داروهای جدید پیشرفت در برابر ریه, پروستات, سرطان روده بزرگ

پزشکان گزارش موفقیت با داروهای جدیدتر که کنترل انواع خاصی از سرطان بهتر است, کاهش خطر ابتلا به آن را دوباره و درمان ساده تر و آسان تر به تحمل

پزشکان گزارش موفقیت با داروهای جدیدتر که کنترل انواع خاصی از سرطان بهتر است, کاهش خطر ابتلا به آن را دوباره و درمان ساده تر و آسان تر به تحمل است.

مهربان مواد مخدر می تواند کمک به بیماران مانند جن Carroll یک زن 57 ساله مدیر منابع انسانی از جدید, Hartford, کانکتیکات, که تا به حال سنتی IV, شیمی درمانی ریه پس از جراحی سرطان در سال 2018 است.

“این بسیار قوی بود. من تماس آن “blammo’ روش” او گفت:.

کارول شروع به پریدن کرد در این فرصت به کمک آزمون های جدیدتر مواد مخدر گرفته شده که روزانه یک قرص AstraZeneca را Tagrisso. به جای شیمی مبهم همراه-قتل رویکرد Tagrisso اهداف خاص ژن جهش. عوارض جانبی آن ها قابل کنترل به اندازه کافی است که می توان آن را مورد استفاده برای چندین سال برای کمک به جلوگیری از عود پزشکان گفته اند.

یک نقطه ضعف بزرگ: آن و دیگر داروهای جدیدتر بسیار گران قیمت — $150,000 یا بیشتر از یک سال. چقدر بیماران تا پایان پرداخت بستگی به بیمه درآمد و عوامل دیگر.

در اینجا نکات برجسته است که مطالعه و دیگران از یک American Society of Clinical Oncology کنفرانس برگزار شد آنلاین آخر این هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرطان ریه

سرطان ریه جان بیش از 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان در هر سال است. دکتر روی Herbst از دانشگاه ییل مرکز سرطان چراغ مطالعه Tagrisso در 682 بيماران مبتلا به رایج ترین شکل این بیماری است. همه قابل علاج و درمان تومورها با یک جهش در یک ژن به نام EGFR که در 10% تا 35% از موارد به خصوص در میان آسیایی ها و غیر سیگاری است.

حدود نیمی حال استاندارد شیمی پس از عمل جراحی و پس از آن در زمان Tagrisso و یا قرص های دارونما. مستقل نظارت بر متوقف مطالعه در ماه گذشته زمانی که این دارو بهره مند شوند به نظر می رسید روشن است.

پس از دو سال به طور میانگین 89 درصد از بیماران به دارو زنده بودند بدون عود سرطان در مقابل 53 درصد و در گروه دارونما. عوارض جانبی شدید شد کمی بیشتر رایج در Tagrisso — عمدتا اسهال و خستگی و التهاب پوست اطراف ناخن و یا در دهان.

Tagrisso تایید شده است برای درمان پیشرفته سرطان ریه و “هیجان در حال حاضر در حال حرکت است و این پیش از آن” قبل از بیماری است به طور گسترده ای گسترش گفت: Herbst که مشورت برای دارو ساز.

این دارو در مورد هزینه $15,000 در ماه است.

سرطان پروستات

مردان مبتلا به سرطان پیشرفته پروستات اغلب تحت درمان با داروهای سرکوب هورمون های مردانه است که می تواند کمک به سرطان رشد می کنند. این داروها با توجه به عنوان عکس در هر چند ماه اما چند روز یا چند هفته به شروع به کار می کند و می تواند باعث شعله اولیه از درد استخوان و ادراری یا مشکلات دیگر.

محققان آزمایش Myovant علوم را relugolix — یک نوع متفاوت از هورمون مسدود و برای اولین بار است که روزانه یک قرص در مقابل leuprolide عکس در هر سه ماه در 930 مردان برای درمان نزدیک به یک سال است.

حدود 97% در گروه آزمايش مواد مخدر نگهداری می شود هورمون سرکوب در طول آن زمان در مقابل 89% در leuprolide. چهار روز پس از شروع درمان 56 درصد از مردان در relugolix و هیچ کدام در leuprolide تا به حال هورمون سرکوب شده است.

حمله قلبی و سکته مغزی و یا دیگر جدی مشکل قلبی رخ داده است و در 3% از مردان در relugolix و در 6 درصد از مردان در leuprolide. تفاوت شد و حتی بیشتر در میان مردان با قبل از مشکلات قلبی است.

که می تواند به دلیل بیماری های قلبی است که مکرر علت مرگ در مردان مبتلا به سرطان پروستات و سرطان به گفته دکتر سلسشیا Higano از دانشگاه واشنگتن در سیاتل. او تا به حال هیچ نقشی در مطالعه و نوشت: در یک تفسیر منتشر شده با این نتایج در مجله پزشکی نیوانگلند.

Myovant است که به دنبال تایید اداره غذا و دارو برای دارو; هیچ هزینه برآورد شده است افشا می شود.

سرطان روده بزرگ

Merck & Co.’s فیلمهای Keytruda کمک می کند که سیستم ایمنی بدن را پیدا کنید و مبارزه با سرطان ثابت بهتر از استاندارد شیمی ترکیبات به عنوان درمان اولیه برای افراد با پیشرفته روده بزرگ سرطان و تومور با نقص ژن که در نتیجه تعداد زیادی از جهش های ساخت آنها را دشوار است به درمان است.

این بررسی شامل 307 نفر در فرانسه. کسانی که با توجه Keytruda رفت و بیش از 16 ماه به طور متوسط قبل از سرطان بدتر در مقایسه با 8 ماه برای کسانی که در شیمی. پس از یک سال و 55 درصد در Keytruda زنده بودند بدون بدتر شدن سرطان در مقابل 37 درصد در شیمی. پس از دو سال آن را 48 درصد در مقابل نزدیک به 19 درصد.

حدود 22 درصد از مردم گرفتن Keytruda تا به حال عوارض جانبی شدید در مقابل 66 درصد در شیمی.

حدود 5 درصد از سرطان روده بزرگ هستند مانند کسانی که در این مطالعه گفت: دکتر هوارد Burris, رئيس جمهور از جامعه انکولوژی و سر از سارا توپ موسسه تحقیقاتی در نشویل.

“اگر شما یکی از آن یکی در 20 به جای در نظر گرفتن که ترکیب شیمی درمانی و شما می توانید ساده تر سلول های بنیادی یک بار در هر دو هفته” با نتایج بهتر و عوارض جانبی کمتر است.

Keytruda هزینه حدود 12.500 دلار در ماه است.

Marilynn Marchione می تواند به دنبال در توییتر: @MMarchioneAP

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>