نیوزیلند چشم به زندگی عادی بازگشت: Coronavirus به روز رسانی های زنده

 

  • برزیل گزارش 1,262 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت به سه شنبه شب یکی دیگر از رکورد روزانه.

  • نیوزیلند می تواند بازگشت به زندگی عادی’ به عنوان اوایل هفته آینده اما مرزهای بسته باقی خواهد ماند.

  • دهها هزار نفر از مردم از جمله coronavirus بیماران شده اند تخلیه از اطراف بمبئی به عنوان نادر گردباد بسته به منطقه و مقامات هشدار می دهند که اوج شیوع هفته دور.

  • بیش از 6.3 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 378,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 106 ، 000 در ایالات متحده است. بیش از 2.7 میلیون نفر بهبود یافته اند از این بیماری است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, ژوئن 3

04:20 به وقت تهران – بمبئی پرانتز برای سیکلون به عنوان coronavirus موارد بالا 200,000

کروناویروس و در حال حاضر یک گردباد گرمسیری.

حداقل 100000 نفر از جمله coronavirus بیماران منتقل شده اند از مسیر گردباد Nisarga است که تهدید هند در ساحل غربی و شهر بمبئی است.

طوفان در انتظار ریزش زمین در بعد از ظهر چهارشنبه در هند فقط در جنوب بمبئی است که در برخورد با یک طوفان در 70 سال است.

وزارت بهداشت فقط گفت که تعدادی از coronavirus موارد در کشور بیش از 200,000 با افزایش 8,909 موارد در یک روز.

“ما بسیار دور از اوج,” گفت: دکتر Nivedita گوپتا از شورای تحقیقات پزشکی هند.

03:55 GMT – نیوزیلند می تواند بازگشت به زندگی عادی’ هفته آینده

مردم در نیوزیلند می تواند بازگشت به زندگی عادی’ به عنوان اوایل هفته آینده با پایان اجتماعی فاصله گرفته است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio می گوید: او را در روز دوشنبه تصمیم گیری که آیا برای کاهش این کشور سطح هشدار به یکی از بیش از دو ماه پس از اعمال سخت, سطح, چهار, مستند. این تصمیم بستگی دارد که آیا های اخیر بیشتر تسهیلات منجر به افزایش coronavirus موارد است.

“اگر آن را ندارد, ما می خواهد در یک موقعیت خوب به حرکت,” او گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

حتی اگر این کشور می کند و حرکت را به سطح یک آن هیچ برنامه ای برای بازگشایی مرزهای خود. نیوزیلند گزارش شده تنها یک فعال مورد coronavirus و هیچ مرگ و میر به مدت 12 روز.

03:10 GMT – کره جنوبی تصویب واردات remdesivir

کره جنوبی وزارت غذا و دارو ایمنی مورد تایید وزارت بهداشت درخواست برای واردات ضد ویروسی داروی remdesivir برای درمان COVID-19.

02:50 GMT – مطالعه جامع از بت ویروس ها خانه در Rhinolophus

مجله علمی می گوید: یک گروه از دانشمندان در حال کار بر روی خفاش ویروس ها را منتشر جامع ترین تحلیل از این ویروس تا کنون به اتمام singling از یک جنس – Rhinolophus (چینی خفاش نعل اسبی) – به عنوان مهم به تکامل سارس مربوط coronaviruses.

این پژوهش به بررسی جزئی ژنتیکی توالی 781 coronaviruses موجود در خفاش در چین و در حالی که آن را نمی تواند با دقت اشاره کردن منشاء SARS-CoV-2 که باعث COVID-19 co-نویسنده پیتر Daszak گفت: آن را در بر داشت Rhinoloplus بود “عمده مخزن” سارس مربوط coronaviruses.

Daszak رئیس جمهور EcoHealth داد که کمک هزینه تحقیقاتی به مطالعه خفاش ها با همکاران در چین کشیده شد توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در ماه گذشته.

یک preprint از مطالعه پست شده به bioRxiv.

02:00 GMT – دولت بریتانیا می گوید مسافر قرنطینه مهم برای متوقف کردن موج دوم

دولت بریتانیا می گوید: 14-روز مسافر قرنطینه این برنامه را به شما معرفی در تاریخ 8 ژوئن بسیار مهم است برای متوقف کردن موج دوم coronavirus ضربه زدن به کشور است.

صفحه اصلی وزیر Priti پاتل و وزیر حمل و نقل Grant Shapps خلاصه طرح – با وجود انتقاد از airlines, گروه های کسب و کار و برخی از اعضای حزب خود را در یک مقاله منتشر شده در روزنامه دیلی تلگراف در اواخر روز سه شنبه.

این دو وزیر گفت: سفر جزئیات و اطلاعات تماس نیاز به ارائه شده و وجود دارد خواهد بود نقطه چک و جریمه برای اطمینان از انطباق. وجود داشته است بسیاری از “اطلاعات غلط حدس و گمان” در مورد اقدامات آنها اضافه شده است.

قرنطینه به تمام درخواست های بین المللی از جمله ورود شهروندان است. انگلستان دارای بیشترین مرگ و میر در جهان از coronavirus پس از ایالات متحده است.

UK heathrow arrivals

ورود بین المللی در فرودگاه هیترو لندن در ماه گذشته. از ژوئن 8, همه مسافران از خارج از کشور از جمله بریتانیا شهروندان خواهد شد که برای تکمیل 14 روز در قرنطینه [توبی ملویل/رویترز]

01:25 GMT – مالزی قفل کردن املاک و مسکن در نزدیکی کوالالامپور فرودگاه

مالزی تحمیل کرده است “نیمه پیشرفته” مستند در دو املاک و مسکن در نزدیکی فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA) با توجه به Malaysiakini.

این دو مسکن مناطق احاطه شده توسط خاردار و محلی مقامات بهداشتی روی صفحه نمایش خواهد شد تمام ساکنان برای COVID-19 روز جمعه.

Malaysiakini گفت: حرکت بود و اعتقاد بر این بود مربوط به یک خوشه از 28 coronavirus موارد در میان پاک کننده کار در KLIA.

01:05 GMT – بولیوی احساس coronavirus فشار به عنوان موارد بیش از 10000

مقامات در بولیوی در حال ساخت درب-به-درب چک در مناطق شديد شیوع کروناویروس را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش COVID-19.

این کشور محصور در خشکی ثبت نام اولین رمان coronavirus موارد در مارس 10 تا مارس 21 رسیده بود 5,000 موارد است. این تعداد از دو برابر دولت داده را نشان می دهد.

بیشتر این داستان در اینجا.

00:00 GMT – برزیل مجموعه دیگری ضبط روزانه برای coronavirus مرگ و میر

برخی از 1,262 مردم در برزیل درگذشت از coronavirus در 24 ساعت به عصر روز سه شنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت.

این یکی دیگر از رکورد روزانه برای این کشور آمریکای جنوبی که در آن شیوع را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

برزیل همچنین تایید کرد 28,936 اضافی مورد از این بیماری آوردن مجموع به 555,383. در مجموع 31,199 نفر در برزیل درگذشت از coronavirus.

COVID-19 آغاز شد در این کشور ثروتمند محلات و شهرهای بزرگ که در آن وجود دارد ارتباط با مسافران بین المللی اما این ویروس در حال حاضر ساخت راه خود را به فقیر و بیشتر مناطق جدا شده به اثر مخرب. شما می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا.

Brazil Hospital

یک بیمار که برای درمان coronavirus در واحد مراقبت های ویژه (ICU) از یک بیمارستان صحرایی در Guarulhos, سائو پائولو, دولت برزیل [آماندا Perobelli/رویترز]

23:30 GMT (سه شنبه) – لانست را افزایش می دهد سوال جدید در مورد هیدروکسی کلروکین مطالعه

لانست به سفارش ممیزی مستقل از داده های پشت آن را مطالعه منتشر شده در ماه گذشته است که hydroxycholorquine افزایش خطر مرگ در COVID-19 بيمار.

مه 22 مطالعه بر اساس داده های ارائه شده توسط بهداشت و درمان تجزیه و تحلیل شرکت Surgisphere و نه سنتی کارآزمایی بالینی که در مقایسه با هیدروکسی کلروکین به دارونما یا دیگر پزشکی است.

سردبیران مجله پزشکی بریتانیا گفت: جدی علمی سوالات آورده شده است تا توجه خود را.

چندین کارآزمایی بالینی به استفاده از مواد مخدر از جمله یکی توسط سازمان بهداشت جهانی متوقف شد پس از این مقاله منتشر شد. هیدروکسی کلروکین است که معمولا تجویز شده برای بیماری هایی مانند مالاریا یا لوپوس بوده ولی بوق و کرنا به عنوان یک COVID-19 درمان توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جناح راست رهبران.

Brazil

یک گروه از هنرمندان ادای احترام به قربانیان coronavirus در برازیلیا در ژوئن 1 [Joedson آلوس/سازمان حفاظت محیط زیست]

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (ژوئن 1) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>