چهره های جدید در افراط گرایی در آلمان, نظامی, ‘نوک کوه یخ’

برتر آلمان اطلاعات نظامی آژانس اعلام کرده است 30 درصد افزایش مظنون به افراط گرایان در درون صفوف خود را. تحلیلگران می گویند این آمار و ارقام نشان می دهد یک مشکل عمیق تر.

برتر آلمان نظامی سازمان اطلاعاتی است که در حال حاضر در حال بررسی بیش از 500 مورد مشکوک به جناح راست افراطی گری در داخل کشور نیروهای مسلح در بوندس. که تعداد علامت یک چشم انداز مثبت 30 ٪ از سال گذشته با توجه به مدیر آژانس.

این اعداد و ارقام به احتمال زیاد تنها “نوک کوه یخ” کارولین والتر همکاری نویسنده از “شدید امنیتی” (شدید Sicherheit) یک کتاب در جناح راست افراط گرایی در آلمان نظامی و سازمان های اجرای قانون گفت: DW.

“مشکل در بوندس این است که هر کس امتیاز جناح راست افراطی گری است که هنوز هم یک backstabber که نقض روح تیپ,” او گفت:.

خودنمایی نقاط کور

تعدادی از موارد بیش از پنج سال گذشته نشان داد مقامات آلمانی نقاط کور و افراط.

برجسته ترین مورد درگیر یک سرباز آلمانی شناخته شده به عنوان فرانکو A., که در سال 2017, بنا به گزارش های مطرح شده به عنوان یک آواره سوری به منظور نفوذ به جوامع مهاجر و انجام یک حمله تروریستی.

سال بعد به عنوان فرانکو A. غرفه محاکمه دولت آلمان ارقام همچنان به نشان می دهد شیوع افراط گرایی در درون نظامی سازمان های اجرای قانون و در جامعه بزرگ است.

ادامه مطلب: نظر: یک Bundeswehr با شجاعت اخلاقی

برخی از 360 مورد جدید از جناح راست افراطی گری در ارتش بریدن در سال 2019 به تنهایی آوردن تعداد کل تحقیقات به 550, Christof گرم رییس جمهور آلمان نظامی ضد جاسوسی سرویس (MAD) گفت: Welt am Sonntag روزنامه. این رقم شامل 20, تحقیق در آلمان ویژه نخبگان, کماندوهای Gramm گفت.

در مجموع مقامات شناسایی بیش از 24,000 فعال جناح راست گرایان در سال 2018 با بیش از نیم در نظر گرفته شده قادر به حملات خشونت آمیز. آنها تخمین می زنند که تعداد خواهد شد که با افزایش یک سوم در سال 2019 در بخش بزرگی با توجه به جدید موشکافی در وابسته به گروه آلمان ضد مهاجرت جایگزین برای آلمان (AfD) این کشور بزرگترین حزب مخالف در مجلس.

پلیس و افسران نظامی در حال حاضر به پناه دادن منفی نظرات در مورد مهاجران و پناهندگان به خصوص مستعد ابتلا به تندروی و افراط گرایی اداره فدرال برای حفاظت از قانون اساسی آلمان داخلی آژانس امنیت اعلام کرد در مارس 2019 گزارش.

افزایش خشونت

آیات جدید در مورد دامنه افراط گرایی در ارتش آلمان می آید به عنوان کشور همچنان دست به گریبان با افزایش جناح راست و ضد سامی خشونت و دلیل افت این هفته 75 سالگرد آزادسازی آشویتس اردوگاه مرگ که در آن بیش از 1 میلیون نفر که اکثر آنها یهودی بودند به قتل توسط رژیم نازی بود.

“به نظر ما روشن وجود دارد موارد ستیزی که قوه قضائیه هنوز هم نمی توانید تشخیص به عنوان ستیزی” جوزف شوستر رئیس شورای مرکزی یهودیان در آلمان گفت: Tagesspiegel روزنامه در روز یکشنبه.

جنایت با انگیزه های ضد یهودی افزایش نزدیک به 20 درصد در سال 2018 آخرین سال که پلیس آمار در دسترس هستند. چنین قله در خط با نزدیک به دو دهه افزایش جناح راست و ضد سامی جرم و جنایت در آلمان با وجود غرق شدن نرخ جرم و جنایت به طور کلی آمار نشان می دهد.

2019 با این حال دیده می شد که یک لحظه نقطه عطفی برای مقامات. در ماه ژوئن یک سیاستمدار برجسته در شهر کاسل والتر Lübcke بود به ضرب گلوله کشته و در خانه اش توسط یک مشکوک به جناح راست هوادار. و در ماه اکتبر اعتراف سفید supremist کشته شدن دو رهگذران در آلمان شرقی شهر هلی پس از ناکامی در به دست آوردن ورود به یک کنیسه به ارتکاب قتل عام در مقدس یهودیان بعد از یوم کیپور.

بیشتر بخوانید: راست افراطی در آلمان به صورت amped هوش

در ماه دسامبر در آلمان وزیر کشور Horst Seehofer ذکر شده در هر دو مورد به عنوان کاتالیزور برای جارو قصد دارد به بازسازی داخلی و هوش و سازمان های اجرای قانون در سال 2020 به مبارزه با افراط گرایی از جمله ایجاد 600 هوش جدید موقعیت.

“من شما را هرگز فراموش نکنید یک شهروند جوان در هاله تماس از طریق سکوت که همه شما نمی توانید محافظت از ما” Seehofer به خبرنگاران گفت: در آن زمان. “به عنوان یک نتیجه از هلی, ما می خواهم برای تایید به مردم: بسیاری از مراحل گرفته شده است.”

خواستار اقدام

صحبت با خبرنگاران در دوشنبه Arne Collatz یک سخنگوی آلمان وزارت دفاع گفت: اطلاعات نظامی بود اصلاح مکانیسم به گزارش مظنون به افراط گرایان و تقویت چک پس زمینه در استخدام جدید.

“این برای ما مهم است به می گویند که هیچ تحمل افراط گرایی در سازمان ما,” او گفت:.

حتی پس از, Tobias ویلانوا یک سیاستمدار با آلمان و حزب سبز که در خدمت در مجلس را کمیته دفاع گفت: DW که فرهنگ “به دنبال دور و کمرنگ جلوه دادن” افراط گرایی در درون نظامی است بنابراین تثبیت شده که بیشتر سیستمیک اصلاحات مورد نیاز است.

نویسنده کارولین والتر سهام این احساس به ویژه هنگامی که با توجه به تاکتیک های آلمان “جدید حق” که شیوه های زیرکانه اشکال افراط گرایی در اینترنت به راحتی قابل تشخیص به مقامات. “این بسیار مشکل تر برای آنها را علف هرز,” او گفت:.

بیشتر بخوانید: نئو نازی ها با استفاده از رسانه های اجتماعی برای جذب افراد جوان

اگر چپ به چرک چنین افکار افراطی می تواند تبدیل به یک “واقعیت تلخ” به ویژه به ویژه برای گروه های آسیب پذیر مانند مهاجران و یهودیان وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas نوشت: در یک op-ed برای مجله اشپیگل.

“این جای تعجب نیست من که تقریبا هر ثانیه یهودی در آلمان به فکر خروج از کشور,” او گفت:. “ما باید فورا اقدام مقابله به طوری که چنین افکار را به واقعیت تلخ و آن نمی آید به عظیم مهاجرت یهودیان از آلمان است.”

“که مردم از ایمان یهودی دیگر احساس می کنید در صفحه اصلی در اینجا این است که یک کابوس واقعی — و ننگ و 75 سال پس از آزادسازی آشویتس” او اضافه شده است.

دویچه وله Udo بائر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>