جدید کروناویروس مطالعه به یاد می آورد در آلمان ‘بیمار صفر’

مصاحبه با 16 بيمار مبتلا به بازدید از یک همکار چینی در یک شرکت در جنوب آلمان مجددا که این ویروس اغلب مخفی باقی می ماند. بسیاری از آنها را به نمایش گذاشته هیچ یا فقط علائم خفیف, محققان می گویند.

تلاش جهانی برای مهار Covid-19 هنوز هم به صورت یک “چالش بزرگ” هشدار لانست بیماری های عفونی مجله در بایرن مطالعه مورد تایید است که برخی از بیماران آلوده شدند قبل از علائم ظهور یا فقط به عنوان آنها آغاز شده است.

لندن-بر اساس پزشکی ناشر متمرکز در اروپا اولین مورد در ژانویه توضیح داد که چگونه این ویروس Sars-Cov-2 گسترش از یک همکار چینی بازدید از مونیخ به همکاران شرکت Webasto و پس از آن خانواده خود را.

از “بیمار صفر” یک توالی از چهار “نسل” عفونت ترسیم شد با “تمام بیماران به طور کامل بهبود” از طریق قرنطینه گفت: این مجله با استناد به تست و مصاحبه های انجام شده به طور عمده توسط اپیدیولوژی و مقامات بهداشتی.

به طور بالقوه کشنده ویروس’ دوره کمون — بین عفونت اولیه و علائم — شد و چهار روز به این نتیجه رسیدند نویسندگان که شامل چینی و اسپانیایی همکاران.

ادامه مطلب: 1.8 میلیون نفر در آلمان می تواند مبتلا به کروناویروس, پژوهشگران

Hidden, infectiousness

ویروسی انتقال به یک و به “احتمالا پنج مطلب” بیماران رخ داده بود قبل از علائم آشکار شد; در حداقل چهار مورد در روز علامت شروع و مانده یک بار علائم آشکار با توجه به مطالعه است.

که الگوی پنهان “infectiousness شد “قابل توجه” و نیز پرتاب “منفی کاذب تست” نشان می دهد عفونت بود اما در حال حاضر تنها آشکار شد بعد.

بایرن مطالعه مسابقات شواهد دیگر

داده ها از “بیمار 0” همسان نتایج دیگر که پیشنهاد وقوع قبل از علامتی انتقال تخمین زده می شد تا نیمی از عفونت های گفت infectiology محققان در کلن کلینیک دانشگاه [Uniklinik Köln] در یک لانست تفسیر.

“این یکی از جدی ترین موانع برای کنترل این بیماری همه گیر گفت:” کلن تیم اضافه کرد: “فن آوری های جدید مانند تماس بگیرید پیگیری برنامه های ضروری و مورد نیاز را به طور موثر کنترل این بیماری همه گیر.”

“همه کشورهایی که معرفی دقیق تماس ردیابی شد موثر در نگه داشتن تعداد مبتلا به تازگی کوچک گفت: Annelies وایلدر-اسمیت از دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری (LSHTM).

او اشاره کرد, کره جنوبی, تایوان, هنگ کنگ و تایلند و ویتنام و سنگاپور به عنوان “نمونه روشن از کشورهای است که نمی صرفه جویی در منابع و فن آوری به انجام دقیق تماس ردیابی. همه موفق بودند.”

بیشتر بخوانید: آلمان به صرف €750 میلیون در coronavirus واکسن

محروم بیشتر در معرض خطر

آلمان Welt am Sonntag روزنامه در چهار صفحه: یکشنبه ویژه تحت عنوان “تلف هفته” به نقل از آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn در پایان ژانویه — زمانی که Webasto مورد فقط در حال ظهور در مونیخ — عنوان کرد و گفت که دوره بیماری بود “نسبتا متوسط است.”

در حال حاضر در Januar 22, virologist الکساندر Kekule در طول یک تلویزیون علم پخش کرده بود در تضاد آلمان رابرت کخ موسسه گفت: “من هم فکر می کنم در مورد در اروپا; ما نیز باید خودمان را آماده برای آنها در آلمان است.”

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در جمعه توسط لانست انجام شده توسط دانشگاه آکسفورد محققان دریافتند که افرادی که در محروم ترین مناطق از بریتانیا بودند و بیش از چهار برابر مردها به تست مثبت برای COVID-19 از کسانی که زندگی در ثروتمندترین محله.

آکسفورد مطالعه نگاه بیش از 3,600 COVID-19 نتایج آزمون از برنامه های ملی و متوجه شد که آماری محرومیت سن و بیماری مزمن کبدی تمام افزایش احتمال تست مثبت است.

در میان نمونه ای از 660 زندگی مردم در محروم ترین مناطق 29.5 درصد مثبت آزمایش در مقایسه با 7.7 درصد از کسانی که در مناطق ثروتمندتر مطالعه یافت می شود.

ipj/mm (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

Catchwords: باواریا شیوع عفونت مخفی, Sars-Cov-2, Webasto این لانست Alexan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>