نتانیاهو برای تبدیل شدن به 1 در خدمت اسرائیل PM اتهامات جنایی روبرو

مدتها در انتظار فساد محاکمه بنیامین نتانیاهو به دلیل باز کردن در اورشلیم که در آن او را تبدیل به اولین وعده نخست وزیر اسرائیل به صورت تحت تعقیب کیفری.

نتانیاهو مورد نیاز است به نظر می رسد برای روز یکشنبه جلسه در اورشلیم دادگاه منطقه یک هفته پس از او گرفت و به رکورد پنجمین دوره به عنوان رئیس یک دولت وحدت پایان دادن به بیش از یک سال از بن بست سیاسی در پی سه مجمل انتخابات است.

بیشتر:

نتانیاهو شده است به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از موارد. او متهم است که از پذیرش هدایای گران قیمت از قبیل کارتن و شامپاین و سیگار برگ از دوستان ثروتمند و ارائه سوغات به رسانه های مقتدر در ازای مطلوب پوشش خبری از او و خانواده اش است.

در جدی ترین مورد او متهم است که ترویج قانون که تحویل صدها میلیون دلار سود به صاحب اصلی شرکت مخابرات در حالی که چاقویی در پشت صحنه تحریریه نفوذ بیش از شرکت های محبوب در وب سایت های خبری.

اتحاد نتانیاهو برنده ؟ | چشمگیر

نتانیاهو که سران جناح راست حزب لیکود تکذیب تمامی اتهامات عنوان شده علیه. او به همراه همسرش دادستان به عنوان جناح چپ جادوگر شکار به معنای سرنگونی یک محبوب جناح راست رهبر.

به عنوان نخست وزیر نتانیاهو است که تحت هیچ تعهد حقوقی به استعفا و او گفت: جنگ در دادگاه نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی های خود را به انجام کار خود را.

الجزیره هری فاوست گزارش از اشغال بیت المقدسگفت: افتتاح آزمایشی در روز یکشنبه بیشتر بود رویه.

“آنچه که ما انتظار شنیدن امروز اتهامات بودن recapitulated و خواندن به نتانیاهو,” او گفت:.

“ما همچنین ممکن است از شنیدن استدلال از رقیب تیم حقوقی آشکار چه نوع شواهد در دسترس است به دفاع” فاوست اضافه شده است.

در همین حال صدها نفر از مردم در اعتراض به نفع و علیه نتانیاهو ساعت قبل از ظاهر خود را در دادگاه.

یک پانل سه قاضی که شنیدن نخست وزیر مورد روشن کردن در چهارشنبه درخواست خود را به دور ماندن از جلسه افتتاحیه.

در درخواست معاف می شود نتانیاهو به نام رویداد تشریفات و استدلال کرد که آوردن خود را مشروط از محافظان خواهد اتلاف بودجه عمومی و آن را سخت را مطابق با, فیزیکی, فاصله, قوانین.

برخی از منتقدان گفت: نتانیاهو در تلاش بود برای جلوگیری از اپتیک از یک نخست وزیر نشستن در متهم در حوض. تبدیل کردن درخواست خود به دادگاه گفت: این مهم برای عدالت دیده می شود انجام می شود.

بن بست سیاسی حل و فصل شود

پس از سه کبودی انتخابات سال گذشته نتانیاهو سوگند به دفتر این هفته برای چهارمین دوره متوالی.

چگونه است BDS موثر بر اسرائیل

هر سه انتخابات دیده می شد به عنوان همه پرسی در تناسب اندام خود را برای دفتر و همه به پایان رسید در بن بست. پس از تازه ترین رای گیری در ماه مارس خود را رقیب Benny Gantz به نظر می رسد به اند محشور حمایت کافی در مجلس به تصویب قوانین است که باید رد صلاحیت نتانیاهو از خدمت به عنوان نخست وزیر در حالی که تحت کیفرخواست.

اما در یک خیره کننده چرخش Gantz با استناد به ترس از یک چهارم انتخابات گران قیمت و coronavirus همه گیر توافق برای کنار گذاشتن قانون و به جای آن تشکیل یک دولت انتقالی با نتانیاهو.

دادگاه عالی پاک راه را برای نتانیاهو برای ماندن در قدرت است. در یک کلید حاکم آن گفت: یک متهم سیاستمدار ممکن است به عنوان نخست وزیر – حتی اگر اسرائیل قانون نیاز به تمام دیگر دارندگان به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

یووال Shany استاد حقوق در دانشگاه عبری اورشلیم استدلال کرد که “ناسازگاری اساسی” بین نتانیاهو نقش به عنوان رئیس دولت و وضعیت خود را به عنوان یک متهم جنایی.

در دومی نقش Shany گفت: نخست وزیر خواهد بود “مبارزه بسیار پرخاشگرانه و شاید به طور موثر به تضعیف مقامات دولتی که در حال تعقیب او”.

“وجود دارد بسیار جدی است تضاد منافع وضعیت,” او گفت: AFP news agency.

خود را تحت معامله نتانیاهو مجبور شد به عملکرد برخی از قدرت به Gantz با هر یک دارای حق اعمال حق وتو بیش ترین تصمیم گیری های کلیدی. Gantz برگزار خواهد شد به عنوان “جایگزین نخست وزیر” و پس از 18 ماه آنها را تعویض شغل.

شش سال پیش نخست وزیر ایهود اولمرت داشت به جرم رشوه گیری و خدمت 16 ماه در زندان است. محاکمه او صورت گرفت و پس از 2006-2009 مدت در دفتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>