جدید USAID مشاور جرقه دیوانگی بیش از گذشته ضد اسلام نظرات

مسلمان آمریکایی و گروه های ضد افترا لیگ decrying آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی را استخدام آزادی مذهبی مشاور است که بنا به گزارش ساخته شده در گذشته ضد اسلام نظرات

نیویورک — برخی از مسلمان آمریکایی گروه ها خواهان اخراج یک تازه منصوب آزادی مذهبی مشاور برای آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی با استناد به گذشته آنلاین پست که بی اعتبار کردن اسلام در رسانه های اجتماعی.

ضد افترا لیگ نیز تقبیح انتصاب علامت کوین لوید. او در آغاز با آژانس این هفته با توجه به واشنگتن پست که اولین گزارش استخدام ویرجینیا زمینه مدیر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

لوید به اشتراک گذاشته یک پست خواستار اسلام “یک وحشیانه فرقه” است که در سال آسوشیتد پرس گزارش داد در زمان به اشتراک گذاشته شده و یک الگوی رفتاری روز پس از تیراندازی و کشتار در اورلاندو توسط یک مسلمان متعهد وفاداری به دولت اسلامی — گفت: مردم باید مجبور به خوردن بیکن قبل از آنها می توانید به خرید سلاح های گرم.

“چگونه می تواند به درستی به عنوان USAID مذهبی آزادی مشاور در حالی که حمایت از یک horrifyingly Islamophobic سابقه گفت:” Wa’el Alzayat مدیر عامل شرکت Emgage عمل یک مسلمان آمریکایی, حمایت, سازمان, در بیانیه ای. “ما خواستار لوید استعفای — از آنجا که اسلام نمی تواند استثنا زمانی که ارزیابی توانایی فرد در به توصیه آزادی مذهبی برای یک سازمان دولتی.”

در پاسخ به پرسش از AP به دنبال تایید لوید استخدام و اظهار نظر در مورد این نگرانی را برانگیخته یک USAID سخنگو گفت: “علامت لوید کمال حرفه ای که در خدمت کشور خود كارش در نیروی دریایی است. نظرات او چهار سال پیش در مرجع به اسلام افراطی اسلام نیست.”

این سخنگو گفت: لوید همچنین دارای تجربه کار مبتنی بر ایمان ارائه دهنده تجهیزات پزشکی و کمک های جهانی است. “در طول این زمان COVID-19 همه گیر را تجربه مهم خواهد بود که ما کار را با ایمان مبتنی بر سازمان ها و دیگران در ما واکنش جهانی.”

جاناتان ” Greenblatt این ADL مدیر عامل شرکت گفت: لوید انتصاب شد “در خصوص توهین آمیز و نامناسب” در گذشته خود را ضد اسلام و نظرات و خواست او را به “عذرخواهی بلافاصله.”

“هنوز حتی با عذرخواهی آن است که روشن نیست چه کسی با چنین دیدگاههایی در مورد یکی از (روی) اصلی ادیان و پیروان آن می تواند به عنوان یک نمایشگاه داور در تهیه ایالات متحده کمک های توسعه برنامه های حفاظت از آزادی مذهبی برای همه” ” greenblatt گفت.

به صورت اولیه گزارش AP در سال 2016 لوید کاهش یافته و به بحث و بدون تهمت و کمپین اجازه خود را با استناد به عدم اطلاع توافق با مبارزه است.

اسلامی دیگر سازمان ها نیز خواستار لوید توان از موقعیت.

“وجود دارد هیچ جایی در هر موقعیت دولت — اجازه دهید به تنهایی یک موقعیت به معنای محافظت از آزادی مذهبی – برای کسانی که ترویج تعصب” گفت: Robert McCaw, دولت, مدیر امور در شورای آمریکا-روابط اسلامی (CAIR) یک مسلمان حقوق مدنی و حمایت سازمان است. “لوید است که به وضوح نامناسب به خدمت متنوع, چند, ایمان, جامعه,” او اضافه شده در بیانیه ای در وب سایت.

Madihha Ahussain ویژه مشاور برای ضد اسلام تعصب در حقوق مدنی گروه طرفداران مسلمان در بیانیه ای گفت: “کسی که پخش این نوع نفرت انگیز و خطرناک شعارهای باید هیچ جایی در دولت ما و قطعا نباید مشاوره آژانس فدرال آزادی مذهبی.”

Emgage عمل در حال آماده سازی برای ارسال یک ائتلاف در نامه ای به آژانس توسعه بین المللی اقدام مدیر جان Barsa درخواست لوید حذف. در میان گروه هایی که امضا کرده بود بر روی نامه ای که از پنج شنبه شب ها CAIR مسلمان روابط عمومی شورای اسلامی و آسیایی و آمریکایی حمایت صندوق.

Fam گزارش از زمستان در پارک فلوریدا.

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>