نیوهمپشایر زندگی می کنند به روز رسانی: خروج سنجی نشان می دهد رای دهندگان ساخت آخرین لحظه تصمیم گیری

منچستر N. H. — اول-در-این-ملت نیوهمپشایر اولیه گرم تا روز سه شنبه-به طور بالقوه تبدیل شدن به اولین تعیین کننده نتیجه این چرخه پس از پر سر و صدا, آیووا, قفقاز-و نامزدها در حال ساخت نهایی خود را در درخواست برای رای دهندگان در سراسر کشور به طرح دیدگاه های خود را برای کشور توبیخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, دعوت حزب وحدت و بیشتر آشکار در تضاد با رقبای خود را.

در حالی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز آن را از نبرد برای نقطه بالا در اولیه ماساچوست ایالت الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال مانورهای رندانه برای یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه افزایش, به عنوان هر دو را در بر داشت خود را در یک مسابقه برای سوم و چهارم در رای گیری های اخیر.

در اینجا چگونه روز اتفاق می افتند. لطفا تازه کردن برای به روز رسانی.

7 p. m. دیدار با رای دهندگان که بازیگران 1st NH اولیه آراء 2020

شمال کشور کشش روستایی نیوهمپشایر بدون خدمات دولت — وجود دارد هیچ زباله وانت و ساکنان خود را حفر چاه-و نزدیکترین بیمارستان که در آن برای دیدن یک متخصص می تواند ساعت دور.

غرفه رای گیری اینجا شده اند انبارها و اتاق رختشویی و اتاق خواب و حتی اتاق ناهار خوری.

آنها باز در نیمه شب روز سه شنبه. بیشتر بخوانید درباره جامعه در اینجا.

ABC اخبار کریس Donato کمک شده است.

6:31 p. m. ABC News شریک megyn kelly است تا با زنده وبلاگ

ABC News شریک megyn kelly است تا با زنده خود را تجزیه و تحلیل وبلاگ.

به انجمن خوش آمدید New Hampshire اولیه شب!! امیدوارم ما در واقع نتایج امشب در یک مد به موقع (به دنبال در شما, Iowa).

خدمه FiveThirtyEighters شده است در اینجا بر روی زمین در نیوهمپشایر پس از مناظره روز جمعه و ما مشغول پوشش نامزد حوادث و ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی (و شاید یک اطاق نشیمن خال کوبی) بوده است.

اصلی ما هوا یخ زده است. ما نمی خواهد به روز رسانی آن را با هر گونه اطلاعات جدید از جمله نظر سنجی تا زمانی که همه نتایج از نیوهمپشایر آن هستند. در نیوهمشایر پیش بینی ما نشان می دهد ساندرز است که به احتمال زیاد برنده بیشترین آرا با 2 در 3 ضرب گلوله کشته است. Buttigieg حدود 3 در 10 شانس برنده بیشترین آرا. احتمال دیگر 2020 نامزدها به پایان برساند برای اولین بار امشب کم است.

بررسی مقابله و نقره را قطعه در 28 سناریو برای چه کارهایی می تواند لرزش در نیوهمپشایر و فراتر از آن — اما به یاد داشته باشید که هر کس پس از اتمام در دوم یا سوم می تواند جذب مقدار زیادی از توجه رسانه ها هم بسته به حاشیه. برای مثال قوی و دوم-پایان محل توسط Buttigieg می تواند او را ماندگار و دوم-پایان محل توسط وارن یا Klobuchar می تواند jumpstart یا یکی از مبارزات انتخاباتی خود را.

6 p. m. و دموکراتیک رای دهندگان ساخت در آخرین لحظات تصمیم گیری است.

حدود 48 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان گفت: آنها ساخته شده تا ذهن خود را در مورد انتخاب خود را نامزد هر دو روز سه شنبه و یا در عرض چند روز گذشته با 16 درصد تصمیم گیری با توجه به نتایج اولیه از نیوهمپشایر اولیه انتخابات.

حدود 59 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان گفت: آنها فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شده شانس خود را از بودن دوباره انتخاب و حدود 64 درصد از جمهوریخواهان اولیه رای دهندگان گفت: آنها فکر می کنند آن کمک کرد تا شانس خود را.

مشارکت مردم در میان محافظه کاران است که در یک رکورد بالا در مذاکرات اولیه با حدود 81 درصد شوی خود را به عنوان محافظه کاران تا از رکورد قبلی از 71 درصد در سال 2016. حدود 61 درصد از رای دهندگان دموکرات مسابقات در حال لیبرال ها با توجه به اعلام نظرسنجی های خروج.

حدود 83 درصد از اوباما رای دهندگان می گویند که حمایت از ساخت یک دیوار “در طول مرز ایالات متحده با مکزیک” و حدود 88 درصد می گویند تهمت عمدتا نگه داشته مبارزات انتخاباتی خود وعده داده است.

شبکه خبری’ رای گیری مدیر واحد Gary لانگر گزارش شده است.

5:15 بعد از ظهر با حضور در میان مستقل و لیبرال ها در حال اجرا است ،

میزان مشارکت در میان این دو گروه ممکن است نگه دارید کلید دموکراتیک اولیه با توجه به نتایج اولیه از نیوهمپشایر اولیه انتخابات.

حدود 45 درصد از رای دهندگان در اوایل نتایج مستقل نسبت به 40 درصد در سال 2016 زمانی که مستقل افزایش ساندرز به یک پیروزی قاطع در نیوهمپشایر برنده 73 درصد از رای خود را در مقابل هیلاری کلینتون ،

در مسائل حدود 58 درصد از رای دهندگان گفتند که حمایت از یک دولت واحد بهداشت طرح برای همه آمریکایی ها مطابق به حدود 57 درصد در آیووا قفقاز و حدود 37 درصد به نام مراقبت های بهداشتی مهم ترین مسئله برای رای خود را با توجه به نتایج اولیه از خروج سنجی.

شبکه خبری’ رای گیری مدیر واحد Gary لانگر گزارش شده است.

5:15 p. m. در اینجا از وضعیت بازی در نیوهمپشایر است.

تحت فشار به اکسل در گرانیت دولت یمن به شدت رقابتی, مسابقه, بسیاری از نامزدها که معترضان در دولت از اوایل هفته گذشته بسیار وقت آشکارا انتقاد رقبای خود را’ سوابق و تجربه است.

تنها هشت روز پس از این مسابقه در آیووا — قفقاز بودند که ائتلاف با توجه به “تناقضات” در گزارش نتایج — دو جبهه-دونده پدید آمده اند.

دولت حزب دموکرات در نهایت پیش بینی سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg برنده قفقاز یکشنبه شب اعطای او دو بیشتر نمایندگان از نزدیک ترین رقیب ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز – راه اندازی یک مبارزه تلخ بین این دو در نیوهمپشایر.

در حالی که Buttigieg و ساندرز آن را از نبرد برای نقطه بالا در اولیه ماساچوست ایالت الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال مانورهای رندانه برای یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه افزایش, به عنوان هر دو را در بر داشت خود را در یک مسابقه برای سوم و چهارم در رای گیری های اخیر.

هر چند بایدن است به ظاهر در حال حاضر بستری شکست در نیوهمپشر — اعلام کرد قصد دارد به جست و خیز کردن اولیه و سر به کارولینای جنوبی پیش از Feb. 29 اولیه.

اما نیوهمپشایر نیز شلوغ توسط یازدهم-ساعت شتاب از ایالت مینه سوتا ctq و همچنین به عنوان یک تخته سنگ از پایین ردیف مدعی رقابت به تخلیه برخی از پشتیبانی از دو ردیف از جمله کلرادو بهداشت ، مایکل بنت هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک و کارآفرین اندرو یانگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>