شهر نیویورک خون نگران کننده کم میان COVID-19 نبرد شهردار می گوید

ABC News Corona Virus Health and Science

این شهر مرکز خون پایین است به دو بعد عرضه است.

داشتن در حال حاضر با آن مواجه با کمبود تخت های بیمارستانی و هواکش شهر نیویورک مقامات می گویند رمان coronavirus باعث یک بحران جدید: نگران کننده خون پایین عرضه.

شهردار بیل د Blasio یکشنبه هشدار داد که شهر نیویورک مرکز خون پایین است فقط به دو بعد عرضه و التماس کرد با نیویورک برای کمک به مقابله با آخرین بهداشت و درمان اضطراری ناشی از ویروس است.

“بسیاری از نیویورکی ها می گویند در این بحران چه می توانم انجام دهم ؟ چگونه می تواند به من کمک کند؟’ یکی از چیزهایی که شما قطعا می توانید انجام دهید یکی از چیزهایی است که کمک خواهد کرد که برای مطمئن است که به خون در این لحظه از بحران” د Blasio گفت: در جلسه توجیهی روزانه بر بگیرد.

او گفت که قبل از شهر نیویورک تبدیل شد, آمریکا کانون جهانی همه گیر خون درایو در کسب و کار, کلیساها, و سایت های دیگر شد و بزرگترین منبع اهدا خون در این منطقه است. در حال حاضر, خون, درایوهای باید تقریبا به طور کامل متوقف شد و به کلیساها و کسب و کار مجبور به تعطیل به عنوان بخشی از اقامت در خانه صدیقی بلانت گسترش این بیماری است که آلوده بیش از 190,000 مردم و باعث حدود 16,000 تایید مرگ در شهر نیویورک به تنهایی.

شهر نیویورک مرکز خون مقامات گزارش داد که کمک های مالی در این منطقه را پوشش می دهد کاهش یافته است تقریبا 14,000 یا حدود نیمی از خون آن را جمع آوری در یک نمونه در ماه است.

Andrea Cafarelli ارشد, مدیر اجرایی دهنده استخدام و بازاریابی در مرکز خون گفت: ABC ایستگاه WABC که آژانس تلفن همراه خون درایوهای شده اند به شدت کاهش می یابد در طول بحران آغاز شد که در ماه مارس است.

“ما فقط دو هفته گذشته — گریه به دور از 600 یک ماه زمانی که ما در روال عادی عملیات” Cafarelli گفت.

د Blasio گفت: این شهرستان در بیمارستان های دولتی اجرا شده اند شیوه های حفاظت به کشش اورژانس خون در دست است.

“مگر ما بزرگتر عرضه خون برخی از اعمال جراحی نمی تواند حرکت رو به جلو” د Blasio گفت. “بدیهی است که چیزهایی که فوری و صرفه جویی در زندگی خواهد شد اما دیگران نمی تواند تا زمانی که وجود دارد بیشتر از خون.”

خون مقامات مرکز گفت: آنها به خصوص نیاز به کمک های مالی از “جهانی اهدا کنندگان” و یا مردم با نوع خون O منفی است که می تواند خون را به هر کسی که در مواقع اضطراری است.

“این یک دلیل مناسب برای ترک خانه برای مطمئن” د Blasio گفت. “شما به کمک همکار خود را نیویورکر و کمک به نگه داشتن مردم امن است.”

هر کسی که می خواهد به اهدای خون می توانید یک قرار ملاقات در مرکز خون, وب سایت NYBC.org و یا با تلفن (800) 933-2566.

نیویورک شهر خون سازی آینه یکی اتفاق می افتد در سراسر کشور.

اهدای خون به طور کلی کاهش یافته است و بیمارستان ها در سراسر کشور صورت بحرانی کمبود همانطور که مردم در خانه بمانند و خون درایوهای لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams.

غذا و داروی آمریکا به تازگی آرام برخی از محدودیت هایی که مسدود شده اند و فیلم ها از اهدای خون است. محدودیت در خون کمک های مالی از گی دو جنسی مردان و گروه های دیگر در نظر گرفته می شود در معرض خطر اچ آی وی یا ایدز انتقال تاریخ به 1980s.

امید به افزایش کمک های مالی FDA تغییر تعویق دوره برای مردانی که رابطه جنسی با مرد دیگری از 12 ماه تا سه ماه.

تجدید نظر ارشاد همچنین شامل افراد مبتلا اخیر خالکوبی و سوراخ و زنانی که تا به حال رابطه جنسی با یک همجنسگرا و یا دو جنسی, زن و مرد توصیه می شود تعویق دوره است که در حال حاضر سه ماه در مقابل 12 ماه.

“بر اساس به تازگی به اتمام مطالعات اپيدميولوژيک داده ایم به این نتیجه رسیدند که سیاست های کنونی در مورد واجد شرایط بودن برخی از اهداکنندگان می تواند بدون به خطر انداختن ایمنی خون” دکتر پیتر علائم مدیر مرکز FDA بیولوژیک ارزیابی و تحقیق در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

مارکس گفت: دهها هزار نفر از مردم در حال حاضر می تواند واجد شرایط برای اهدای برای اولین بار و سازمان هایی که قبلا اعتراض به ارجاع سیاست ممکن است بیشتر مایل به میزبان خون بالا.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>