موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت در کره جنوبی

اکثر موارد مربوط به اعضای فرقه مذهبی Shincheonji.

سئول کره جنوبی — کره جنوبی تعداد تازگی تایید موارد از رمان coronavirus دو برابر شده است در فقط 24 ساعت به مجموع 204 موارد است. اکثریت از جنوب شرقی شهر Daegu و پیروان Shincheonji کلیسای عیسی مسیح یک فرقه مذهبی.

در سراسر کشور, عمومی ترس افزایش است و مقامات بهداشتی باید تلقی وضعیت “فوق العاده-پخش رویداد” اما مقامات دولتی به نظر می رسد اعتماد به نفس آنها می توانید نگه داشتن آن را تحت کنترل. حتی اگر آلوده “بیماران می تواند به درمان به طور کامل در عرض دو تا سه هفته” تا زمانی که بیمار بدون بیماری زمینه ای بهداشت و وزیر رفاه پارک داد neung-hoo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. وی با بیان اعتماد به نفس در پرسنل پزشکی توانایی درمان آلوده.

هفتاد درصد از تمام موارد تایید شده در کره جنوبی در حال پیروان Shincheonji. مقامات بهداشت در حال تلاش برای پیگیری کردن تقریبا 1000 نفر از اعضای خود را که با حضور کلیسا در Daegu در فوریه. 9 Feb. 16. نیز تحت بررسی هستند کسانی که با حضور در یک مراسم تشییع جنازه در نزدیکی Cheongdo زادگاه Shincheonji بنیانگذار Lee Man-hee. تشییع جنازه بود برای برادرش.

این کلیسا در حال حاضر بسته شده و همه از آن 74 پناهگاه در سراسر کشور و رئیس جمهور ماه Jae-in دستور داده است که همه از 1000 Shincheonji اعضای که گزارش شده بود در آن منطقه بود دنبال می کردن.

Daenam بیمارستان در Cheongdo تحت قرنطینه. ده ها تن از تأييد بیماران یا کار و یا بازدید از بیمارستان.

Daegu کره جنوبی است چهارم بزرگترین شهرستان, با 2.5 میلیون مردم توصیه به ماندن در خانه و پوشیدن ماسک حتی زمانی که آنها در داخل خانه. خیابان ها و مغازه ها و رستوران ها تا حد زیادی خالی و برخی از شرکت ها به طور داوطلبانه بسته محل کار خود را.

“تقریبا تمام امکانات عمومی که در آن بسیاری از مردم جمع آوری در حال تعطیل–کتابخانه های مراکز آموزش, ورزشگاه, فروشگاه, مدارس” لی Jiyun یک معلم در Daegu مدرسه راهنمايی دولتی گفت: ABC News. “خیابان ها استفاده می شود که برای سرریز با ترافیک در حال حاضر خالی است.”

در سئول پایتخت از 9.73 میلیون عمده در مرکز شهر تظاهرات در حال حاضر ممنوع و پارک های عمومی را تعطیل. خیابان محبوب با گردشگران احساس مثل شهر ارواح. کارگران در دنده محافظ پاشش مواد ضد عفونی کننده در مترو, رستوران ها و مغازه ها است که تایید بيماران سفر کرده اند. از 3500 ارشد رفاه مراکز در شهرستان ها تعطیل شود به عنوان ویروس قرار می دهد بزرگان و کسانی که با شرایط موجود از قبل در خطر بیشتر است.

همه 600,000 داوطلب خدمت سربازی سربازان در کره جنوبی نظامی محدود از ترک برای تعطیلات و یا دیدار خارج از بازدید کنندگان پس از 31 سال افسر ارتش و یک 22 ساله ملوان نیروی دریایی آزمایش مثبت هر دو پس از بازدید از Daegu.

با این وجود که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید: “تعداد موارد واقعا قابل کنترل و امیدوارم کره جنوبی انجام خواهد داد همه چیز را برای مهار این بیماری در این مرحله اولیه.” این موارد جدید اکثرا مرتبط شناخته شده موجود در خوشه عفونت, او گفت:.

ABC News’ Hakyung کیت لی و Heejin Kang کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>