جدید COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش

بیست و شش کشور در حال گزارش افزایش تعداد جدید کروناویروس موارد به عنوان موج اول COVID-19 شیوع در ایالات متحده با شدت گرفتن است.

برخی از ایالت ها دیده می شود را افزایش می دهد در 14 روز گذشته. Upticks در آریزونا کارشناسان بهداشت و درمان به ویژه نگران است.

یک ABC اخبار و تحلیل نیویورک تایمز داده یافت که مثبت جدید, موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر باید همه افزایش در آریزونا. در حالی که در تست های دولت نیز افزایش یافته است که سربازان ارتش را نمی توان به تست بیشتر.

در مه 15, زمانی که آریزونا بازگشایی آن گزارش 495 موارد جدید. در ژوئن 23, دولت گزارش 3,591 موارد جدید.

در مقابل نیویورک هنگامی که کانون شیوع کروناویروس در آمریکا 597 موارد جدید در ژوئن 23. هاوایی گزارش 2 مورد جدید هر چند آن را به حال گزارش شده 27 مورد جدید فقط سه روز پیش.

زمان بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش یافت در آریزونا از 808 بستری شدن در بیمارستان در 15 مه به 2,136 فتح کرد گرفته شد بستری شدن در بیمارستان در ژوئن 23.

نرخ مثبت آزمون در آریزونا کاهش یافته است به 8.5% از اواخر ماه مه. کارشناسان می گویند درصد مثبت COVID موارد یافت در طول آزمایش باید به خوبی زیر 10%.

اما این تعداد هنوز هم بالاتر از رای دادن در کره جنوبی به عنوان یک رهبر جهانی برای آن COVID-19 پاسخ که هرگز تا به حال نرخ مثبت در تست بالا 1% یا 2%. در نیوزیلند که همه اما ریشه این ویروس در سراسر کشور رای مثبت به طور متوسط 0.5% از ژانویه تا مه.

شهر نیویورک را مثبت نرخ ارز که کاهش یافته است به طور مداوم از این شهر اوج در حال حاضر در حدود 2 درصد.

یک رای مثبت می تواند یک نشانه آن است که دولت تنها تست آن بیماران بدحال و عدم بازیگران یک شبکه گسترده ای به اندازه کافی به دقت ضبط جامعه انتقال با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که پیگیری موارد در سراسر جهان است.

به عنوان به آنچه که در پشت آریزونا ظهور “این سخت است برای گفتن با اطمینان گفت:” Kacey ارنست, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا. در حالی که ممکن است موضعی شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات در حال رانندگی اعداد ارنست مظنون آن را بیشتر احتمال دارد که با شل دولت محدودیت منجر به افزایش جامعه انتقال است.

“بسیاری از مردم در برابر بازگشایی با امن” ارنست گفت. “در حالی که قطعا وجود دارد برخی از جذب از ماسک و فیزیکی, فاصله, آن است که نه در همه جا.”

ارنست همچنین با اشاره به اختلافات در آریزونا که در آن جمعیت بومی است که به طور نامتناسبی در بیمارستان بستری شده و در حال مرگ از COVID-19.

“در حالی که همه ما دچار یک بیماری همه گیر از آن است که شکسته گسترده به جامعه انتقال و بسیاری از کوچکتر تعریف شیوع بیماری که شرایط منحصر به فرد به آنها رسیدگی شود. ما هنوز در این محل که در آن ما باید به خوبی توسعه یافته و ظرفیت آزمون و انجام تماس ردیابی برای همه از موارد ما,” او گفت:.

خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا عمومی انجمن سلامت سازمان بهداشت حرفه ای و مدیر سابق آریزونا وزارت خدمات بهداشت و درمان با اشاره به آریزونا دوباره باز به عنوان مقصر است.

در آریزونا “موارد جدید به آرامی در حال کاهش طول بیشتر از مارس تا 26” فروتن گفت.

“پس از آن وجود دارد bounce-back جایی که آن را واقعا شروع به سطح شیب دار بالا. وجود اثر جهش آغاز شد که در 26 ماه مه.”

در پاسخ به هجوم موارد و بستری شدن در بیمارستان آریزونا استخدام کرده است سفر پرستاران برای کمک به درمان coronavirus بیماران.

بریجت هاریجان می, یک, سفر, پرستار, پایان رسید COVID-19 بیمارستان روی لئامت دادن در شهر نیویورک بوده است reassigned به آریزونا.

تا کنون هاریجان می یکی آریزونا بیمارستان شیفت نشده است به عنوان خشن به عنوان شیفت در نیویورک گفت: اما او تحت هیچ توهم آن می ماند که راه.

“این هر قابلیت گرفتن وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد: “من امیدوار هستم که این اتفاق نمی افتد در حالی که من اینجا هستم. اما اگر این چیزی است که من اینجا هستم،”

همانطور که از ژوئن 23, آریزونا گزارش شده بود بیش از 58,000 موارد و 1,380 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

ققنوس, یکی از دولت COVID-19 نقاط است که تنها در آغاز آن خروش دکتر سام درانی صندلی COVID-19 دیدگاه در آریزونا افتخار مراقبت از سیستم بهداشت و درمان گفت: ABC News.

مطلقا هیچ یکی باید جمع آوری و در حال حاضر او اضافه شده است.

ABC News’ مت Gutman, Soorin Kim, Brian هارتمن بنجامین بل Terrance Smith, کیت هلند و Arielle Mitropoulos کمک به این گزارش.

این گزارش به ویژه در سه شنبه 24 ژوئن 2020 قسمت از “شروع” ABC اخبار روزانه, اخبار, پادکست.

“از اینجا شروع کنید” ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, ABC News نرم افزار و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>