جدید ارشاد مجوز دندانپزشکان برای بازگشایی, اما برخی هنوز در بندر coronavirus نگرانی

در ایمیل های لعنتی به بیماران خود امریکا دندانپزشکان هستند اعلام بازگشت خود را از coronavirus مستند.

“ما در حال باز” بود کلاه عنوان برای یک ایمیل از یک دندانپزشک در میامی.

“ما فراتر از آن آماده برای بازگشت به کار و دیدن هر کس که ما را بسیار از دست رفته!” گفت: یکی دیگر از یک دندانپزشک در واشنگتن ،

ایمیل شد فرود تنها چند روز پیش از راهنمایی های جدید در این هفته از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) که میسازد بهداشت عمومی و توصیه های ایمنی است که اجازه می دهد برای غیر مراقبت از دندان اضطراری در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما به عنوان بیماران مبتلا به بازگشت و حل و فصل را به عقب و جلو کردن صندلی با دهان خود را agape دندانپزشکان در حال مقابله با یک مجموعه منحصر به فرد از ایمنی جدید و چالش های قابل توجهی جیب مقاومت از برخی از بهداشت که هرگز مورد استفاده برای نمایش کار خود را به عنوان تهدید کننده زندگی.

“کار ما در ابری از آئروسل در تمام طول روز گفت:” لوز Munera های بهداشت در روزل پارک نیوجرسی با اشاره به ریز ذرات هوابرد است که می تواند این ویروس می شود و گسترش تنفس و گردش با دندان و سایر روش های پزشکی. “اگر این ویروس هنوز هم در هوا چگونه است که بیمار بعدی محافظت می شود در صورتی که دهان خود را باز برای یک ساعت؟”

‘ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم’

در 42 متحده دهها هزار نفر از دندانپزشکان با دقت در حال انتقال به کار تمام وقت با کمک ایمنی و روابط عمومی مشاوره از انجمن دندانپزشکی آمریکا.

آمریکایی که تلاش می کرد از طریق هفته از اقامت در خانه سفارشات و خود قرنطینه با دندان درد ممکن است به رسمیت نمی شناسد دندانپزشک خود را امروز بر اساس ADA توصیه ها و برخی از دندانپزشکان با آنها ABC اخبار صحبت کرد.

در بسیاری از دفاتر بیماران غربالگری COVID-19 علائم زمانی که آنها برنامه ریزی قرار ملاقات و درجه حرارت خود را چک در هنگام ورود. اتاق انتظار پاک شده است از صندلی ها و مجلات و بیماران را تشویق به نشستن در اتومبیل های خود را.

و هر کس می پوشد یک ماسک صورت تا زمانی که آزمون دندانپزشکی و یا تمیز کردن را آغاز کرده است. دندانپزشکان و بهداشت نیز با پوشیدن عینک و سپر چهره.

“ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به ارائه یک محیط امن نه تنها برای کارکنان بلکه برای بیماران زمانی که آنها نشان می دهد تا,” دکتر گفت: Kirk Norbo ویرجینیا دندانپزشک که بازگشایی عمل خود را به روش انتخابی در مارس 4, و کمک به نوشتن ادا بازگشایی دستورالعمل.

احتیاط توجیه شده است: در زمان عادی دندانپزشکان در میان کسانی که در حرفه پزشکی به احتمال زیاد در معرض به طور کلی بیماری و عفونت هر روز با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط وزارت کار.

نه تنها آنها صرف بیشتر وقت خود را به بيماران دهان, اما حتی معمول ترین روش می تواند تولید ذرات آئروسل و قطرات – که معطل در هوا و گسترش می تواند coronavirus از بیماران بدون علامت به کسی که نشسته است در همان اتاق عمل.

Coronavirus می تواند زندگی می کنند در هوا برای چند ساعت و در برخی از سطوح برای چند روز با توجه به یک مطالعه اخیر بودجه در بخش توسط دولت انجام شده توسط موسسه ملی بهداشت و دانشگاه است. (مطالعه هنوز به کارشناسی.)

برای برخی از بهداشت که معمولا پاک کردن دندان بيماران در مطب های دندانپزشکی می تواند به صرف زمان بیشتری را با بیماران و آماری هستند و حتی به احتمال زیاد در معرض بیماری که خطر ایجاد فشار به عقب.


ترس جرقه تقسیم بین برخی از دندانپزشکان و بهداشت

در متن پیام موضوعات و در صنعت تابلوهای پیام بسیاری از آنها ابراز نگرانی می کند که بازگشت زودرس است و که برخی از شیوه های دهان و دندان هستند به اندازه کافی آماده برای محافظت از دندانپزشکان كاركنان و بيماران از coronavirus.

“هیچ دندانپزشک بدون بهداشت هیچ دستیار دانستن اینکه چه چیزی آنها در مورد ذرات معلق در هوا را احساس می کنید راحت قرار دادن یکی از اعضای خانواده خود را در یک صندلی در حال حاضر. به خصوص کسی که در معرض خطر است گفت:” بهداشت که خواسته است که خود را به نام استفاده نمی شود گفت: آنها ترس از عذاب.

مقامات آمریکایی Dental Hygienist انجمن که نشان دهنده بیش از 185,000 بهداشت گفت: آنها در حال شنیدن آن. از جمعه, آنها توصیه می شود به تأخیر انداختن غیر فوری دندانپزشکی موارد “تا اطلاع ثانوی” هر چند این گروه گفته است که بررسی موقعیت خود را در نور روز CDC راهنمایی.

“چیزهایی که ما در حال شنیدن از اعضای این است که واقعا فقط یک نگرانی در مورد بازگشت به کار بیش از حد به زودی و با داشتن مناسب [تجهیزات حفاظتی] در دسترس” مت Crespin رئیس بهداشت ” انجمن گفت: ABC اخبار ذکر است که اعضا باید گفت برخی از دندانپزشکان نیست مطیع غیر الزام آور پروتکل های ایمنی.

Munera جدید Jersey بهداشت گفت: ABC اخبار که حتی اگر کارفرما در زمان مراحل برای محافظت از خود در اتاق – خرید جدید فیلتر هوا و دستگاه مکش برای به حداقل رساندن ذرات آئروسل در علاوه بر این به استفاده گسترده تر از ماسک و لباس – برخی دیگر از دندانپزشکان نیست. او گفت: آنها با قرار دادن کارکنان خود در خطر است.

Munera استدلال آن می تواند خطرناک تر برای برخی از مردم به دندان های خود را تمیز نسبت به کوتاه کردن مو اگر به دندانپزشک خود نیست و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.

“اگر یک آرایشگر یک ماسک و یک مشتری آمده برای کوتاه کردن مو و مشتری است که یک ماسک بر روی صورت شما می توانید به دنبال امنیت, پروتکل,” او گفت:. “در دندانپزشک اگر ایمنی پروتکل نیست نگهداری می شود شما نمی توانید یک بیمار پوشیدن یک ماسک و یک روش است.”


دندانپزشک: آن را در مورد مردم خوب نگاه آن را در مورد بهداشت

دندانپزشکان که صحبت به ABC News در مورد شیوه های خود را در دفاع از مراحل گرفته اند به بازگشایی با خیال راحت و با اشاره به جدید CDC راهنمایی است که اجازه می دهد تا برای دندانپزشکان به سر کار در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند به حداقل رساندن تداخل دندانپزشکی قرار ملاقات ها و اجتناب از آئروسل-تولید روش زمانی که ممکن است.

اقدامات احتیاطی نیز باید متناسب با شرایط محلی و مقیاس هر coronavirus شیوع بیماری در دندانپزشکان جوامع آنها گفت.

“CDC به یک راهنما است که می رود در واقع به پایین ترین مخرج مشترک و امن ترین روش ممکن برای هر یا همه شرایط” دکتر تام Paumier یک دندانپزشک در کانتون اوهایو و رئیس جمهور سابق اوهایو انجمن دندانپزشکی که بازگشایی عمل خود را به غیر اورژانس در اوایل ممکن است. “واقعیت این است که اگر شما در حال تمرین در شهر نیویورک آن خواهد بود بسیار متفاوت از کانتون اوهایو و یا هر جای دیگری.”

با توجه به CDC هیچ COVID-19 خوشه های گزارش شده در دندانپزشکی تنظیمات و یا در میان دندان پرسنل.

به تعویق انداختن انتخابی مراقبت از دندان دارای پیامدهای بهداشتی نیز گفت: دکتر فیلیپ Fijal یک دندانپزشک در حومه شیکاگو.

“ما نه سفید کننده دندان. ما در حال قرار دادن روکش روی دندان فقط به مردم را بهتر نگاه,” او گفت:. “ما در تلاش خود را برای حفظ سلامت دهان و دندان و مراقبت از بیماری است.”

“وجود دارد دورافتاده در هر حرفه ای است. هیچ کس می گذرد به انکار که” دکتر علامت حیاتی است که شیوه های ادیسون در نیوجرسی گفت: ABC News. “اما من فکر می کنم بسیاری از بهداشت هستند و ترس به دلیل اطلاعات غلط. و من فکر می کنم سازمان های حرفه ای و دولت نیاز به دریافت اطلاعات صحیح را در خارج وجود دارد.”

حیاتی جمهور سابق نیوجرسی انجمن دندانپزشکی با اشاره به تغییرات دندانپزشکان اجرا شده در طول بحران ایدز – پوشیدن دستکش و ماسک صورت در حالی که از دیدن بیماران – به عنوان مثال از این صنعت توانایی برای انطباق با زمان بیماری همه گیر.

در حالی که او و شریک زندگی خود را مواجه نگردند جدید ماسک و لباسهای تمیز کردن مواد اضافی و مکش تجهیزات خود را برای محافظت از کارکنان و بیماران برای هر آینده روش او به نام دولت فدرال برای ارائه تجهیزات حفاظتی به دندانپزشکان در هفته های آینده.

“من فکر می کنم تحقیقات بیشتری باید انجام شود در COVID-19? کاملا” گفت: حیاتی. “در آن طول می کشد زمان طولانی برای توسعه واکسن و یا درمان برای آن است. اما در عین حال شما نمی توانید فقط تعطیل مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده در حالی که شما صبر کنید برای پاسخ به سوالات خود را. شما باید به جلو حرکت کند.”

دندانپزشکان و بهداشت سخن گفت که به ABC News توافق کردند که بیماران نیاز به مراقب باشید در هنگام برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است به دندانپزشک و در صورت امکان باید بپرسید در مورد اقدامات خود قرار داده است در محل برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

است که خود را دندانپزشک غربالگری بیماران و در نظر گرفتن درجه حرارت خود را قبل از دیدن آنها ؟ آنها گسترش پیدا کردن قرار ملاقات به جای دیدن چند نفر در یک بار ؟ در حال بهداشت انجام دستی دندان شستشو و یا با استفاده از ابزار است که برای تولید تعداد زیادی از آئروسل? نشانی دفتر جدید فیلتر هوا سیستم مکش یا تجهیزات ؟

“هر سوال می تواند در جدول با توجه به بیمار سمت راست زمانی که آنها تماس بگیرید دفتر من” گفت: Norbo های ویرجینیا دندانپزشک. “آنها مانند یک عضو خانواده است. بنابراین هر آنچه که آنها می خواهم به درخواست ما میز جلو مردم زمانی که آنها در همه چیز روی میز است.”

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>