جبهه جدید: نگرانی بیش از COVID-19 كردن در اردوگاه های پناهندگان

ترسناک ناراحت فاجعه بار: تلخ ارزیابی توسط کارشناسان humanitarians و اپيدميولوژيستها در چه شدید شیوع کروناویروس نگاه می خواهم در کشورهای سراسر آفریقا پناه میلیون ها نفر از پناهندگان و دیگر افراد آسیب پذیر.

این ویروس که جاروب در سراسر جهان آلوده کرده است بیش از 660,000 مردم و کشته شدن برخی از 30,000 پس از آن شناسایی شد در چین در اواخر سال گذشته. در آفریقا تایید آمار و ارقام هنوز هم نسبتا کم اما در حال افزایش است. همانطور که از شنبه, 3,924 عفونت و 117 مرگ و میر گزارش شده بود در سراسر 46 از قاره 54 کشور جهان است.

بیشتر:

به عنوان به سرعت در حال گسترش ویروس دستاوردهای زمین کمک گروه هشدار می دهند به طور بالقوه عواقب فاجعه بار عمده شیوع COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از جدید coronavirus در مکان هایی که سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر تیره و تار و به راحتی در دسترس برای بخش بزرگی از جمعیت است.

کمبود بودجه و سالها مبارزه کرده اند gutted زیرساخت های حیاتی در نقاط مختلف این قاره است که می تواند بسیاری از کشورها قادر به پاسخگویی به افزایش عفونت و گفت: Crystal Ashley چاه های منطقه ای سخنگوی کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC) در نایروبی ،

برای مثال در سودان جنوبی که در آن بیش از 1.6 میلیون نفر آواره داخلی آن اغلب طول می کشد تا مردم ساعت ها و حتی روزها برای رسیدن به امکانات بهداشتی و علت مرگ “اغلب قابل پیشگیری: درمان بیماری هایی مانند مالاریا و اسهال” چاه به الجزیره.

ما بخش های جراحی در حال حاضر که در حال کامل از بیماران دوره نقاهت بعد از زخم گلوله,” او گفت:. “سپس شما باید این سیستم بهداشت و درمان است که رنج می برد از دهه تحت-سرمایه گذاری و پس از آن درگیری که اساسا چپ مردم با بهداشت و درمان در بهترین است.”

برخی از آواره داخلی در سودان جنوبی پناه پیدا کرده اند در اردوگاه به سر می برند در داخل سازمان ملل متحد حفظ صلح پایگاه.

“آنها به معنای واقعی کلمه زندگی احاطه شده توسط دیوار و سیم خاردار” در چادر هستند که تنها اینچ از هم جدا چاه گفت.

تا کنون جنگ زخمی سودان جنوبی یکی از معدود کشورهای آفریقایی است که به هر حال نمی تایید موارد COVID-19 و دولت معرفی کرده است اقدامات شدید با هدف کاهش خطر گسترش مانند تعلیق همه مسافرت هوایی و جلوگیری کرد.

اما ولز گفت: این خطر هنوز هم وجود دارد: “این یک بازی بسیار ترسناک عکس به فکر کردن در مورد – در مورد آنچه که یک بیماری مانند این می تواند به یک در حال حاضر بسیار شکننده سیستم بهداشت و درمان.”

در کشور همسایه جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) که در آن 58 مورد تایید شده اند به تاریخ COVID-19 تا حد زیادی شده موجود در پایتخت کینشاسا – بر خلاف گذشته شیوع بیماری هایی مانند ابولا که زده مناطق دور افتاده.

امروز این امکان وجود دارد برای رسیدگی به افراد بیمار به دلیل تعداد بیماران هنوز منفجر شد و گفت:” ژان پل Katsuva متخصص اپیدمیولوژی کار در COVID-19 دیدگاه در کینشاسا شهرستان از 12 میلیون نفر است.

اما احساس عمومی این است که یکی از اضطراب – به خصوص که مردم به تماشای کشورها بهتر و مجهز تر از جمهوری دموکراتیک کنگو مبارزه تحت وزن از بیماری همه گیر. به کمک جدی نیاز است Katsuva گفت: برای “یک جمعیت است که در حال حاضر در پریشانی چون از این وضعیت که در آن آینده نامشخص است”.

‘مسئله جهانی’

این مسری طبیعت coronavirus همراه با توانایی خود را به علت بیماری شدید نیز موجب ترس بیش از آنچه که می تواند اتفاق می افتد اگر آن را می رسد پر جمعیت مهاجران و پناهندگان.

یک کشور است که از نگرانی خاص است بورکینا فاسو است که ثبت شده است اکثر موارد تایید شده در غرب آفریقا – 180 – و نه مرگ. یک فقیر کشور از 20 میلیون نفر در بورکینا فاسو است گریبانگیر شده توسط افزایش و پیچیده جنگ است که باعث شده تا “جابه جایی مواد منفجره” در طول سال گذشته با توجه به چاه.

“در مورد وجود دارد 765,000 مردم آواره,” او گفت:. “آن را با بیش از 1 ، 200 درصد پس از 2019 … و این انتظار می رود برای ادامه به افزایش است. امنیت و دسترسی به این جوامع نیز واقعا به چالش کشیدن برای انسانی کارگران است.”

در طرف دیگر این قاره کنیا 38 موارد تایید شده به تاریخ – اما هیچ یک در میان پناهندگان. “ما دوست دارم به آن را نگه دارید که راه” Eujin Byun سخنگوی آژانس پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) در کنیا در این باره گفت.

شرق کشور آفریقایی است خانه به دو اردوگاه: Dadaab در نزدیکی مرز شرقی این کشور با سومالی جمعیت نزدیک به 218,000 پناهندگان و پناهجویان در پایان ماه فوریه و Kakuma در شمال غربی در نزدیکی مرز با سودان جنوبی و اوگاندا و شمارش بیش از 190,000 پناهندگان.

Byun گفت: داشتن بسیاری از مردم زندگی در نزدیکی یکی از عوامل خطر اصلی برای گسترش این ویروس در حالی که اطمینان حاصل کرد که پناهندگان دسترسی به آب تمیز و صابون – دو تا از موثر ترین سلاح در برابر آن بسیار مهم است.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل مخدوش عملیات خود را در اردوگاه ها به سعی کنید برای جلوگیری از تجمعات Byun گفت. برای مثال برای کاهش تماس بین ساکنان و انسانی کارگران این برنامه به توزیع دو ماه ارزش غذایی جیره در یک بار در حالی که در گذشته آنها توزیع ماهانه یا هر دو هفته.

آژانس در حال حاضر متوقف اعزام به ماموریت های خارج از اردوگاه برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروس. کارکنان در حال حاضر در اردوگاه ها باقی خواهد ماند وجود دارد به ارائه ضروری زندگی-صرفه جویی در خدمات – و آنها دسترسی به سلامت روانی حمایت Byun گفت.

اطلاعات نیز در حال ارسال به ساکنان از طریق تلفن همراه برنامه های مانند واتساپ او افزود: به حد گردهمایی های اجتماعی و “برای کاهش ترس و وحشت را در اردوگاه پناهندگان و جلوگیری از هر نوع از اطلاعات غلط”.

نود و تخت در دسترس هستند در داخل Dadaab اردوگاه خود را به جای coronavirus بیماران در حالی که 25 تخت در حال راه اندازی در Kakuma, Byun گفت. COVID-19 انزوا امکانات نیز در نزدیکی کنیا جوامع میزبان و هر دو پناهندگان و ساکنان را به آنها دسترسی داشته باشند.

ما در حال انجام این کار در یک سوله; ما برای برقراری ارتباط و هماهنگی با مقامات محلی” Byun گفت:, و اضافه کرد که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل استقبال دولت کنیا تصمیم به شامل پناهندگان و پناهجویان در آن طرح ملی برای مبارزه با COVID-19.

این یک مسئله جهانی است و ما باید به فکر می کنم [از آن] مانند یک مسئله جهانی – و نه فقط مانند یک پناهنده موضوع است.”

پناهندگان ‘کنار’

در واقع کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل روز چهارشنبه راه اندازی درخواست تجدید نظر جهانی برای $255m برای پاسخ به کروناویروس در اردوگاه های پناهندگان و دیگر مناطق در معرض به عنوان بخشی از یک گسترده تر کمک های بشردوستانه طرح به دنبال $2bn.

ما باید به کمک فوق العاده آسیب پذیر – میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از افرادی که حداقل قادر به محافظت از خود” دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: برای قوی تر هماهنگی برای اطمینان بیشتر آسیب پذیر کشورها حمایت آنها نیاز دارید.

در روز پنج شنبه صلیب سرخ به نام برای $823m “برای کمک به جهان آسیب پذیرترین جوامع” متوقف کردن گسترش COVID-19 و بهبود یافتن از این بیماری همه گیر. که شامل مهاجران و آوارگان و افراد بی خانمان و زندگی در آن فاجعه در مناطق مستعد در میان دیگران.

اما چقدر کشور های کمک کننده خواهد بود قادر به کمک به کسانی که بودجه دیسک باقی می ماند یک سوال باز است. بسیاری از دولت ها در حال مبارزه برای دفع بحران اقتصادی در داخل مرزهای خود را و به حمایت از شهروندان خود بسیاری از آنها را از دست داده اند شغل خود را از طریق این بیماری همه گیر.

در این زمینه “دولت در حال رفتن به برخی از واقعا تصمیم گیری های دشوار بین تخصیص منابع کمیاب به مردم خود و در اردوگاه پناهندگان” گفت: سالی Hargreaves, دستیار استاد در بهداشت جهانی در موسسه عفونت و ایمنی در سنت جورج دانشگاه لندن است.

پناهندگان خواهد بود که آنهایی که در کنار همه این را به عنوان دولت حرکت به سمت حمایت از جمعیت خود را به عنوان بهترین [به عنوان] آنها می توانند” او گفت:.

Hargreaves به الجزیره که پناهندگان و آوارگان داخلی باید شامل ملی COVID-19 برنامه چرا که آنها آسیب پذیر هستند و در معرض خطر که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. او گفت: آن را در حال رفتن به یک معنی داری بین المللی تلاش و سرمایه گذاری – مطمئن شوید این گروه ها نه پشت سر گذاشت.

ما نمی توانیم آنها را فراموش. ما نمی توانیم آنها را به دفاع از خود گفت:” Hargreaves. “ما نیاز به مطمئن شوید که دولت اولویت بندی آنها – و نه فقط خود را در جمعیت خود – و [است که] آنها تامین و پشتیبانی در انجام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>