جدید شاهد بعید مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جرم دادگاه می تواند به سرعت به پایان: عربستان منابع

سنا دادگاه می تواند بیش از آخر هفته اگر جمهوری خواهان به آن رای.

سناتور بازگشت در 1 بعد از ظهر پنج شنبه در دومین روز از سوالات به خانه مدیران رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی خود را در استیضاح دادگاه به عنوان تلاش دموکرات ها برای تجمع آرا جدید شاهد نظر می رسد که متوقف شده است.

پس از بیش از 90 پرسش و 8 ساعت بحث در چهارشنبه میچ مک کانل رهبر اکثریت نشان داده است به سناتور جمهوریخواه او معتقد است که او در حال حاضر رای به شکست هر دموکراتیک حرکت که سنای جدید در نظر شاهدان زمانی که سنا تصمیم می گیرد که سوال در روز جمعه با توجه به دو GOP منابع. که اجازه می دهد او را به جست و خیز به مراحل نهایی محاکمه منابع گفت.

چند جمهوری خواهان بگویید ABC News آنها امید به حرکت به سرعت به تبرئه رئیس جمهور در دو روز آینده, پیش از خود دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه.

ABC News’ تریش ترنر با مک کانل به عنوان او وارد در کنگره پنج شنبه صبح.

پرسید: اگر او رای او نیاز به پیروزی در روز جمعه در شهود او پاسخ داد: “خواهیم دید که فردا چه به ارمغان می آورد.”

سپس وقتی پرسید که آیا او احساس اعتماد به نفس در مورد رای او سر خود را با یک حیله گر پوزخند و گفت: “من همیشه انجام دهید.”

در اواخر ساعت بحث در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ارائه دو بحث دفاع است. در یکی-حتی اگر تهمت عمدا نکردن کمک های نظامی از اوکراین در ازای رسیدگی به جو بایدن کاخ سفید وکلا استدلال این اقدامات هستند زمینه را برای استیضاح.

“صرف اطلاعات چیزی است که نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین … آن را در مبارزات انتخاباتی دخالت برای اطلاعات معتبر در مورد تخلف به ارمغان آورد به نور اگر آن را معتبر اطلاعات” کاخ سفید معاون مشاور پاتریک Philbin استدلال شنبه شب.

پس از چهار جلسه دموکرات زور رد این ایده است که درخواست کمک های خارجی است که تا کنون مناسب و قانونی است.

“من فکر می کنم مهم ترین چیز این بود که کاخ سفید معاون مشاور گفت که آن را خوب به خاک حریف خود را از یک دولت خارجی به عنوان طولانی به عنوان آن را معتبر. و شما می دانید آنچه که درست نیست. که در واقع در برابر قانون” میشیگان ایالت دبی neil thomas به خبرنگاران گفت:.

این استدلال از کاخ سفید مشاور تقویت بحث برانگیز بیانیه رئیس جمهور تهمت خود ساخته شده در ماه ژوئن مصاحبه با ABC News.

“این یک تداخل آنها اطلاعات — من فکر می کنم من می خواهم آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopolous. “اگر من فکر می کردم وجود دارد چیزی اشتباه بود, من می خواهم شاید به اف بی آی-اگر من فکر کردم چیزی وجود دارد اشتباه است.

این پاسخ باعث یک واکنش از کمیسیون انتخابات فدرال ،

“این غیر قانونی است برای هر فرد به درخواست پذیرش یا دریافت چیزی از ارزش از یک فرد خارجی در ارتباط با ایالات متحده در انتخابات” FEC صندلی الن Weintraub در بیانیه ای گفت. “این رمان مفهوم است.”

علاوه بر آن استدلال سابق دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد Alan Dershowitz است رسم دموکراتیک آتش برای این استدلال که رئیس جمهور تهمت نمی تواند استیضاح زیرا او “اقدام در جهت منافع ملی.”

“هر مقام دولتی که من می دانم معتقد است که در انتخابات خود را از منافع عمومی” او گفت:.

“اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح,” Dershowitz نگهداری می شود.

دموکرات ها اعلام زنگ خطر در مورد آن گسترده تفسیر از قدرت اجرایی.

پیش از بازگشت به سناتور’ سوالات چهار شنبه, خانه, استیضاح مدیر Jason به نام کلاغ Dershowitz استدلال “حیرت انگیز است.”

“که فقط یک بسیار خطرناک سوراخ به پایین” کلاغ گفت: MSNBC.

جمهوری خواه ایالت جان Barasso کاهش یافته است به پاسخ در یک مصاحبه پنج شنبه در مورد این که آیا او فکر استدلال معتبر بود.

“من شنیده ام به اندازه کافی. من آماده هستم که رای دادن و من می دانم که این حرکت در جمهوری پارلمانی است که به انجام است که به عنوان” سی ان ان گفت.

ABC اخبار ارشد کنگره خبرنگار مریم بروس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>