فرماندار نیویورک تعلیق پزشکی, بدهی دانشجویان بدهکار به دولت

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از NYers که درد و رنج” کومو گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به طور موقت به حالت تعلیق در تمام پزشکی و بدهی دانشجویان بدهکار به دولت در میان coronavirus بحران است.

مجموعه ای از پزشکی و بدهی دانشجو خواهد بود متوقف حداقل برای یک دوره 30 روزه از طریق مارس 15, با توجه به بیانیه منتشر شده توسط کومو و نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در روز سه شنبه.

“بی شماری نیویورکی شده اند نهفته — به طور مستقیم یا غیر مستقیم-با گسترش COVID-19 و آنها را وادار به چشم پوشی از درآمد و کسب و کار کردند.” “در تلاش برای حمایت از این کارگران و خانواده ها و کاهش بار مالی این OAG را متوقف مجموعه ای از پزشکی و بدهی دانشجویان بدهکار به ایالت نیویورک و با اشاره به OAG برای مجموعه ای از 16 مارس سال 2020 از طریق 15 آوریل سال 2020 است.”

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تمدید تعلیق خواهد گرفت که در طول مدت زمان است.

علاوه بر نیویورک نیز پذیرش برنامه های کاربردی برای تعلیق تمام انواع دیگر بدهی به وزارت امور خارجه و با اشاره به مجموعه است.

“به عنوان مالی تاثیر این بحران در حال ظهور رشد می کند, ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از هزاران نیویورکی که رنج می برند به دلیل اختلالات ناشی از COVID-19 همه گیر” کومو گفت. “این اقدام جدید به طور موقت به حالت تعلیق مجموعه ای از بدهی به دولت کمک خواهد کرد کاهش عوارض جانبی تاثیر مالی از شیوع بیماری در افراد و خانواده ها و جوامع و کسب و کار در ایالت نیویورک به عنوان ما همچنان به انجام همه چیز ما می تواند به سرعت گسترش ویروس.”

پیشتر در روز سه شنبه کومو خواست نیویورکی به عمل “مهربانی” در زمان هرج و مرج است.

“کمی بیشتر محبت کمی بیشتر مهربان و کمی بیشتر آرامش کمی بیشتر تعاونی او گفت:” طی یک کنفرانس خبری. “و ما را از طریق این زمان.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید گفت که دولت به دنبال ارسال چک به طور مستقیم به خانواده های آمریکایی برای کاهش بار مالی ناشی از وقوع.

“آنچه ما شنیده از زحمتکش آمریکایی ها بسیاری از شرکت ها در حال حاضر تعطیل, آیا میله ها و یا رستوران ها — آمریکایی ها نیاز به پول نقد در حال حاضر و رئیس جمهور می خواهد به آنها را به پول نقد در حال حاضر,” او گفت:. “منظورم این است که در حال حاضر در دو هفته آینده.”

واشنگتن نیز به دنبال بدهی برنامه های امداد برای ساکنان به عنوان دولت دست و پنجه نرم کردن با ویروس اقتصادی خرید اینترنتی.

واشنگتن برنامه شامل معوق صورت حساب بدون بهره وام و بدهی و در اواخر مجازات بخشش برای شرکت ها و کارگران و مطلوب از نظر اعتباری برای شرکت های که برخورد جریان نقدی برنامه ها در طول بحران با توجه به بیانیه ای در فرمانداری وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>