نیوجرسی به دنبال سرنگونی افسر فلوید اجرا یا نمایش مجدد فیلم

نیوجرسی وزارت اصلاحات می گوید در آن ثبت شده است حذف دادرسی در برابر یک افسر دیده می شود در یک ویدیو با مردم مسخره جورج فلوید مرگ به عنوان اعتراض به تصویب

ترنتون نیوجرسی — نیوجرسی وزارت اصلاحات گفت: در آن ثبت شده است حذف دادرسی در برابر یک افسر دیده می شود در یک ویدیو با مردم مسخره جورج فلوید مرگ به عنوان معترضان منتقل می کند.

این فیلم از اوایل ماه ژوئن نشان می دهد که چند مرد در یک حیاط فریاد معترضان که در خیابان هستند. یک مرد دیده می شود بر روی زانو های خود را بر گردن دیگری است که دروغ گفتن بر روی زمین. یکی از ضد معترضان شناسایی شد به عنوان یک اصلاحات افسر و معلق پس از حادثه.

روز پنجشنبه DOC توییتی که افسر که در آن نیست شناسایی “قرار داده شد در عدم پرداخت وضعیت انتظار ادار به عنوان بخشی از روش منظم برای دولت اتحادیه کارکنان.”

این اتحادیه به نمایندگی از اصلاحات ماموران با شناسایی این مرد به عنوان Joseph DeMarco و گفت: آن را به حال تعلیق او از اتحادیه.

“PBA 105 آورده اند اتحادیه اتهامات عنوان شده علیه آقای DeMarco و او معلق است ما از سازمان” اتحادیه رئیس جمهور ویلیام سالیوان گفت: در یک ایمیل. “ما را پشتیبانی نمی کند هر عضو این انجمن است که چیزی خارج از حیطه وظایف ما به عنوان تادیبی افسران پلیس.”

توضیحات نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات در مورد اینکه آیا DeMarco تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر.

در این ویدئو معترضان مارس در امتداد یک خیابان در فرانکلین, شهرستان Gloucester County, شعار, “جورج فلوید!” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!” این ویدئو نشان می دهد آنها در حال همراهی با پلیس محلی.

آنها با تصویب یک ملک خصوصی پر از هیزم برای فروش. تصویری فیلم برداری شده توسط کسی که در راهپیمایی نشان می دهد یک مرد دو زانو بر گردن مرد دیگری فریاد unintelligibly در تظاهرات. معترضان فریاد بازگشت.

دو بیشتر از مردان ایستاده در این نزدیکی هست و یکی از آنها فیلمبرداری در تلفن همراه. این گروه ایستاده در کنار جاده در مقابل یک وانت مجهز به یک پرچم آمریکا و یک تهمت بنر. چندین نفر دیگر در این نزدیکی هست. “همه زندگی موضوع” نشانه نیز حلق آویز.

کامیون دیگر نشان می دهد که “خط نازک آبی رنگی” پرچم به منظور نشان دادن حمایت برای اجرای قانون کارگران است.

فلوید, سیاه دوخته بود به پیاده رو, مارس 25 توسط یک سفید مینیاپولیس پلیس که قرار زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از فلوید متوقف پاسخ. تظاهرات برگزار شده است در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر جهان خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

پورتر گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>