بعدی خیابان: 3 سخت درس گرفتم و پس از اجازه دادن به بانک و مدیریت پول

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org.

به دنبال مشاوره سرمایه گذاری در میانسالی می تواند روی حیله و تزویر, بسیاری از ما به نوبه خود به کارشناسان برای کمک به. اما گاهی اوقات کسانی که “کارشناسان” می توانند بیشتر مضر باشد تا مفید. متاسفانه من از تجربه صحبت می کنند.

من فکر کردم صاف صحبت کردن فروشندگان هرگز اومدی من. پس از همه, من زرنگ و دانا نیویورکر با موفقیت ارتباطات کسب و کار. اما من گرفته شده توسط یک به اصطلاح مشاور مالی در بانک و یک موسسه بزرگ که در آن من می خواهم یک مشتری برای چند دهه.

پس من می خواهم نگه داشته و پول وجود دارد برای مدت طولانی من گارد پایین بود که یک نماینده پیشنهاد من بحث را به “ارتباط با مدیر” و ترتیب به کار با یکی از بانک مشاوران مالی.

وعده های ساخته شده, مقالات امضا

مقالات امضا مشاور من تحت فشار به او اجازه مدیریت حساب کاربری من. او وعده داده هوشمند معاملات — برای یک نگهدارنده هزینه به علاوه کمیسیون. مشاور گفت که او می تواند به حداکثر رساندن فرصت ها و من می دیدن نتایج چشمگیر.

در حالی که عملکرد گذشته هرگز قابل پیش بینی از آینده متوجه شدم که او نمی ادعا می کنند یک رکورد برای او توصیه می شود سرمایه گذاری و یا ارائه منابع. من مقاومت است.

اما دو نفر از ما در مورد دو شرکت من علاقه مند بود. من موافقت برای معاملات کوچک. یا حداقل من فکر کردم من. در واقع مشاور زخم خرید صدایی مشابه, اما کاملا متفاوت شرکت. زمانی که من متوجه اختلاف او گفت: هیچ چیز می تواند انجام شود. من تا به حال برای رفتن تا زنجیره فرماندهی در بانک و ساعت را صرف گرفتن آن معاملات معکوس شود.

من خوشحال به کار با این مشاور بنابراین من تغییر را به دیگری. و سپس یکی دیگر. در نهایت, من می خواهم به حال به اندازه کافی.

از آن زمان نزدیک به یک سال به رها کردن خودم از من “gotcha بانک.” دلیلش این است که این مقاله من می خواهم به امضا طراحی شده برای خروج پیچیده و چند حرکت من تا به حال رشته های متصل.

من در نهایت زخم بی حد و حصر ارسال ایمیل ساخته شده بسیاری از تماس های تلفنی و ارسال نامه های متعدد به مدیر عامل این بانک در هیئت مدیره و حقوقی آن بخش قبل از من بود.

3 کلید درس گرفتم

در حال حاضر غمگین اما عاقلانه در اینجا برخی از درس گرفتم:

درس شماره 1: نمی توان تحت تاثیر قرار ندهد.

هر کسی می تواند خودش یک مشاور مالی. و برخی از کسانی که در بانک ها یا شرکت های کارگزاری در حال جلال فروشندگان اغلب با کمی آموزش و یا زمینه های مناسب.

وجود دارد, اما,, خبره برنامه ریزان مالی (CFPs) که باید مطالعه و عبور از سختی آزمون برای دریافت این مجوز. و مشاوران مالی شناخته شده به عنوان fiduciaries باید مشتریان خود را منافع ، اما برخی که خود را مشاور نیست fiduciaries.

مرتبط: چگونه به هضم مشاوران مالی’ سوپ الفبا از گواهی نامه های حرفه ای

چه چیزی بیشتر, حتی, اگر, کسی, اعتبار, این بدان معنا نیست که نرم افزار معتبر است. و یک نام تجاری — حتی نام یک بانک بزرگ — هیچ تضمینی وجود ندارد از شایستگی.

آن را ضروری برای تحقیقات شکایت رکورد از یک مشاور مالی قبل از استخدام یک.

کلید گوید همین Blandin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی حفاظت از سرمایه گذار اعتماد (TPT) است “پیدا کردن معتبر مالی مشاوران که نیست فروش هر چیزی است.”

درس شماره 2: خواندن چاپ کوچک.

با یک مشاور در یک موسسه مالی ممکن است فشار اختصاصی سرمایه گذاری — چنین به عنوان یکی از آن سی دی — بدون توضیح است که شما ممکن است قادر به به راحتی انتقال و یا فروش برخی یا همه آن را. و یا شما ممکن است تبلیغ یک صندوق از بانک یا کارگزاری با کمیسیون گفت: به پایین در مقایسه با استانداردهای صنعت. آن را تا به شما برای پیدا کردن حقیقت.

ببینید: این یک مهارت جدا بهترین مشاوران مالی از بقیه

من فروخته شد یک صندوق از بانک است که مشاور گفت: اتهام هزینه های که استاندارد است. اما زمانی که من شروع به حرکت به یکی دیگر از نهاد من آن را کشف کرد درست نیست — هزینه شد بیش از حد و, من در نهایت آموخته من می خواهم پرداخت جریمه برای خروج از صندوق های اولیه. من منتظر پایان ماه فوریه سال 2020 به خارج از صندوق مجازات-رایگان.

چند موسسات مالی مانند چارلز شواب SCHW, -0.19% وفاداری و TD Ameritrade AMTD, -0.10% به تازگی حذف کمیسیون در برخی از معاملات آنلاین خود را. در مقایسه با صدها هزار دلار به شما خواهم پرداخت در بانک های دیگر و brokerages.

بسیاری از مردم فکر نمی کنم بخواهید آنچه در آن هزینه خواهد شد برای خرید و یا فروش سرمایه گذاری های خود را به مشاوران مالی توصیه می کنند. مطمئن شوید که شما انجام دهید و زمان را به خواندن و درک هزینه های شما شارژ می شود.

درس شماره 3: آموزش خود را در مورد سرمایه گذاری و مشاوران قبل از استخدام کسی برای مدیریت پول خود را.

“آن پول خود را و شما را مجبور به انجام علت سعی و کوشش خود,” Blandin گفت.

متعدد وجود دارد مستقل و غیرتجاری منابع است که می تواند کمک کند. وب سایت خود را تنها با یک کلیک دور. آنهایی که از انجمن ملی از دولت اوراق بهادار مدیران (NASAA); فدرال بورس و اوراق بهادار کمیسیون (که در آن شما می توانید پیدا کردن “نکته برای انتخاب یک سرمایه گذاری حرفه ای;” “چگونه هزینه ها و هزینه های خود را تحت تاثیر قرار پرتفوی سرمایه گذاری” و “اتمام کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری”) و صنعت خدمات مالی را خود نظارتی بدن FINRA.

همچنین مستقل پهلوان رجیستری سایت ابزار های بسیاری برای سرمایه گذاران از جمله رایگان راهنمای در مورد چگونه برای مصاحبه های بالقوه مشاوران.

به حفاظت از سرمایه گذار اعتماد است که اختصاص داده شده به آموزش سرمایه گذاران به “حکیم و امن است.” آن را تولید کرده است, آموزشی, جزوات, اجرای کارگاه های آموزشی و ایجاد یک خوبی دریافت سری از آموزش و پرورش سرمایه گذاری ویدئوها برای تلویزیون است.

جان Bogle اواخر بنیانگذار پیشتاز یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های شرکت های معروف گفت که سرمایه گذاران نباید سعی کنید به پیشدستی کردن بازار است. او توصیه خرید کم هزینه وجوه شاخص است که تکرار این بازار است. اما سرمایه گذاران باید به اندازه کافی آگاه به درک آنچه یک مشاور مالی است که صحبت کردن در مورد انواع مختلف سرمایه گذاری و هزینه های شارژ برای آنها.

دوستان من تجربه

در های داستان من با دوستان من شگفت زده و غمگین — برای پیدا کردن که چند تا به حال تجربه مشابه. من مطمئن هستم که وجود دارد واجد شرایط هستند مردان و زنانی که می تواند کمک به مردم در میانسالی بهتر مدیریت پول خود را و برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی. اما پیدا کردن آنها به معنای در نظر گرفتن مسئولیت و تلاش برای انجام تحقیقات لازم.

ما نیاز به پول ما به طور جدی و مالی آموزش و پرورش بخشی از زندگی ما است.

Leida برف است که یک روزنامه نگار برنده جایزه و ارتباطات مربی. او را دنبال کنید @LeidaSnow

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org, © 2020 Twin Cities Public Television, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>