جدید میگرن, دارو با توجه به چراغ سبز

میگرن دومین علت اصلی ناتوانی در سراسر جهان با بیش از 30 میلیون بزرگسال را تحت تاثیر قرار. آنها می تواند دردناک و ناتوان و می تواند تا 72 ساعت بدون دارو و اغلب نیاز به برخی از آزمون و خطا قبل از پیدا کردن بهترین درمان برای کنترل درد است.

همین دلیل است که پزشکان و بیماران هیجان زده هنگامی که جدید ضد میگرن گزینه در دسترس است. در این مورد, این دارو به نام Reyvow.

Reyvow جدید داروهای تجویزی است که به تازگی تایید شده توسط اداره مبارزه با مواد مخدر است و در حال حاضر در دسترس در داروخانه ها. آن را اعتقاد بر این عمل هر دو مرکزی و محیطی (که به معنی آن عمل می کند در مغز به عنوان به خوبی به عنوان در سایر اعصاب در سراسر بدن). و این اولین دارو است که نشان داده شده است برای ارائه به درد آزادی از سردرد و آزادی از علائم همراه مثل تهوع و حساسیت به نور و صدا.

“Reyvow است یک جایگزین جدید برای درمان حاد میگرن در بیماران پاسخ نمی دهد به پزشکی که باید غیرفعال کردن مشکلات. داشتن میگرن مثل این است که انتظار برای یک طوفان می آیند و تلاش برای بستن پنجره” دکتر پیتر Goadsby متخصص مغز و اعصاب و سردرد متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: ABC news.

غذا و دارو و DEA را تایید الی لیلی Reyvow (lasmiditan) به عنوان اولین دارو از آن کلاس به درمان حاد میگرن و پر دردسر علائم در بزرگسالان با یا بدون اورا (بصری یا حسی احساس قبل از میگرن).

“ما می دانیم که میگرن جامعه کاملا علاقه مند به درمان های اضافی و ما متعهد به ادامه کار با ذینفعان برای ترویج و توسعه درمان های جدید برای حاد و درمان پیشگیرانه میگرن” دکتر نیک Kozauer اقدام معاون مدیر بخش محصولات مغز و اعصاب در مرکز FDA برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و تحقیق در بیانیه ای گفت: پس از FDA تایید.

میگرن یک بیماری عصبی مشخص عود حملات سردرد شدید است که می تواند باعث درد شدید و تهوع و استفراغ و حساسيت به نور و حساسیت به صدا.

اگر چه آمریکا سردرد جامعه در حال حاضر توصیه می triptans (ضد میگرن پزشکی) برای تسکین فوری در برخی از بیماران یک نظرسنجی از 183 نفر از سه سردرد مراکز نشان داد که 79 درصد از بیماران مایل به سعی کنید یکی دیگر از درمان حاد.

قبل از Reyvow, triptans شده در بازار از اوایل ’90s و باید به حساب برای تقریبا 80 درصد از میگرن, درمان های تجویز شده در دفتر بازدیدکننده داشته است. Reyvow منحصر به فرد است به دلیل آن است که یک جدید, سریع, ضد میگرن, دارو که حذف درد و سایر علایم در عرض دو ساعت پس از درمان با توجه به FDA.

وجود دارد نیاز به Reyvow به دلیل میگرن باقی می ماند زیر به رسمیت شناخته شده و باقی مانده.

“نتایج حاصل از غلبه بر مطالعه نشان داد که بیش از 40 درصد از کسانی که حداقل یک فرد مبتلا به میگرن احساس کردند که این بیماری استفاده می شود به عنوان بهانه ای برای اجتناب از خانواده و کار و یا مدرسه تعهدات و تقریبا 1 در 3 نفر معتقد بودند کسانی که با میگرن همه چیز را مشکل تر برای همکاران خود. این یافته ها نشان می دهد اثرات موج دار شدن از عدم درک و احترام به ناتوانی در مواجهه با افراد مبتلا به میگرن” دکتر اریک Pearlman ارشد, مدیر پزشکی, Eli Lilly گفت: ABC news.

مطالعه دیگری از 5591 افراد مبتلا به میگرن در بر داشت که حدود 40 درصد از مردم تا به حال 1 یا بیشتر نیازهای برآورده نشده.

“تسکین درد کافی نیست. بیماران می خواهید به عقب بر گردیم به زندگی خود را. آنها می خواهند درد آزادی از سردرد و هیچ علائم همراه,” Pearlman گفت.

Reyvow گرفته شده است و به صورت تک دوز (50mg 100میلی گرم یا 200mg) با یا بدون غذا در شروع میگرن. مطالعات با توجه به این شرکت نشان داد که 28-39% از بیماران زمانی سریع و رفع کامل درد میگرن در دو ساعت نسبت به 15 – 20% با پلاسبو. در میان افرادی که در زمان این دوز 41-49 درصد از زمانی آزادی از پر دردسر ترین علائم است.

بر خلاف triptans بیمارانی که بیماری های قلبی و عروق محیطی بیماری کنترل نشده و فشار خون بالا و یا سابقه سکته مغزی می تواند Reyvow تا زمانی که ضربان قلب و فشار خون می شوند و به دلیل مواد مخدر از اهداف اعصاب به جای رگ های خونی. Reyvow فعال (5-HT) 1F گیرنده است که افزایش سروتونین (انتقال دهنده های عصبی) و مهار درد مسیرهای اگر چه مکانیسم دقیق آن ناشناخته است.

عوارض Reyvow شامل سرگیجه ، خواب آلودگی, سردرد, خستگی, تهوع, استفراغ, ضعف عضلانی و سندرم سروتونین. با توجه به عوارض جانبی آن است که توصیه می شود که افراد در این دارو از رانندگی یا کار ماشین آلات سنگین در هشت ساعت پس از مصرف دارو است. همچنین احتیاط موجه است هنگامی که در ترکیب با الکل و یا دیگر افسردگی سیستم عصبی مرکزی.

در حالی که Reyvow برای اولین بار از یک کلاس جدید آن شامل lasmiditan است که یک ماده کنترل و در دوزهای پایین می تواند به ایجاد احساس آرامش شادی و سرخوشی و احتمالا توهم. اما الی لیلی Reyvow دریافت یک برنامه ریزی V مواد مخدر امتیاز. برنامه ریزی مواد مخدر اشاره به سوء استفاده و یا وابستگی به پتانسیل و قابلیت دسترسی از داروها از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. پایین تر برنامه ریزی مواد مخدر (I و II) بالاتر سوء استفاده و / یا وابستگی بالقوه و نه اجازه می دهد برای پر کردن مجدد نسخه با توجه به سخت تر قوانین و مقررات.

Reyvow حدود 640 به صورت یک بسته از 8 قرص است. آن است که انتظار می رود تحت پوشش شرکت های بیمه و خارج از جیب هزینه می تواند متفاوت باشد بسته به نوع بیمه. این مهم است که توجه داشته باشید که Reyvow.com یک شرکت-پرداخت کمک برنامه بر روی وب سایت خود را.

اگر از میگرن رنج می برند مهم است که برای ایجاد یک رابطه خوب خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به بحث در مورد اثربخشی خود را درمان میگرن. بحث خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن اگر Reyvow برای شما مناسب است.

“یک بعدی بهترین گام و یک طرح B” Goadsby توصیه می کند.

دکتر بلر شانس یک پزشک مقیم در طب پیشگیری در دانشگاه کارولینای جنوبی و عضو ABC اخبار پزشکی واحد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>