شهر نیویورک استقبال بیشتر تخت بیمارستان اما هنوز هم نیاز بسیاری از

یک تعداد انگشت شماری از سفید چادر ظهور در پارک مرکزی شرق علفزار در روز یکشنبه. این سازه ها در کوه سینا بیمارستان جدید 68-تخت بیمارستان صحرایی و فقط یک راه خلاق است که شهر نیویورک امیدوار است برای ایجاد 40,000 بیشتر تخت بیمارستان.

شهردار بیل د Blasio تخمین می زند که شهر نیاز به تخت اضافی یا ICU یا عدم مراقبت فوری اگر آنها برای مبارزه با کروناویروس بحران را تحت تاثیر حداقل 36,221 نفر کشته و 790 در سراسر شهرستان از صبح روز دوشنبه.

اوج بحران و زمانی که موارد انتظار می رود به اوج است و پیش بینی می شود در حدود سه هفته.

شهر نیویورک است که 20,000 موجود در تخت بیمارستان نیاز 60,000 توسط مه د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

که معادل 40 نیروی دریایی بیمارستانی کشتی مانند USNS راحتی 1,000-تخت کشتی نیروی دریایی که وارد در شهر نیویورک در روز دوشنبه و آماده شده را غیر فشرده-مراقبت از بیماران در اوایل روز سه شنبه.

“ما نیاز به سه بیمارستان ما-ظرفیت تخت” د Blasio گفت. “این یک وظیفه دلهره آور است.”

بیمارستان ها و بالا بردن ظرفیت خود را با اضافه کردن تخت به امکانات موجود و ایجاد و یا استفاده از فضاهای جدید برای آنها مانند پارک مرکزی بیمارستان صحرایی یا روزولت جزیره Coler تسهیلات خالی نیویورک بهداشت + بیمارستان فضایی که می خواهد خانه را به 350 تخت de Blasio گفت: در اوایل این ماه. زمانی که ایمیل فرستاده شده برای اظهار نظر در مورد ظرفیت یک نماینده برای بهداشت + بیمارستان مراجعه کننده MarketWatch به د Blasio نظرات خود را در اخبار همایش ها.

بیمارستان ها نیز در حال تبدیل به نزدیک به کامل ICU عملیات با توجه به شهردار.

“آنچه ما باید انجام دهید این است که تبدیل به عنوان بسیاری که ممکن است — به طور بالقوه تقریبا تمام کسانی که سنتی تخت بیمارستان — به ويژه تخت” د Blasio گفت. “ما باید به تمام بیمارستان ها به ویژه-مراقبت های ويژه برای دریافت از طریق این هفته که چگونه وخیم است که چگونه از این وضعیت دشوار است.”

برای دیگر بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان اما که نیاز به مراقبت های ویژه امکانات مانند USNS راحتی قادر خواهد بود به ارائه خدمات de Blasio اضافه شده است.

“هر مکان متفاوت خواهد بود, اما آن را اجازه می دهد تا ما را به نگه داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی ما برای رفتن در حالی که ما تبدیل هسته بیمارستان,” او گفت:.

همراه با USNS آسایش در حال حاضر مستقر در اسکله 88 در منهتن در طرف غرب شهر نیویورک Javits Center فقط خود را به اتمام انتقال به اورژانس بیمارستان که ارائه خواهد شد 2,500 تخت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز دوشنبه اعلام کرد.

نه تسهیلات خواهد بود برای COVID-19 بیماران کومو گفت: اما به عنوان یک “دریچه تسکین” برای بیمارستان است.

پیوستن به Javits Center خواهد بود چهار به تازگی مورد تایید اورژانس بیمارستان در شهر نیویورک هر کدام با ظرفیت 1000 تا تخت.

چهار امکانات — نیویورک نمایشگاه مرکز در برانکس; این قنات در مسیر مسابقه ملکه; بروکلین ترمینال کروز و دانشکده استاتن آیلند — می تواند کامل باشد ظرف 10 روز به فرماندار در روز جمعه گفت.

Coronavirus ضربه نیویورک سخت تر از هر کشور دیگر. با توجه به Cuomo, 66,497 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 1,218 نفر فوت کرده اند که از دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>