6 سوال به شما کمک کند کشف کردن که در آن و چگونه به کار پاره وقت در دوران بازنشستگی

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org.

درصد از افرادی که کار در دوران بازنشستگی شده است به طور پیوسته در حال افزایش برای سال. و توسط 2026, اداره آمار نیروی کار تخمین می زند عظیم 30 درصد از افراد 65 تا 74 را در نیروی کار تا به طور قابل توجهی از فقط 18 درصد در سال 1996.

عوامل متعددی در حال رانندگی روند. دیگر دوره کافی پس انداز بازنشستگی و سطح بالایی از بدهی بسیاری از آمریکایی ها نگران در مورد در حال اجرا از پول بعد از آن در زندگی است. اما حتی در میان کسانی که قادر به ترک نیروی کار وجود دارد علاقه رو به رشد در کار پاره وقت در دوران بازنشستگی. با توجه به یک 2019 هریس نظرسنجی برای TD Ameritrade تقریبا 40 درصد از آمریکایی بین سنین 40 و بالاتر برنامه ای برای ادامه کار در دوران بازنشستگی ، حتی اگر هیچ نیاز مالی.

اگر شما یکی از آنها را عاقلانه به انجام برخی از برنامه ریزی قبل از اینکه شما شروع به دنبال کار پاره وقت در دوران بازنشستگی. در اینجا شش پرسش و شش مربوط به راهنمایی برای کمک به روشن شدن گام های بعدی خود را.

1. آیا کارفرمای خود ارائه مرحله به مرحله بازنشستگی برنامه ؟ به تدریج کاهش تعداد ساعت شما کار در شغل فعلی خود را می تواند یک راه خوب برای کمک به شما در سهولت به بازنشستگی سعی کنید از یک نقش جدید به عنوان یک مربی و ادامه کسب درآمد. در حالی که رسمی بازنشستگی مرحله ای از برنامه های باز به همه کارکنان هنوز هم نادر است کارفرمای شما ممکن است با توجه به درخواست شما.

نکته: اگر شما می خواهم به زمین از یک مرحله به مرحله بازنشستگی گزینه به رئیس خود, دانلود Phazer رایگان پیشنهاد-ابزار برنامه ریزی طراحی و توسعه توسط RespectfulExits.org یک گروه مدافع برای کارگران مسن تر ،

مرتبط: چرا کار شده جدید بازنشستگی

2. آیا درآمد شما اهداف ؟ اگر به حداکثر رساندن درآمد خود را دلیل اصلی برای کار دیگر, آن را به طور معمول بهترین به دنبال کار است که به نحوی متصل به خود را “پیر” حرفه ای — یا به عنوان مشاور و مترجم آزاد, اجرایی موقت و یا مربی. این ساده ترین راه به اهرم خود را با شبکه های حرفه ای و کشف فرصت به اتهام حق بیمه برای تخصص خود را.

نکته: درآمد یک گواهینامه برای اثبات توانایی های خود می تواند راه نسبتا ارزان برای افزایش قدرت درآمد و بهبود بازار خود را. صنعت گروه هستند یک منبع فوق العاده برای یادگیری در مورد گزینه های آموزشی یا در این زمینه خود و یا در یکی از جدید است که شما منافع.

3. فراتر از کسب درآمد آیا شما می خواهید برای کار در بازنشستگی است ؟ برخی از بازنشستگان ایم که کار متوقف شد شگفت زده چقدر آنها را از دست ندهید, جامعه معمول و حس هدف آنها پیدا کرده بود در شغل خود. بنابراین درک “چرا” پشت تمایل خود را به نگه داشتن کار خواهد شد روشن است که postretirement فرصت به دنبال —و آن را نادیده بگیرد.

نکته: ایجاد یک لیست از سه به پنج دلیل که چرا شما می خواهید برای کار پاره وقت در دوران بازنشستگی. سپس در نظر بگیرید که چه کسانی محرکها نشان می دهد در مورد بهترین گزینه های در حال حرکت رو به جلو است.

برای مثال اگر عمیق تر خود را به جامعه روابط مهم است که یک کار در یک موزه و یا تئاتر ممکن است رضایت بخش است. و یا اگر شما به دنبال چالش های فکری, مشاوره, تدریس یا تحقیق نقش ممکن است یک جا بهتر است.

همچنین ببینید: می توانید خود اشتغالی از مردم همیشه در واقع بازنشسته ؟

4. چه در خود “چاک آن” لیست ؟ شما بدون شک شنیده اید یک سطل لیست, اما آیا شما تا به حال نوشته شده از یک چاک این لیست ؟ که یکی از برجسته کردن بخش هایی از کار شما خوشحال خواهید بود به پشت سر بگذارید. برخی از نمونه: طولانی رفت و آمد در دفتر سیاست و اهداف غیر واقعی. با شناسایی آنچه شما نمی خواهید شما احساس بهتری برای آنچه شما می خواهید.

نکته: ایجاد لیست خود را از سه به پنج nonnegotiable کار عوامل است. خسته از نشستن در خودرو به مدت دو ساعت در هر روز ؟ مجازی گیگ یا پاره وقت کار با یک شرکت محلی ممکن است بهترین. تغذیه با نشستن در یکنواخت کار در تمام طول روز ؟ شاید بهتر است برای پیدا کردن کار است که اجازه می دهد تا شما خارج از منزل مانند یک راهنمای تور یا باغبان.

5. چه نوع از کار و انعطاف پذیری آیا شما به دنبال در semiretirement? کار انعطاف پذیر طول می کشد بسیاری از اشکال مختلف, بنابراین بهتر است برای روشن شدن شیوه زندگی خود اهداف قبل از شروع جستجو. که راه شما می دانید که مناسب هنگامی که شما یک.

نکته: در اینجا سه سوال برای اندیشیدن:

  • آیا شما مایل به چوب به یک از پیش تعیین شده برنامه ؟ اکثر مشاغل پاره وقت نیاز شما را به گزارش کار در ساعت خاص در هر هفته. که می تواند ثابت کند به چالش کشیدن اگر شما می خواهید زمان بیشتری را برای نوههایشان, سرگرمی و یا سفر و نمی خواهید به توان به قفل سفت و سخت برنامه.
  • آیا شما می خواهید تابستان و یا تعطیلات هفته ، اگر چنین است, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کار برای یک مدرسه یا کالج است که ارائه این نوع از برنامه است.
  • شما باید برای کمک به مراقبت از یک دوست ؟ کار از خانه کار ممکن است خود را بهترین گزینه است.

6. آنچه اشتهای خود را برای خطر است ؟ تعداد زیادی از بازنشستگان رویا از شروع کسب و کار خود را. اما اگر شما برنامه ای برای باز کردن یک, شما ممکن است نیاز به استفاده از پس انداز خود را و یا گرفتن وام برای شروع است. به عنوان یک کارگر است که می تواند ثابت کند مشکل از آنجا یک مدت زمان محدود برای جبران سرمایه گذاری خود را (و یا به ضرر و زیان خود را).

جزئیات بعدی: اعداد است که کارگران مسن تر و بازنشستگان نیاز به دانستن در سال 2020

نکته: استفاده از رایگان و کم هزینه مربیگری و آموزشی ارائه شده توسط سازمانها مانند اداره کسب و کار کوچک و SCORE.org (mentorship رایگان برای راه اندازی). این می تواند ثابت کند بسیار ارزشمند در کمک به شما در ارزیابی و کاهش ریسک های مالی کارآفرینی.

نانسی Collamer, M. S., یک semiretirement مربی سخنران و نویسنده “دوم-قانون مشاغل: 50+ راه به سود حاصل از احساسات خود را در طول نیمه بازنشستگی.” شما هم اکنون می توانید دانلود خود را رایگان کتاب “25 راه برای کمک به شما در شناسایی ایده آل خود را قانون دوم” در سایت در MyLifestyleCareer.com (و شما همچنین می خواهید دریافت خود را رایگان ماهنامه خبرنامه).

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org, © 2020 Twin Cities Public Television, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>