نتانیاهو سر به دادگاه به عنوان 1st نشسته از سرگیری محاکمه

بیت المقدس — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه راه اندازی یک سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر ملت و نظام عدالت به عنوان خود را مدتها در انتظار فساد محاکمه کردم و جریان را متهم به پلیس و دادستان از توطئه به “عزل” او.

نتانیاهو نظرات باز چه مطمئن است به یک دوره پر سر و صدا برای اسرائیل به عنوان او می شود و این کشور اولین نخست وزیر تا به حال برای رفتن به دادگاه. صدها نفر از معترضان در تماس تلفنی با “جرم وزیر” نشان داد در خارج از اقامتگاه رسمی در حالی که صدها نفر از حامیان پیشرو از جمله اعضای حزب لیکود خود را بسیج در حمایت از او در دادگاه.

نتانیاهو چهره به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از موارد فساد ناشی از روابط به دوستان ثروتمند. او متهم است که پذیرش اسراف هدیه و ارائه به اعطای نعمت به قدرتمند رسانه ای مقتدر در ازای مطلوب پوشش او و خانواده اش. او با رد این اتهام که پس از سال از رسوایی چرخش در اطراف خانواده است.

زمانی که او وارد دادگاه نتانیاهو را زنده کرد او ادعا می کند که او قربانی یک دولت عمیق-نوع توطئه توسط رسانه های پلیس و دادستان ها و قضات را برای بیرون راندن او.

“هدف این است که به عزل قوی جناح راست نخست وزیر و در نتیجه حذف ملی کمپ از رهبری این کشور برای سال های بسیاری از” او به خبرنگاران گفت: در لابی.

نتانیاهو وارد اورشلیم دادگاه پوشیدن, آبی, فولاد, ماسک, در خط با سلامت عمومی در محدودیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او ایستاده بود و صحبت به وکیل و وکیل مدافع برای متهم دیگر به دلیل خودداری از نشستن تا دوربین های تلویزیونی سمت چپ اتاق.

به عنوان مجموعه مقالات آغاز شد که وکلا و قضات نیز ماسک عینک با سه قاضی که وظیفه نشستن در پشت یک شیشه تقسیم. در یک اشاره از آنچه می تواند پیش رو خود وکلا گفتند که نیاز به دو تا سه ماه برای پاسخ به تفهیم اتهام و گفت: آنها نیاز به بودجه اضافی برای اضافه کردن به دفاع از خود در تیم حقوقی.

نتانیاهو نشسته در سکوت و صحبت نمی کنم در طول یک ساعت جلسه افزایش فقط یک بار به طور خلاصه به تایید او را درک اتهامات عنوان شده علیه. او نمی خواهد نیاز به حضور در جلسات آینده در مورد حقوقی که تحلیلگران انتظار دارند به کشش بیش از چندین سال. در طول دادرسی با صدای بلند شعارهای هواداران خود می تواند شنیده شود در دادگاه.

قبل از جلسه نتانیاهو گفت: پلیس و دادستان توطئه بود به “خیاط” در یک مورد در برابر او گفت: “شواهد و مدارک بود “آلوده” و اغراق شده است. به نام او برای دادگاه رسیدگی به پخش زنده در تلویزیون به اطمینان حاصل شود “شفافیت کامل.”

“در حالی که رسانه ها همچنان به مقابله با مزخرف با این دروغ و ساختگی موارد من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت اسرائیل و مقابله با مسائل است که واقعا برای شما مهم است,” او گفت: از جمله برای احیای اقتصاد “در ادامه به نجات جان هزاران نفر از اسرائیلی ها پیش از احتمال موج دوم coronavirus.”

منتقدان گفته اند که نتانیاهو استدلال را تضعیف اسرائیل در دادگاه های سیستم و خطر عمیق تر آسیب به کشور و نهادهای دموکراتیک.

نتانیاهو تناسب اندام برای اتاق شد کلید مسئله در سه مجمل انتخابات بیش از سال گذشته است. پس از تعهد هرگز به نشستن با یک متهم نخست وزیر نتانیاهو چلنجر Benny Gantz, توافق در ماه مارس به شکل یک قدرت های ائتلاف با رقیب خود.

در یک صدای جیر جیر Gantz گفت که او مطمئن بود که نتانیاهو را دریافت خواهد کرد یک محاکمه عادلانه.

“من تکرار و تأکید شده که همکاران من و من ایمان کامل در سیستم عدالت و اجرای قانون” او گفت:.

نتانیاهو مجبور شد برای حضور در روز یکشنبه جلسه در اورشلیم دادگاه بخش پس از درخواست خود را به وکلای خود را نماینده او به جای رد شد.

دراماتیک صحنه آمد و تنها چند روز پس از پایان خدمت رهبر سوگند خود را در دولت جدید شکستن بیش از یک سال از بن بست سیاسی شده و در نتیجه انتخابات است.

نتانیاهو برگزار شد اولین جلسه کابینه با دولت جدید تنها چند ساعت قبل از رفتن به دادگاه. نه او و نه هیچ یک از وزرای خود خطاب به بلندی محاکمه اما این کشور خروجی اوقاف وزیر آرزو نتانیاهو که “خدا را حقیقت” در دادگاه خود را.

نتانیاهو و متحدان خود را صرف ماه شلاق کشور اجرای قانون سیستم و اتهامات علیه او را عمیقا تقسیم این کشور است.

پیش از محاکمه دو مجموعه از تظاهرات و ضد تظاهرات با تجمع در مقابل ساختمان دادگاه و نخست وزیر اقامت رسمی در اورشلیم. ده ها تن از نتانیاهو حامیان در خارج از دادگاه در شرق اورشلیم به تن ماسک با نخست وزیر و برگزار پوستر lambasting دادستان کل که تحت تعقیب او.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد تا یک تصویر از نتانیاهو تحقیر شدن” گفت: فرار Carmi Buzaglo یکی از معترضان. “تنها دلیلی که آنها او را مجبور به اینجا می آیند حتی اگر قانون اجازه می دهد تا او را به غایب است برای نشان دادن یک تصویر از او در متهم صندلی.”

در سراسر شهر چند صد ضد نتانیاهو تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان محل اقامت خود را با پوشیدن ماسک های صورت و تی شرت با کلمات “جرم وزیر” و تحمل پوستر خواستار استعفای خود را. آنها مواجه سراسر پلیس موانع با نخست وزیر حامیان.

چند تا از نتانیاهو حزب لیکود وزرای کابینه از جمله تازه منصوب شده وزیر امنیت داخلی که در خارج از کشور پلیس به دادگاه آمد به او.

رهبر مخالفان یائیر لپید متهم آنها را از دامن زدن به خشونت و تلاش برای ارعاب قضات است. “نتانیاهو در تلاش است به کشیدن ما را به یک جنگ داخلی به نجات خود از محاکمه” او گفت: “وای. نت” سایت.

نتانیاهو در دادگاه ظاهر یکشنبه کلاه سه سال بررسی است. همچنین پس از بیش از یک سال از بحران سیاسی با سه مجمل انتخابات — هر دیده می شود به عنوان یک همه پرسی نتانیاهو — در نهایت در پایان ماه گذشته با قدرت های مقابله با Gantz.

به عنوان بخشی از قرارداد خود را نتانیاهو نخست وزیر باقی خواهد ماند برای بعد از 18 ماه و جایگزین نخست وزیر برای 18 ماه پس از, و نمی خواهد از نظر قانونی مورد نیاز مرحله طول آنچه که انتظار می رود به یک محاکمه طولانی.

نتانیاهو رسیدگی شد و قرار است برای شروع در ماه مارس اما تاخیر شد توسط وزیر دادگستری که صادر محدودیت در دادگاه میان coronavirus بحران است.

آسوشیتد پرس نویسنده ایلن بن صهیون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>