نیویورک, Kentucky در میان 6 متحده نیروبخش برای رای گیری در روز سه شنبه

فقط دو هفته پس از گرجستان کثیف در انتخابات یکی دیگر از شش متحده در حال آزمایش آب های رای گیری در طول coronavirus بحران روز سه شنبه در فینال کشش اولیه فصل است.

در میان شش, دو, رسم آستین ، توجه — کنتاکی و نیویورک — که در آن رقابتی سنا دموکراتیک اولیه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و یک تعداد انگشت شماری از کنگره مسابقات انتظار می رود برای حل و فصل شود اما به احتمال زیاد در شب انتخابات — بیشتر سوخت trepidations برای سقوط.

ویرجینیا می سی سی پی در ایالت کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی در حال برگزاری ایالت نژادها و اولیه runoffs.

از زمان شروع این بیماری همه گیر متحده دیده می شود انتخابات روز با ساعت-صف های طولانی, نظرسنجی, کمبود کارگر موج پست الکترونیکی-در رای و یا تمام موارد بالا انداخت این روند را به هرج و مرج. این آشنا سرنوشت در حال ظهور به عنوان یک طبیعی جدید-و یکی که بعد از تخته سنگ از کشورهای هدف برای جلوگیری از آنها به عنوان بند برای شنبه.

در نیویورک به عنوان دولت در دوباره/خاموش-دوباره ریاست جمهوری اولیه بود و در نهایت قرار دادن پشت در دوباره انتخابات مقامات آماده برای بقیه انتخابات در انتخابات franticly نقل مکان کرد برای آماده سازی کارکنان خود و رای دهندگان برای تغییرات بزرگ COVID-19 تحمیل شده بر سیستم انتخابات — و در یک مقیاس بسیار بیشتری نسبت به قبلی مسابقات.

“شما تا به حال انتخابات که موکول کردم و پس از آن موکول دوباره رو لغو شد و پس از آن دوباره. شما تا به حال برخی از انتخابات است که لغو شده است” جان Conklin سخنگوی جدید وزارت امور خارجه هیئت مدیره از انتخابات گفت. “به طوری که همه چیز موکول و بیشتر انتخابات انباشته بر روی همان روز آن را ایجاد بسیاری استرس بیشتر برای انجمن محلی که باید به مقابله با تمام کسانی که همه چیز.”

سریع تنظیمات شامل تعهد یکی از بزرگترین بسط رای-توسط-mail در یکی از محدود تر متحده برای این گزینه احتمالا راه اندازی چالش ها در روز سه شنبه. بیش از 1.8 میلیون رای غایب اند خواسته شده است که تا کنون با توجه به داده های اخیر از دولت هیئت مدیره از انتخابات که در مقایسه با تنها 115,178 غیابی در ریاست جمهوری 2016 اصلی — تاکید دولت اولویت برای فرد رای گیری.

یک هجوم گسترده از رای غیابی, همراه با به طور بالقوه صف های طولانی در مراکز رای دهی سایت می تواند طلیعه چیزی بودن در بیشتر نگرانی برای ریاست جمهوری به خصوص از دولت است و نه برنامه ریزی در شمارش رای غایب تا زمانی که همه کسانی که برگه های رای هستند.

“بنابراین مهم ترین چیز برای مردم به دانستن روند در اینجا در نیویورک در حال رفتن به طولانی. مهلت تخته برای دریافت رای غیابی است: ژوئن 30th, که یک هفته پس از اولیه. بنابراین آنها در حال رفتن به باز کردن و شروع به شمارش رای غایب تا ژوئیه 2 در اولین” گفت: سوزان لرنر مدیر اجرایی مشترک باعث نیویورک.

“دو هفته شامل ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته,” او گفت:. “بنابراین وجود یک امکان بسیار واقعی است که ما ممکن است واقعا قابل اعتماد نتایج تا پس از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته — و تا چه حد پس از ژوئیه 4 ما نمی دانیم.”

تنها در شخص و اوایل مجموع رای به شمار می رود منتشر شده در زمان انتخابات نزدیک خواهد شد که به احتمال زیاد نشان دهنده یک اقلیت آرا برای انتخابات با توجه به Conklin.

پیش بینی منتظر نتایج کامل می تواند درهم و برهم کردن یک تعداد بسیار پیش بینی کنگره نژاد در انتخابات از جمله در نیویورک 16th کنگره منطقه ای که در آن کنگره الیوت انگل D-n. y. 30 سال وقت است تا در برابر یکی از سخت ترین intraparty مرحله یک برابر جمال بومن یک مربی که تثبیت کرده مترقی بال پشت پیشنهاد خود را از جمله تاییدیه از کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز دیابت برنی ساندرز و الیزابت وارن سناتور..

مشابه صحنه می رود که در کنتاکی.

در بلوگراس, دولت, فرماندار دموکرات و جمهوری خواه وزیر امور خارجه در زمان دو حزبی رویکرد را مجددا برنامه ریزی برای انتخابات بود که به تعویق افتاد و از ممکن است با توجه به کوروناویروس. اما آماده سازی برای کاهش خطر ابتلا به COVID-19 نیز منجر به کوچک در شخص رای گیری تنها با 170 رای گیری سایت های باز برای سه شنبه کسری از نزدیک به 3,700 در حالت عادی انتخابات.

حداقل یک فرد در محل رای گیری شد مورد نیاز در هر شهرستان با توجه به دستورالعمل های تعیین شده توسط هیئت دولت از انتخابات — اما آن را تا به شهرستان ها بودند که رو به نظرسنجی کمبود کارگر با توجه به coronavirus به قطع تعدادی از مکان های رای گیری در برنامه های ارائه شده به هیئت دولت از انتخابات با توجه به وضعیت انتخابات رسمی.

در جفرسون و Fayette شهرستانهای امور خارجه دو کشور که پوشش لویی و Lexington مقامات مستقر در تنها یک رای گیری سایت در هر. این یک مانع است که به طور بالقوه حاد تر برای Jefferson, که در آن وجود دارد بیش از 616,000 ثبت نام رأی دهندگان و حدود یک پنجم ساکنان آفریقایی, با توجه به U. s. Census data – یکی از بزرگترین سیاه جمعيت در کنتاکی.

این تصمیم توسط مقامات محلی به منظور محدود کردن فرد در رای گیری به یک مکان سنجی جلب توجه ستاره بسکتبال LeBron James, که آن را به نام “نژادپرستی نظاممند” و “ظلم و ستم.” جیمز وزن در مدت کوتاهی پس از یازدهم-ساعت قانونی تلاش برای اضافه کردن به رای گیری سایت در سراسر کشور شکست خورده در اواخر هفته گذشته با استناد به خطر سردرگمی رای دهندگان با توجه به آخرین لحظه تغییرات اعمال شده توسط دادگاه.

اما نه همه ثبت نام رای دهندگان در حال انتظار به سر به پای صندوق های رای. در جفرسون کانتی از تعداد کل رای دهندگان ثبت نام 35 درصد در حال حاضر شده است از طریق پست غایب رای گیری با توجه به داده های اخیر از شهرستان های انتخاباتی.

و هر دو شهرستان در حال مسکن خود را تنها مکان های رای گیری در داخل به طور قابل توجهی بزرگتر از حد معمول سایت های با جفرسون با استفاده از کنتاکی نمایشگاه مرکز است که به اندازه چهار فوتبال داخلی زمینه و Fayette County با استفاده از دانشگاه کنتاکی عظیم Kroger زمینه است. نمایشگاه مرکز را “ارائه یک طرح تقریبا 2,200 های مختلف رای گیری سبک در همان زمان” Nore Ghibaudy یک county clerk سخنگوی گفت.

دولت Rep. چارلز بوکر است که رقابت در حزب دموکرات مجلس سنا اولیه استناد تاریخ دولت از محرومیت از قبل گفت: که دولت و کمیسیون های انتخاباتی انجام می دهند “بهترین آنها می توانند” تحت شرایطی.

“بنابراین بسیاری از مردمی در کنتاکی حقوق خود محروم شده اند. و من می دانم که ما در حال برخورد با COVID-19. من می دانم که فرماندار, وزیر امور خارجه هیئت دولت در حال تلاش برای انجام بهترین آنها می توانند, اما داشتن یک محل رای گیری در جفرسون کانتی با صدها نفر از هزاران نفر از مردم آن را فقط میخوام به طور طبیعی disenfranchise مردمی” بوکر گفت: ABC اخبار ارشد کنگره خبرنگار مریم بروس در مصاحبه دوشنبه.

“شده اند وجود دارد اقدامات انجام شده برای فرد در رای گیری و من شاتل رفتن در سراسر جامعه و مردم را به رای گیری محل در طول هفته و ما امیدواریم که این روند خواهد شد نرم و صاف (سه شنبه) که وجود دارد نمی تواند فوق العاده صف های طولانی,” او اضافه شده است.

شبیه به نیویورک و نتایج حاصل از برخی از شهرستانهای کنتاکی از جمله جفرسون و Fayette انتظار می رود به تاخیر حداقل یک هفته اگر نه بیشتر به عنوان یک سرکوب از رای غیابی پایمال انتخابات محلی مقامات. کسانی که در شهرستان ها حتی نمی خواهد بود با انتشار نتایج قسمی تا 30 ژوئن تمدید مهلت برای همه استان ها به گزارش بازده وزیر امور خارجه مایکل آدامز اعلام کرد در بیانیه ای که اواخر هفته گذشته است.

“یک کارمند است که همیشه عصبی در مورد روز انتخابات و این یکی متفاوت است” آیا Blevins جونیور, منشی شهرستان در Fayette County گفت: ABC اخبار در ایمیل. “وجود خواهد داشت خطوط, سوال این است که آیا آنها کنترل شود یا نه.”

“وجود نشانه های غیر مستقیم که اعداد کنترل خواهد شد اما آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی” او ادامه داد. “ما یک رکورد سطح مشارکت مردم در حال حاضر به مراتب بیش از هر انتخابات ریاست جمهوری اولیه قدمت آن به 2000. همراه با مناسب استفاده ما حضوری با تعیین وقت قبلی سایت ممکن است نشان می دهد که بیشتر آنها در حال حاضر رای دادند.”

با اکثریت آرا در روز انتخابات و نه در حال گزارش نامزدها در برخی از دولت ها بیشتر با مشخصات بالا نژادها — مانند حزب دموکرات مجلس سنا اولیه مسابقه بین امی مک گراث سابق دریایی خلبان جنگنده و بوکر جوانترین سیاه مجلس دولت در کنتاکی — در حال برنامه ریزی برای یک مدت زمان صبر کنید.

زمان واقعی همونطور توسط مقامات انتخاباتی برای تنظیم به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد در حال تخمگذار پایه برای ریاست جمهوری. اما هر گونه هرج و مرج می تواند علامت جدید قصه های احتیاطی در سطح ملی است.

“ممکن است برخی از خطوط که نه قابل اجتناب. که در هر انتخابات است که ما تا به حال,” جارد Dearing مدیر اجرایی کنتاکی دولت هیئت مدیره از انتخابات گفت: در جلسه هیئت مدیره در روز دوشنبه. “اما امیدوارم در اینجا این است که ما رها به عنوان بسیاری از استرس و فشار از روز انتخابات سیستم.”

ABC News’ مگ کانینگهام و بنجامین سیگل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>