جدید راه آهن محاصره در کانادا ظهور به عنوان ادامه

معترضان در کانادا ساخته جدید راه آهن محاصره به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو دولت می گوید این کار برای آرام کردن تنش ها با, British Columbia اول کشور در قلب تظاهرات اخلال در ترافیک قطار در سراسر کانادا

HAMILTON, Ontario — معترضان ساخته جدید راه آهن محاصره سه شنبه به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو آمده است: دولت کاری برای آرام کردن تنش ها با, British Columbia اول کشور در قلب تظاهرات اخلال در ترافیک قطار در سراسر کانادا است.

یک روز بعد از پلیس برچیده عمده راه آهن محاصره نزدیک بلویل اونتاریو جدید ظاهر در هر دو استان کبک و انتاریو است.

بزرگترین پدید آمده در همیلتون در طول یک سفر به شدت رفت و آمد راه آهن خط. اختلال همراه چه برو حمل و نقل مسافری ریلی خدمات توصیف آن به عنوان پر رفت و آمدترین مسیر سمت چپ هزاران نفر از مسافران تقلا را جایگزین برنامه های سفر و متعدد ناشی از تاخیر و لغو شد.

همیلتون پلیس گفت که آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای حرکت در روی گروه کوچکی از تظاهرکنندگان معترضان در آهنگ های نزدیکی Canadian National Railway Co. انبار.

تظاهر کنندگان تعیین کرده اند تا محاصره در بریتیش کلمبیا انتاریو و کبک در همبستگی با مخالفان ساحلی GasLink پروژه خط لوله که عبور سنتی خاک مرطوب’suwet’en اول کشور در شمال غربی بریتیش کلمبیا.

ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت در مخالفت با کار سنتی خود را خاک با وجود پشتیبانی آن از شورای منتخب.

پاسبان جروم استوارت گفت: CN راه آهن خدمت تظاهرکنندگان دادگاه حکم پنج شنبه شب سفارش آنها را به ترک این منطقه و پلیس در حال نظارت بر وضعیت.

برو از قطار های مسافری راه آهن خدمات در همیلتون و تمام نقاط در مسیر به Niagara Falls, Ontario شده بود متوقف و پس از دوشنبه شب Metrolinx سخنگوی آنه ماری Aikins گفت. شاتل اتوبوس که در حال اجرا برای کمک به مسافران, او گفت:.

تام Nederpel لغو برنامه را به سفر به تورنتو روز سه شنبه بعد از ظهر زمانی که او شنیده محاصره ترس او نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک قطار به خانه Dundas, انتاریو در شب.

“آنها به طور کامل از سفارش,” او گفت: از معترضان. “آنها در حال مسدود کردن راه آهن که نیست متعلق به آنها است. آنها در حال مسدود کردن ملی راه آهن و کسب و کار و مسافران است.”

Mark Miller فدرال بومی خدمات وزیر گفت که دولت امیدوار به شنیدن از ارثی ستاد توسط چهار شنبه. او گفت: کانادا متعهد به حل و فصل مسالمت آمیز این وضعیت است که مانع از حمل و نقل مسافر سفر در بسیاری از کشور برای نزدیک به سه هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>