بعدی خیابان: 22 رفتن در 16…? مشاوره برای پدر و مادر با بچه ها که نمی خواهد رشد

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org.

در کتاب جدید خود “عدم راه اندازی: چرا خود را Twentysomething نشده رشد کرده…و چه باید بکنید در مورد آن” روانشناس بالینی علامت McConville می نویسد بیشتر در مورد مشکلات برخی از افراد جوان باید به خوبی تبدیل شدن به بزرگسالان است. اما من به خصوص علاقه مند به پول سوره: “شکستن را قادر می سازد دام: حمایت از (نه نیمپز کردن با آب گرم) مبارزه خود را Transitioner.”

پس از همه, به عنوان یک اخیر AARP مطالعه نشان داد نیمی از میانسالی بزرگسالان با کودکان در سن 25 یا ارائه کمک های مالی به آنها در سال گذشته است. و 51 درصد از پدر و مادر ارائه پشتیبانی گویند این فشار مالی بر روی آنها.

بنابراین من زنگ زد تا McConville است که بر اساس در کلیولند به شنیدن توصیه های خود را برای پدر و مادر را با پسران و دختران در 20s خود را در برخورد با “عدم راه اندازی” — افراد جوان او خواستار “transitioners.”

نکات برجسته از مکالمه ما:

بعدی خیابان: چرا شما تصمیم به نوشتن این کتاب در مورد “عدم راه اندازی” در حال حاضر ؟

علامت McConville: نبود یک مسئله 30 یا 40 سال پیش. این مسئله ای است که شتاب. من شنیدن از مردم در سراسر کشور بیشتر و بیشتر. بچه ها مضطرب تر و مطمئن تر از خود. در محیط های دانشگاهی خدمات بهداشت روان آب گرفتگی هستند. زمانی که من در کالج بود, هیچ کس نمی دانست که در آن خدمات بهداشت روان شد.

و آنچه در مورد پول طرف از عدم راه اندازی ؟

بچه ها امروز لزوما باقی می ماند و وابسته به پدر و مادر خود را طولانی تر است. آن طول می کشد به خود متکی.

من فکر می کنم آنچه واقعا متفاوت از زمانی که بچه ها بزرگ شده و قطعا وقتی من این است که ما در حال سرمایه گذاری بیشتر در فرزندان ما از ما استفاده می شود. سمت تلنگر است که ما نیز پیدا است که کودکان و نوجوانان تبدیل به بیش از حد وابسته به بزرگسالان پشتیبانی می کند.

دقیقا چه چیزی شما را به معنای “عدم راه اندازی؟” آن را فقط در مورد داشتن مشکل پیدا کردن کار ؟

راه اندازی به این معنی ساخت انتقال از نظارت بزرگسالان به جهان — از دبیرستان به کالج و یا به نیروی کار — با بزرگسالان گزنده در پاشنه خود را. 25, شما انتظار می رود به ساخت منطقی بزرگسالان تصمیم گیری. بچه ها من صحبت کردن در مورد ما روانشناسان شوخی می 22 رفتن در 16. گاهی خود را به الگوهای رفتاری و الگوهای فکری بیشتر نمونه ای از نوجوانان است.

و چه اثر بر پدر و مادر خود را?

آنها احساس درماندگی و نا امید. چگونه می توانم شما تاثیر یک 22 ساله که اقدام مانند یک 16 ساله ؟ اگر او 16, شما می توانید زمین را کلید ماشین. شما باید ابزار در جعبه ابزار خود را. اما زمانی که بچه خود را در 20s خود چه می خواهید انجام دهید ؟ پرتاب او را ؟ که به نظر می رسد ،

مرتبط: چگونه به بچه ها رشد خود را برای جلوگیری از استفاده از کارت های اعتباری خود را

آن را در مورد پدر و مادر در تلاش برای ایجاد ارتباط بیشتر بالغ و راه اندازی مجموعه ای جدید از قوانین زمین: اگر شما درمان کودک خود را بیشتر شبیه به یک فرد بالغ وجود دارد مناسب احتمال فرزند شما گام تا بشقاب.

شما نوشتن در مورد آنچه شما آنرا “فعال کردن دام.” که چه ؟

من به شما بگویم یک داستان است. یک بار من تو را دیدم یک زن در دفتر من. پسر او در حدود 20. من را نمی شنوند و از او برای شش ماه یا یک سال تا زمانی که من یک دست پاچگی ایمیل یک شنبه صبح. او به من گفت پسرش بود وحشتناک رانندگی ضبط و بعد فورا رفت واز بود سه بلیط سرعت است که او به طور کامل نادیده گرفته شده است. او احضار در دادگاه او حاضر به خارج شدن از رختخواب بروید و بود لعن آبی خط. مامان گفت: “من باید چه کاری انجام دهید؟” به من گفت: ‘هیچ کاری انجام نمی.’ او گفت: “اما اگر من که آنها را به دور خود مجوز و او قادر نخواهد بود برای رسیدن به محل کار و یا ادامه مصرف کلاسهای کالج. من نمی توانم اجازه دهید که اتفاق می افتد.’

من باید گفت: ‘آنها را به او امتیازات رانندگی برای رسیدن به مدرسه.’ اما او رفت و به دادگاه برای او با یک cockamamie داستان در مورد او داشتن آنفولانزا و او او کردن قلاب. این که چگونه پدر و مادر گرفتار در, را قادر می سازد دام. شما شروع catastrophizing فکر بدترین نتیجه ممکن و سپس غریزه خود را برای نجات در ضربات.

در کتاب خود را, شما باید یک قاعده: اگر خود را transitioner مواجه است تا به چالش تبدیل شدن به یک فرد بالغ و سپس کمک به شما ارائه معمولا واجد شرایط به عنوان پشتیبانی. می تواند به شما توضیح بدین ؟

من درخواست پدر و مادر به دنبال در تصویر بزرگ. اگر شما می توانید بچه های خود را در حال حرکت رو به جلو شما می توانید تصمیم گیری های مالی در مورد آنها را بر اساس آنچه شما می توانید استطاعت.

اما از سوی دیگر شما می گویند که اگر تلاش خود را به مفید باشد آن را آسان تر برای کودک خود را برای جلوگیری از چالش های شما احتمالا قادر می سازد.

رفتن به آن داستان پسر و مادر در برخی بصری در سطح او وجود دارد بزرگ, پیر ایمنی خالص اگر او سقوط کردن سیم بالا. او که قرار بود به مرگ. بنابراین با تصمیم خود را به خواب در او ایمان به آن همه کار کردن. و البته حق با او بود. او را قادر می سازد رفتار او.

اجازه دادن به کودک خود را حرکت به عقب به صفحه اصلی خود و ارائه رایگان اتاق و هیئت مدیره یک ایده خوب و یا یک ایده بد?

در خود و برای خود نه خوب و نه یک ایده بد است. اگر او در حال حرکت است به جلو و دارای مدرک دانشگاهی و درگیر در جستجوی کار کاملا من را حمایت کند. اگر شما اتاق اضافی در خانه خود و پول در حساب جاری خود را با تمام معنی, چرا که نه ؟

به شما می گویند که تلاش transitioners گاهی اوقات پدر و مادر خود را’ مواد و حمایت مالی برای اعطا. این است که چرا ؟

چون همیشه وجود دارد.

من داستان این کتاب در مورد یک فرد جوان که قابل قبول دانشجو در دانشگاه اما هر یک بار در در حالی که قرار دادن $تا 3000 یا 4000 دلار در پدر و مادر خود را کارت اعتباری. او خیلی خجالت کشیدم. اما او به من گفت که در حال رشد تا زمانی که او را به یک رستوران با upper-middle-class پدر و مادر و این لایحه آمده بود که اغلب 100 دلار یا بیشتر او نمی تواند کشف کردن در صورتی که پول زیادی بود یا نه. برای او 100 دلار بود و انتزاع.

ببینید: وقتی که خود را فرزندان در حفظ و درخواست برای پول در اینجا چه باید بکنید

و هنگامی که او یک کودک بود پدر و مادر خود را به شوخی ” من باید برای رفتن به درخت پول است.’ که تصویر فریبنده برای او. او به من گفت: “من می دانم که این مسخره است. که چنین چیزی وجود ندارد. اما این ایده است که شناور در پشت ذهن من.’

آیا بزرگسالان جوان ساده و بی تکلف? یا آن که آنها نمی خواهند برای تبدیل شدن به طور کامل آگاه از وضعیت مالی خود را?

بسیاری از بچه ها کاملا ساده و بی تکلف در مورد هزینه از همه چیز — حتی بچه های هوشمند.

آن است که پدر و مادر مسئولیت به آنها آموزش در مورد پول ؟

کاملا! اما 95% از مشتریان من آن را انجام نداده اند. ما ایجاد یک جهان برای کودکان و نوجوانان ما با تعبیه انتظارات و پس از آن تعجب آنها سپاسگزار است. ما درک نمی کنند ما اختراع جهانی که در آن همه چیز فقط در دسترس است و ما آن را با بهترین نیات.

شما نوشتن در مورد آنچه شما تماس یک پارادایم جدید برای حمایت مادی برای ظهور فیلم در مقایسه با هنگامی که یک کودک توسط یک نوجوان. شما چه معنی است ؟

من سعی می کنم به پدر و مادر به تغییر قوانین زمین از رابطه و پول فقط یک وسیله نقلیه برای انجام آن است. من می خواهم آن را شبیه به یک فرد بالغ به بالغ ارتباط است.

در این تصویر از حمایت های مادی است که پدر و مادر مانند ATM. آنچه من می خواهم زمانی که کودک در خانه است که رابطه بیشتر شبیه به یک صاحب کسب و کار با یک بانکدار.

اگر من یک صاحب کسب و کار من نمی گویم ‘به پول من است.’ من می گویم: “من یک طرح داشته باشد.’ و سپس این بانک تصمیم می گیرد که آیا آن را به نظر می رسد مانند یک سرمایه گذاری خوب است. این یک ارتباط بین بزرگسالان و هر دو را برای یکدیگر احترام بگذارند.

اگر شما یک 20-چیزی درخواست برای حمایت مادی آن مفید است اگر شما فکر می کنم مانند یک بانکدار و بگو کجا می خواهد که هزار دلار چک کنید من نوشتن بود رفتن؟’

والدین چگونه می توانند برقراری ارتباط موثر با خود 20-چیزی در مورد پول مهم است ؟

من یک روانشناس نه یک مدیر پول. و من هرگز یک مدیر بزرگ است. اما من فکر می کنم عملی گفتگو در مورد پول های مفید برای کودکان و نوجوانان.

و اگر دختر من بود رفتن به باز کردن یک حساب جاری من می روم یک جلسه با یک بانکدار و او را در. من می خواهم بپرسم بسیاری از عمد خنگ سوالات مانند: “چه اتفاقی می افتد اگر او overdraws? است وجود دارد یک ضربه ی پنالتی؟’ اگر او می آموزد و از بانکدار او را جذب آن را بیش از پدر به سخنرانی دیگری.

من می خواهم این ایده از گرفتن شخص دیگری برای گفتن کلمات.

شما باید یک رشد کرده است و رشد کرده است. آیا آنها یک شکست برای راه اندازی ؟

نه از فرزندان من ارائه چالش ها و نه به مشکل جدی. هر دو رفت و به مدارس بزرگ و پیشرفته درجه است. من احساس می کنم بسیار خوش شانس.

ریچارد آیزنبرگ ارشد Web Editor از پول و امنیت و کار و هدف کانال بعدی خیابان و سردبیر سایت. او نویسنده “چگونه برای جلوگیری از اواسط عمر بحران مالی” شده است و امور مالی شخصی سردبیر پول, Yahoo, خانه داری خوب و CBS Moneywatch. او در توییتر دنبال.

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NextAvenue.org, © 2020 Twin Cities Public Television, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>