بورس نیویورک طبقه تجاری بازگشایی پس از COVID-19 بسته شدن

NYSE رئیس جمهور می گوید آن را “متفاوت” از قبل از آن.

پس از بسته شدن برای نزدیک به دو ماه بازار بورس نیویورک را بازگشایی آن طبقه تجاری در روز سه شنبه در حدود 25 درصد ظرفیت است.

استیسی کانینگهام, رییس جمهور از بورس گفت: ABC اخبار ارشد اقتصاد خبرنگار Rebecca Jarvis که تصمیم به بازگشایی شده بود با سلامت و ایمنی کارکنان در ذهن است.

“با این موارد در شهر نیویورک در کاهش و با آنچه که ما آموخته ایم در مورد چگونه برای محافظت از خودمان را از COVID-19 ما احساس می کنیم می تواند به ایجاد یک محیط است که باعث کاهش خطر ابتلا به افراد برای بازگشت به طبقه تجاری و ارائه خدمات آنها به طور معمول استفاده می شود به ارائه” کانینگهام گفت.

بسیاری از معامله گران را در ادامه کار از راه دور و تعداد کمی که بازگشت را به پوشیدن ماسک به عنوان کار می کنند و به دنبال سخت اجتماعی-فاصله مورد نیاز کانینگهام اشاره کرد.

“ما فقط بازگرداندن حدود 25 درصد از طبقه تجاری, جمعیت,” او گفت:. “به طوری که ما را قادر می سازد برای ایجاد یک طراحی رقص که در آن ما نمی خواهد که مردم راه رفتن در سراسر طبقه تجاری.”

داخلی نیز بوده است refitted با پلکسی گلاس موانع و نشانه گذاری بر روی طبقه تجاری به نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا.

کانینگهام گفت: جارویس وجود خواهد داشت پیشرفته پزشکی نمایش برای کارگران از جمله “متوسط چک و پرسشنامه.”

تمام کسانی که به NYSE خواسته خواهد شد که برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در طول رفت و آمد خود را.

در اولین مرحله اول بازگشایی مجدد بازار بورس را اولویت بندی استقبال از بازگشت کارگران از “مستقل شرکت با گاهی اوقات کمتر از 20 نفر است که برای آنها کار می کنند و اکثر درآمد خود را به تجارت خود را در طبقه” کانینگهام گفت.

“من فکر می کنم که یک پیام مهم برای هر کسی با توجه به آنها در حال بازگشایی برنامه که آیا آن در نیویورک و یا در سراسر کشور است که اگر ما می تواند تمرکز بر کسب و کار آن است که تحت تاثیر, ترین, و اجازه می دهد تا کسانی که قادر به تامین بخش زیادی از خدمات خود را از راه دور به ادامه انجام این کار برای محدود کردن خطر و کاهش گسترش,” او گفت:.

“این بازگشایی برنامه نیست در مورد رفتن به حالت عادی بازگشت” او در رفت. “آنها در مورد برداشتن گام های کوچک است که شروع به بازگشایی و راه اندازی مجدد اقتصاد, اما هنوز هم داشتن مهم اقدامات در محل برای محافظت از گسترش زیرا ما نه در طرف دیگر از این نشده است.”

کانینگهام گفت که او امیدوار است با بازگشایی بازار بورس را نشان می دهد “وجود ندارد و نگه داشتن ما را به عنوان نیویورکی” و “به عنوان یک آمریکایی به طور گسترده تر.”

او گفت: کارکنان است که از نزدیک نظارت بر همیشه در حال تحول سلامت بحران است.

“اگر شرایط در شهر نیویورک و یا که در آن ما هستند و یا در مکان های دیگر که در آن کسب و کار قرار دارد شروع به تغییر ما نیاز به انعطاف پذیر,” او گفت:. “ممکن است ما شاهد یک رکود در تابستان و چیزهایی را انتخاب کنید تا در پاییز و ما می دانیم که ما نیاز به شروع به برنامه های در محل به طوری که ما می تواند انطباق با این هنجار شده است.”

بازگشایی نمادین طبقه تجاری می آید به عنوان محدودیت های همه گیر در سراسر کشور شروع به سهولت و میزان مرگ ناشی از COVID-19 در ایالات متحده به نظر می رسد با ثبات.

در همان زمان بازگشایی است که اتفاق می افتد به عنوان کشور نزدیک به 100,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. ABC اخبار تیلور دونن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>