ویدیو جدید به نظر می رسد برای نشان دادن لحظات قبل از جورج فلوید دوخته بود به زمین

این ویدئو گرفته شده توسط یک دوربین در جام مواد غذایی.

محققان به دنبال یک ویدیوی جدید که به نظر می رسد برای نشان دادن لحظات قبل از جورج فلوید دوخته بود به زمین افتاد و درگذشت.

در مه 25, چهار, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران در پاسخ به 911 تماس بگیرید و گزارش فلوید تا به حال گفته استفاده جعلی $20 bill به خرید را در محلی جام مواد غذایی. حدود 20 دقیقه بعد فلوید بود مرده پس از مواجه شدن با پلیس.

این ویدئو جدید نشان می دهد یک افسر تکیه به ماشین پلیس و scuffling با فلوید که می تواند دیده نمی شود. این ویدئو گرفته شده توسط یک دوربین در جام جهانی مواد غذایی است.

فیلم جدید می آید در پی یک ویروسی 10 دقیقه تلفن تصویری توسط اطرافیان که موجب تظاهرات در سراسر کشور. در آن افسر سابق Derek چوین دیده می شود سنجاق فلوید به زمین با زانو خود را فشرده به Floyd گردن. در این ویدئو فلوید شنیده می شود بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید شکایت کرده بود که “ترس” و داشتن مشکل در تنفس قبل از او در کشتی بر روی پیاده رو در صورت اول با توجه به حکم بازداشت.

چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در مرگ فلوید.

شکایت منتشر شده توسط دادستان روز جمعه ادعا می کند که چوین او زانو در Floyd گردن در مجموع از 8 دقیقه و 46 ثانیه از جمله دو دقیقه و 53 ثانیه از آن فلوید بود و غیر پاسخگو است.

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی کالبد شکافی “نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق” با توجه به شکایت.

روز جمعه وکلای مدافع برای Floyd خانواده اعلام کرد آنها به انجام مستقل کالبد شکافی.

در بعد از ظهر یکشنبه چوین رزرو شده بود به زندان Hennepin شهرستان پس از انتقال از شهرستان رمزی زندان است. اولین دادگاه ظاهر است برای برنامه ریزی دوشنبه در 2 p. m. ET.

ABC News’ ویتنی لوید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>