جدید دولت تونس برنده رای اعتماد در مجلس

تونس از دولت ائتلافی جدید موفق به کسب رای اعتماد در مجلس در اوایل روز پنجشنبه پایان دادن به یک ماه به طول بحران سیاسی و اجتناب از انتخابات زودهنگام در حالی که هموار راه را برای تاخیر در اصلاحات اقتصادی است.

اعضای پارلمان 129 به 77 به نفع نخست وزیر Elyes Fakhfakh تیم پس از یک بحث است که به طول انجامید بیش از 14 ساعت.

رای می آید تنها چند روز پس از Fakhfakh که از دموکراتیک فروم برای کار و آزادی حزب اعلام کرد که اتحاد جدید با نهضت بزرگترین بلوک در قوه مقننه.

بیشتر:

با 53 کرسی از 217 عضو مجلس نهضت زودتر گفت: این امر تنها با پیوستن به دولت وحدت ملی است که به ارمغان می آورد با هم احزاب از سراسر تونس طیف سیاسی.

هفته گذشته رئیس جمهور Kais Saied تهدید به انحلال پارلمان و انتخابات زود هنگام اگر دولت جدید موفق به برنده شدن در یک مجلس رای اعتماد گرفت.

در میان سایر وزرای پیشنهادی در کابینه خود هستند Mongi Marzouk به عنوان وزیر انرژی, محمد علی Toumi به عنوان وزیر گردشگری و Thouraya Jribi به عنوان وزیر دادگستری.

Fakhfakh تا به حال وعده داده شده به نام دولت است که می رسم فقط از طرف او در نظر گرفته همسو با اهداف تونس از سال 2011 انقلاب و متعهد به ریشه کن کردن فساد.

کابینه پیشنهادی شامل نهضت, Tahya Tounes, Achaab, Attayar و ال Badil احزاب به علاوه مستقل.

تونس یک سری دراز مدت چالش های اقتصادی است که تهدید به تضعیف اعتماد عمومی در دموکراسی جوان و آن تقاضا تصمیم گیری های سیاسی است که می تواند منفور.

تونس گفته مقامات صندوق بین المللی پول انتظار می رود دولت جدید برای شروع مذاکرات بیش از یک ششم نقد و بررسی آن وام صندوق بین المللی پول برنامه. تونس نیاز به قرض گرفتن حدود 3bn بین المللی در سال 2020 برای دیدار با هزینه های تعهدات.

پس از انقلاب 2011 بیکاری بالا بوده و رشد پایین در حالی که دولت غرق شده بیشتر به بدهی با یک سری از کسری بودجه است که وام دهندگان خارجی خواستار آن را تحت کنترل.

انتخابات در ماه سپتامبر و اکتبر بازگشت Saied سیاسی مستقل به عنوان رئیس جمهور و مجلس است که در آن نهضت برگزار شد کمتر از یک چهارم از کرسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>