جدید فروشگاه آنلاین ارائه می دهد برای کمک به توقیف indie کتابفروشان

با کتابفروشی های مستقل تعطیل در سراسر کشور یک فروشنده آنلاین است که ارائه کمک

اندی شکارچی بنیانگذار جدید فروش آنلاین خروجی برای کتابفروشان مستقل به حال دیده یک بحران ساختمان قبل از coronavirus همه گیر تعطیل بسیاری از این کشور به فروشگاه ها.

“”بین 2015 و 2018 دیدم این جهش بزرگ در, درصد از فروش هفتگی برای کتاب های فیزیکی که قرار بود به Amazon.com,” شکارچی می گوید. “و به نظر می رسید مانند کتابفروشی های مستقل نیاز به انجام کاری برای انطباق چون نوشتن روی دیوار بود.”

در ماه ژانویه شکارچی راه اندازی شد Bookshop.org که ارائه می دهد همه چیز را از جدید هیلاری منتل رمان به مانند کلاسیک به عنوان بوکاچیو را “Decameron” و سهام درآمد حاصل از, با, مستقل, فروشگاه ها. شکارچی می گوید فروش هفتگی در حدود $30,000 اما شروع به پریدن کرد بیش از 450.000 دلار از اواسط ماه مارس به عنوان ویروس گسترش و خوانندگان دیگر می توانید مورد علاقه خود را در فروشگاه های محلی.

در روز سه شنبه, Simon & Schuster شد و برای اولین بار از ناشران بزرگ برای راه اندازی یک همکاری رسمی با Bookshop.org. Simon & Schuster اضافه کردن دکمه برای خرید Bookshop.org به تمام وب سایت های آن و ترویج کتابفروشی از طریق ایمیل و در جای دیگر آنلاین. همچنین داوطلب خدمت سربازی متعدد نویسندگان در میان آنها Stephen King, Susan Orlean و جیسون رینولدز برای بدست آوردن کلمه را در مورد کتابفروشی در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر.

“کتابفروشی های مستقل هستند تاسیسات عقل” پادشاه در بیانیه ای گفت. “آنها را به باقی می ماند قوی به خصوص در شرایط دشوار مانند این است.”

“Indie کتابفروشان باید همواره در خدمت به عنوان مواد چسبنده برای جوامع ما” رینولدز در بیانیه ای گفت. “آنها کار خستگی ناپذیر برای مطمئن شوید که ما نه تنها کتاب بلکه یک پایه یک محل به محل آمده و به سادگی بود. آنها کاملا به معنای واقعی کلمه پوشش است که محافظت از صفحات که ما که هستیم. و در حال حاضر وقت آن است برای ما برای حفاظت از آنها.”

شکارچی که قبلا تاسیس دیجیتال ناشر برقی ادبیات و کمک به ایجاد نشریه آنلاین ادبی Hub می بیند Bookshop.org عنوان خدمت در یک تو رفتگی در دیوار در داخل یک تو رفتگی در دیوار در مستقل فروش. در حالی که فروشگاه های مانند پاول کتاب در پورتلند اورگان و دانشگاه هاروارد فروشگاه کتاب در کمبریج ماساچوست ساخته شده اند موثر حضور آنلاین, بسیاری از آنها فاقد منابع و/یا میل به انجام همان.

آلیسون K تپه مدیر عامل انجمن کتابفروشان آمریکا تجارت گروه به صورت مستقل و فروشگاه ها می گوید بسیاری از آنها دیده می شود “بی سابقه خرید و فروش آنلاین به تازگی.” او هشدار داد “این فروش را برای فروش از دست رفته با توجه به فروشگاه ها بسته بودن” اما افزود: “ما همچنین خوش شانس به کتابفروشی به عنوان بخشی از indie در کتابفروشی اکوسیستم به خصوص در طول این بحران است.”

Joelle تپه صاحب کتابفروشی در نشویل, تنسی, فکر شده بود در حالی که در مورد سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک بود اما منصرف توسط تدارکات. فروشگاه خود را فقط 550 متر مربع و او فضای محدود برای اطلاعات بیشتر موجودی. زمانی که او شنیده ام در مورد Bookshop.org نام خود را به راحتی به فروشگاه نام او یک “روان پاشنه پا زدن.”

`من نمای بسته شده از مارس 15 و پس از آن من شده اند قرار دادن بیشتر از انرژی خود را به ایجاد لیست سرپرستی ما Bookshop.org صفحه و در تلاش برای متقاعد کردن مردمی (از طریق رسانه های اجتماعی) برای سفارش کتاب خود را (به همراه بازی ها و پازل) از ما برای آماده شدن برای آنچه به نظر می رسد کشش طولانی از ماندن در خانه در پیش رو” او در نوشته های اخیر ایمیل.

“مشتریان ما نشان داده اند تا برای ما در چنین راهی که آن را صادقانه باعث می شود قلب من درد با قدردانی — برای آنها و برای Bookshop.org مردمی که ایجاد شده چه در اصل تبدیل به یک تاسیسات در طول این زمان وحشتناک.”

(بک اسلش)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>