نوادا دموکرات جزئیات جدید ابزار گزارش برای جلسه بعد پس از شکست مفتضحانه در آیووا

حزب مشخص شده خود را به طرح جدید در یادداشت ارسالی به ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.

نوادا دموکرات قفقاز سومین نامزدی مسابقه از چرخه تنها بیش از یک هفته دور و در تلاش برای جلوگیری از به همان سرنوشت, آیووا, دولت حزب دموکرات اصلاحی خود را در گزارش استراتژی برای اطمینان از آنچه که آنها با این امید که ان روند در جلسه بعد.

در میان تغییرات کلیدی که نوادا حزب دموکرات در حال اجرای پست-آیووا است “حزبی ماشین حساب” کمک خواهد کرد که حوزه و صندلی “در تکمیل انجمن ریاضی و همچنین به عنوان ترکیب اولیه رای داده” با توجه به یادداشتی که اطلاعات به روز شده در جلسه گزارش روند فرستاده شده به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در اوایل روز شنبه به دست آمده و توسط ABC News.

با یکپارچگی آیووا, نتایج آینده به سوال و دولت هنوز هم بررسی صحت نتایج خود را در بخشی به دلیل پیچیده ریاضی فرمول برای محاسبه نمایندگان ایالت نوادا ماشین حساب به دنبال کاستن از نگرانی بیش از گزارش.

این جلسه ماشین حساب استفاده کرد و فقط در حزب خریداری iPads ها – نه در دستگاه های شخصی به عنوان مورد برای برنامه در آیووا – و خواهد شد در دسترس از طریق “امن گوگل وب فرم.” این ماشین حساب تنها “ارائه شده” و “از پیش تنظیم شده” برای روت حوزه صندلی برای تعیین درصد زنده بودن و جایزه نمایندگان.

ماشین حساب خواهد شد ساخته شده است در انجمن فرمول ریاضی برای محاسبه مجموع برای حوزه صندلی با ترکیب جلسه بعد داده ها با اوایل رای داده است. نوادا تنها در اوایل دولت با رای گیری اولیه.

در حالی که ماشین حساب را “تقلید” فرمول در ریاضی, برگه حوزه صندلی ها هنوز هم مورد نیاز برای پر کردن کاغذ-گزارش تا ورق پس از آن برگه را به عنوان دولت حزب دنباله مقاله به منظور بازشماری اگر لازم است. حوزه صندلی لازم نیست برای استفاده از این ماشین حساب می توانید به سادگی تنها با تکیه بر کاغذ برگه.

این حزب می گوید که آن را به مشورت با کمیته ملی حزب دموکرات وزارت امنیت داخلی و “مستقل امنیتی و کارشناسان فنی” در مورد این ماشین حساب های جدید. این حزب همچنین مشاور “کارشناسان در گوگل” به طوری که آنها آگاه هستند که این حزب است که با استفاده از آن برنامه و برای اطمینان از امنیت این ابزار است. خروجی آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت ذکر شده در یک “برنامه نویسی موضوع” به عنوان نقص کشنده با خود گزارش برنامه که توسعه یافته توسط فروشنده, سایه, Inc.

به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از آیووا را شرم آور دچار سردرگمی که به اوج خود رسید در قیمت اعلام روز شنبه او را به استعفا از پست خود نوادا حزب دموکرات ویلیام کوردی دوم اعلام کرد یک روز پس از آیووا قفقاز است که حزب “نمی خواهد با استفاده از همان نرم افزار و یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن.”

تا زمانی که این دولت به مراتب بیشتر ساکت به هر جزئیات خاص خود را در گزارش جدید روند.

“ما در روند تست کسانی که گزینه های مختلف و دیدن که یکی می تواند بهترین مسیر برای ما” نوادا حزب دموکرات گفت: با توجه به ABC News در اوایل این هفته بدون ارائه خاص در گزینه های آنها بررسی شد. این مقام افزود که حزب “خودداری از صحبت کردن در مورد آنچه مختلف پشتیبان گیری مکانیسم” از آنجا که شده است وجود دارد “بسیاری از اطلاعات غلط” به trickling ،

در میان عدم اطمینان بیش از یک مسیر روشن به جلو برخی از محلی نوادا دموکرات ها بودند که روحانی با استفاده از واژه “برنامه” برای توصیف جدید ابزار گزارش رله نگرانی بیش از قریب الوقوع قفقاز در مصاحبه با ABC News.

“ما شده ممنوع از استفاده از برنامه’,’ کلمه, اما هیچ کس به ما گفته است که چه ابزار دقیقا همان چیزی است و یا چگونه ما آن را انجام دهد” ست موریسون اولین بار حزبی سایت رهبر در میراث دبیرستان در لاس وگاس گفت: ABC News در اوایل این هفته قبل از memo منتشر شد. “و هیچ کس به ما گفت که تفاوت بین این دو است.”

اما دولت تحت مراتب بیشتر موشکافی پس از آیووا است که به طور فعال برای قرار دادن در محل تعدادی از موانعی برای جلسه بعد.

“ما در حال کار در سراسر ساعت در اینجا فقط مطمئن شوید که چه اتفاقی افتاده است در آیووا اتفاق نمی افتد در نوادا” حزب رسمی گفت. “بدیهی است که چیزی است که ما بسیار با اعتماد به نفس است.”

خود را در چند مرحله گزارش فرایند شامل “دو منبع تایید فرایند که در آن داده ها را برای اولین بار گزارش می شود” از طریق “امن خط تلفن به اپراتور آموزش دیده” و یکی دیگر منبع اضافی یا ماشین حساب یا گزارش دهی ورق. حزب را با عموم رای دهندگان حفاظت از خط تلفن شماره; امن خط تلفن اختصاص داده شده برای حوزه صندلی که در دسترس خواهد بود تنها به آنها در جلسه روز; و یک خط تلفن داخلی برای عدم گزارش مربوط به مسائل با توجه به نوادا حزب دموکرات رسمی.

حزب است که هنوز به گزارش سه در مجموع در جلسه بعد به عنوان مورد نیاز توسط DNC از جمله خام آرا از اول هم ترازی است که نشان دهنده ‘محبوب’ رای اولیه آرا از تراز دوم در نظر گرفته است که به آینه یک نامزد توانایی ساخت یک اجماع و شهرستان نماینده نتیجه.

ABC اخبار کوین Scanlan و مگ کانینگهام کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>