تصاویر جدید از خورشید فاش شگرف نزد

محققان در دانشگاه مرکزی لنکشایر پرده برداری کرده اند که بالاترین رزولوشن تصاویر خورشید از ناسا خورشیدی صدایی موشک ماموریت.

به تازگی منتشر شده عکس نشان دادن خورشید به لایه بیرونی پر قبلا نهان فوق العاده زیبا مغناطیسی موضوعات پر بسیار داغ پلاسما.

بیشتر:

تا به حال بخش های خاصی از جو خورشید به نظر می رسد تیره یا بیشتر خالی اما تصاویر جدید نشان داد رشته که حدود 500 کیلومتر (260 کیلومتر) در عرض تقریبا فاصله بین لندن و بلفاست – با داغ, هیجانی, گازهای جریان در داخل آنها.

فوق العاده تیز و تصاویر گرفته شده توسط ناسا با وضوح بالا تاجی تصویرساز (Hi-C) منحصر به فرد فصل تلسکوپ انجام شده را به فضای زیر مداری پرواز موشک.

sun image 11

دقیق مکانیسم فیزیکی است که ایجاد این فراگیر داغ رشته هنوز مشخص نیست [دانشگاه مرکزی لنکشایر]

این تلسکوپ می تواند انتخاب کردن سازه در جو خورشید به عنوان کوچک به عنوان 70km (43 مایل) در اندازه و یا حدود 0.01 درصد از کل حجم ساخت این بالاترین رزولوشن تصاویر تا به حال گرفته شده از جو خورشید است.

دقیق مکانیسم فیزیکی است که ایجاد این فراگیر داغ رشته نامشخص باقی مانده است بنابراین دانشمندان در حال حاضر تمرکز بر روی آنها تشکیل و نحوه حضور آنها به ما کمک می کند درک فوران شعله های خورشیدی و طوفان های خورشیدی است که می تواند بر زندگی بر روی زمین است.

این تیم بین المللی از محققان در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی Hi-C موشک ماموریت این بار با هم تداخل دارند مشاهدات خود را با دو خورشید-مشاهده فضاپیما در حال حاضر در حال جمع آوری داده های بیشتر ناسا را پارکر خورشیدی کاوشگر و ESA خورشیدی مدارگرد (انفرادی).

Sun image 7

دانشمندان بررسی خواهد شد چرا داغ رشته های در حال تشکیل و نحوه حضور آنها به ما کمک می کند درک فوران شعله های خورشیدی و طوفان های خورشیدی است که می تواند بر زندگی بر روی زمین [دانشگاه مرکزی لنکشایر]

‘قابل توجه بینش’

دکتر امی Winebarger Hi-C محقق اصلی ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال اظهار داشت: “این جدید Hi-C تصاویر به ما یک بینش قابل توجه به جو خورشید است. همراه با در حال انجام ماموریت های مانند پروب و انفرادی این ناوگان فضایی مبتنی بر ابزار در آینده نزدیک آشکار خواهد شد خورشید پویا لایه بیرونی در یک کاملا جدید نور است.”

دکتر تام ویلیامز یک پژوهشگر فوق دکترا در قبیله که مشغول به کار در Hi-C اطلاعات گفت: این تصاویر را ارائه بینش ارزشمندی در خورشید ساختار.

“این است که شگفت انگیز کشف است که می تواند در اطلاع رسانی بهتر درک ما از جریان انرژی از طریق لایه های از خورشید و در نهایت به زمین خود را. این بسیار مهم است اگر ما به مدل و پیش بینی رفتار ما حیات ستاره” ویلیامز گفت.

تحقیقات منتشر شده در مجله اختر فیزیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>