New Orleans مسکن رهبر ایران از ‘اخراج’ بهمن به عنوان پایان COVID-19 کمک بافندگی

به عنوان coronavirus همه گیر وارد پنجمین ماه افزایش تعداد مستاجرها از سراسر کشور روبرو هستند تیره و تار واقعیت — ممکن است اخراج.

در New Orleans, مادران مانند Shankya فیلیپس نگرانی در مورد خانواده و سقف بیش از سر خود را.

“که در آن شما دریافت می کنید کمک از جایی که شما به نوبه خود زمانی که شما نمی توانید به نوبه خود به یک پناهگاه دیگر زمانی که در خانه شما زندگی می کنند شما نمی توانید استطاعت” فیلیپس گفت. “این ترسناک است.”

28 ساله و مادر دو مورد به بیرون کردند.

“من فقط می خواهم مردم بدانند این است که در واقع اتفاق می افتد که این زندگی واقعی است. مانند مردم هستند و در واقع گرفتن لگد پایین خیابان,” او گفت: ABC News خبرنگار Kayna Whitworth.

فیلیپس زندگی در یک آپارتمان است که او به عنوان توصیف چکه کن شده است و بیکار از فروشگاه لباس او در تعطیل سه ماه پیش.

اضافی فدرال مزایای بیکاری تا 600 دلار در هفته ارائه شده به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون به پایان خواهد رسید و در پایان ماه جولای خروج میلیون ها نفر از بیکاران آمریکایی مثل فیلیپس در برزخ است.

حدود 28 میلیون آمریکایی در معرض خطر اخراج به عنوان یک رکود سوخت COVID-19 ایجاد اقتصادی ویران در سراسر کشور با توجه به تخمین های جدید از املاک و مستغلات تجزیه و تحلیل شرکت امهرست منابع.

120 روز مهلت قانونی برای اخراج در فدرال کمک مسکن خواص فرمان توسط مراقبت در عمل نیز به پایان می رسد, در جولای 25th. با توجه به موسسه شهری که توقف را پوشش می دهد در حدود 12.3 میلیون از 43.8 میلیون اجاره واحد در ایالات متحده آمریکا — یکی از چهار واحد است.

برای تقریبا سه چهارم از آمریکا اجاره واحد است که نمی فدرال یارانه اخراج moratoriums وابسته به دولت و دولت های محلی. در لوئیزیانا مهلت قانونی به پایان رسید 15 ژوئن.

نیواورلئان است که فقط یکی از تعداد فزاینده ای از مکان های که در آن برای حمایت از مستاجران شروع به فاز حتی به عنوان موارد افزایش در برخی از مناطق.

اخراج رای در نیواورلئان قبل از COVID-19 شد و در حال حاضر دو برابر میانگین ملی است. در برخی از محله های آن را تا چهار برابر بیشتر است.

بیکاری است که در حال حاضر چهار برابر بیشتر از قبل از این بیماری همه گیر. هنگامی که همراه با انقضای فدرال مزایای Cashauna هیل مدیر لوئیزیانا نمایشگاه مسکن Action Center است که نگران این شهرستان است که در یک دوره برخورد.

“مردمی که در اینجا دانید چه آینده پایین pike. ما متاسفانه تا به حال بیش از سهم ما از تجربه برخورد با حوادث و دولتی شکست” هیل گفت: ABC News.

تپه و کارکنان خود را در حال مبارزه برای نگه داشتن افرادی مثل 53 ساله وکیل Winfield در خانه های خود.

“شما می دانید وجود دارد یک آرامش خاصی در این محل… من نمی توانم تصور کنید که بدون آن” Winfield گفت: ABC News.

جنوب شرقی لوئیزیانا خدمات حقوقی گفت: ABC اخبار آن را دیده بود 100% افزایش اخراج خود را از موارد. در ضمن 41 درصد از لوئیزیانا مستاجرها گفت: آنها نگران بودند که قادر به ماه ژوئن اجاره, با توجه به U. s. اداره آمار.

Winfield می گوید: بحران مسکن شده است که تأثیر نیواورلئان برای سال باید جدی گرفته شود در حال حاضر. “باید آن را درمان به عنوان یک بحران از آنجا که این بیماری همه گیر” او گفت:.

بدون تمدید کمک های مسکن طرفداران حقوق ترس برای چه آمده است.

“ما واقعا نگران آن است که ما در حال رفتن به دیدن یک بهمن از اخراج به دادگاه باز دوباره تا” تپه گفت.

اما صاحبخانه نیز احساس فشار است.

کیم Valene شده است صاحبخانه در آسان برای نزدیک به 20 سال است و می گوید: او هرگز تا به حال به اخراج کسی تا به حال.

“من یک پسر بد و من واقعا مثل من مستاجر و مراقبت از اموال. اما شما رو به درک, شما می دانید برخی از مردم با استفاده از وضعیت,” او گفت:. ‘
Valene در حال حاضر در تلاش برای حذف یک مستاجر که او می گوید: پرداخت اجاره از همه گیری آغاز شد و پیت بول سگ که غیر قانونی در این شهرستان است.

Valene می گوید او قادر به اقدام تا زمانی که مهلت قانونی برای اخراج منقضی شده است. در پایان او پیش بینی از دست دادن $15,000 و او می گوید: او هنوز هم به او پرداخت وام مسکن و مالیات و بیمه.

اخراج قریب الوقوع شهر در لبه و سلامت رهبران توجه است.

“هر اقتصادی است بهداشت عمومی تاثیر و بنابراین قطعا قرار دادن مردم از خانه های خود بیرون خواهد آورد” دکتر جن Avengo مدیر نیواورلئان’ وزارت بهداشت گفت: ABC News.

Avengo می گوید او در حال کار بر روی راه حل به آدرس نیواورلئان’ بحران مسکن در سال و همه گیر است و تشدید این مشکل است.

“ما نیاز به کمک و ما باید آن را به زودی,” او گفت:.

برای مادران مانند فیلیپس, رویای ساده ای است.

“من می خواهم به منظور بالا بردن بچه ها من با یک نگاه نرده در حیاط جلو و جایی که من سگ می تواند اجرا در اطراف و لازم نیست به نگرانی در مورد آنها گرفتن شات” فیلیپس گفت.

اما در حال حاضر که رویای دور از دسترس است.

“این باعث می شود شما می خواهید به ترک New Orleans,” او گفت:. “اما چه کسی می خواهد به ترک محل آنها را دوست دارم؟”

Jenna Harrison کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>