NewsWatch: در اینجا این است که چگونه یک ‘black swan’ سرمایه گذار است که حفاظت از خود را 5 میلیارد دلار صندوق در برابر سقوط بازار که ‘نمی تواند زیبا’

MARKETWATCH صفحه اول

علامت Spitznagel از Universa سرمایه گذاری در حال آماده شدن برای آینده افت بزرگ, اما او می گوید که خوب است اگر آن را هرگز می آید. دیدن داستان کامل است.

این شهرستانها هستند بیشتر در معرض شوک از WeWork را گلایه (اشاره: نمی نیویورک یا سانفرانسیسکو)

شهرستانها بیشتر در معرض یک عقب نشینی در اتاق-به اشتراک گذاری شوق برانگیخته با ظهور WeWork نمی نیویورک و سان فرانسیسکو با توجه به جدید DBRS مورنینگ گزارش حتی اگر این جفت ارز از شهرهای ساحلی بزرگترین متحده انعطاف پذیر, اتاق کار-فضای ردپای. دیدن داستان کامل است.

او shorted تسلا برای مشتریان خود را ماه گذشته — بدیهی است که آن را نمی تواند به خوبی

شرط بندی در برابر تسلا به پرداخت سخاوتمندانه در گذشته است. در ماه ژانویه است. فقط بخواهید GMT پایتخت تام Claugus در مورد آن است. دیدن داستان کامل است.

چه دموکرات ها می تواند در نهایت به بن بست رسیده در انتخابات ریاست جمهوری نامزد برای اولین بار در سال 68

رقابت کنوانسیون در اینجا ما می آیند ؟ فقط با دو سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مسابقات در کتاب های تاریخ و صاحب نظران و شروع به حدس و گمان است که برای اولین بار از 1950s هیچ نامزد برنده خواهد شد سحر و جادو تعداد نمایندگان در اولین رای گیری در این تابستان قرارداد. دیدن داستان کامل است.

خوب boomers و millennials: این موج بعدی از خریداران خانه در حال آمدن است تا سریع

Gen Z در حال حاضر موثر بر وام وام مسکن و سازندگان می نویسد Sanjiv دس. دیدن داستان کامل است.

MARKETWATCH امور مالی شخصی

یک در چهار نفر خرید هدیه روز ولنتاین برای حیوانات خانگی خود را و تقریبا نیمی از اعتراف آنها را نوازش با سگ خود را بیش از شریک زندگی خود را. دیدن داستان کامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>