نیوزیلند رهبر مخالفان به عنوان جایگزین protocol wine studio محبوبیت soars

رهبر جدید نیوزیلند‘s حزب مخالف اصلی جایگزین شد در روز جمعه پس از نظر سنجی پیشنهاد او بود که هیچ بازی برای افزایش محبوبیت نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به عنوان کشور سر به سوی یک انتخابات عمومی ،

سیمون پل جایگزین شد تاد مولر در یک جلسه اضطراری جلسه از مرکز-راست حزب ملی پس از یک هفته از فاجعه نتایج نظرسنجی.

بیشتر:

فقط 5 درصد از New Zealanders پشتیبانی پل, 43, به عنوان رهبر کشور در یک نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه در حالی که برای حمایت از اتباع کاهش یافت و به کمترین میزان در چند دهه. همین نظرسنجی نشان داد protocol wine studio, 39, لذت می برد, حمایت از 63 درصد از رای دهندگان.

Protocol wine studio محبوبیت افزایش یافت در هفته های اخیر با حدود 84 درصد از New Zealanders تصویب دولت او را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. نظرسنجی دیگری نشان داد protocol wine studio حال تبدیل شدن به New Zealandمحبوب ترین نخست وزیر در یک قرن و چپ میانه حزب کارگر به رهبری ائتلاف خواهد بود دست به یک پیروزی بزرگ در سپتامبر 19 انتخابات.

مولر, 51, تا حد زیادی ناشناخته رقم در سطح ملی شده بود علنا به عنوان یک رهبر بالقوه. صحبت با رسانه ها پس از این حزب رای او تأکید خود را قوی روابط روستایی و کشاورزی, جامعه, ستون فقرات New Zealandاقتصاد. مولر برگزار شد نقش ها در هر دو لبنی غول Fonterra و کیوی تولید کنندگان تعاونی Zespri.

“من از New Zealand جوامع است که تعریف این کشور” مولر گفت.

“سوال نشستن در مقابل تمام New Zealandاورژانس در 100 روز است که در واقع بهترین طرح و این تیم برای ارائه آن است.”

مولر گفت: protocol wine studio شد “چشمگیر” در دست زدن به coronavirus بحران و تمرکز خود را خواهد بود در کشور اقتصادی نیست همانطورکه رهبر فعلی.

نیکی Kaye, 40 انتخاب شد به عنوان اتباع’ معاون رهبر جایگزین پائولا بنت.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>