نتانیاهو: فساد محاکمه تلاش برای ‘عزل قوی PM’

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مورد اسرائیل سیستم عدالت برای آوردن “ساختگی و مضحک” اتهامات عنوان شده علیه او را به عنوان او تبدیل به اولین وعده نخست وزیر اسرائیل به صورت تحت تعقیب کیفری.

بحرانزده رهبر وارد در یک دادگاه در اشغال بیت المقدس در روز یکشنبه به صورت یک سری از اتهامات فساد.

“هدف این است که برای سرنگونی قوی نخست وزیر از rightist اردوگاه و در نتیجه به حذف جناح راست از رهبری برای سال های بسیاری از او گفت:” منn a تلویزیونی بیانیه ای به خبرنگاران در بیت المقدس دادگاه منطقه.

بیشتر:

نتانیاهو flanked توسط مشاوران و مقامات پوشیدن ماسک برای جلوگیری از عفونت کروناویروس گفت: او “ایستاده بلند” خود را با “سر بالا برگزار شد” و ادامه خواهد داد به این کشور منجر شود.

صدها نفر از مردم در بخشی از رقیب تظاهرات در حمایت از نتانیاهو و علیه او در مدت کوتاهی قبل از ظاهر خود را در دادگاه.

نخست وزیر شده است به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از موارد. او متهم است که از پذیرش هدایای گران قیمت از قبیل کارتن و شامپاین و سیگار برگ از دوستان ثروتمند و ارائه سوغات به رسانه های مقتدر در ازای مطلوب پوشش خبری از او و خانواده اش است.

در جدی ترین مورد او متهم است که ترویج قانون که تحویل صدها میلیون دلار سود به صاحب اصلی شرکت مخابرات در حالی که چاقویی در پشت صحنه تحریریه نفوذ بیش از شرکت های محبوب در وب سایت های خبری.

Netanyahu's Corruption Trial Begins In Jerusalem

معترضان نشان دادن در برابر نتانیاهو فقط قبل از خود فساد به دادگاه باز می شود [امیر کوهن/رویترز]

نتانیاهو که سران جناح راست حزب لیکود تکذیب تمامی اتهامات عنوان شده علیه. او به همراه همسرش دادستان به عنوان جناح چپ جادوگر شکار به معنای سرنگونی یک محبوب جناح راست رهبر.

زمانی که او وارد دادگاه نتانیاهو را زنده کرد او ادعا می کند که او قربانی یک دولت عمیق-نوع توطئه توسط رسانه های پلیس و دادستان ها و قضات را برای بیرون راندن او.

او گفت که پلیس و دادستان توطئه بود به “خیاط” در یک مورد در برابر او گفت: “شواهد و مدارک بود “آلوده” و اغراق شده است. به نام او برای دادگاه رسیدگی به پخش زنده در تلویزیون به اطمینان حاصل شود “شفافیت کامل”.

“در حالی که رسانه ها همچنان به مقابله با مزخرف با این دروغ و ساختگی موارد من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت اسرائیل و مقابله با مسائل است که واقعا برای شما مهم است,” او گفت: از جمله برای احیای اقتصاد “در ادامه به نجات جان هزاران نفر از اسرائیلی ها پیش از احتمال موج دوم کروناویروس”.

منتقدان گفته اند نتانیاهو استدلال را تضعیف اسرائیل در دادگاه های سیستم و خطر عمیق تر آسیب آن نهادهای دموکراتیک.

‘شواهد آشکار’

180911182802925

به عنوان نخست وزیر نتانیاهو است که تحت هیچ تعهد حقوقی به استعفا و او گفت: جنگ در دادگاه نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی های خود را به انجام کار خود را.

الجزیره هری فاوست گزارش از شرق بیت المقدسگفت: افتتاح آزمایشی در روز یکشنبه بیشتر بود رویه.

“آنچه که ما انتظار شنیدن امروز اتهامات بودن recapitulated و خواندن به نتانیاهو,” او گفت:.

“ما همچنین ممکن است از شنیدن استدلال از رقیب تیم حقوقی آشکار چه نوع شواهد در دسترس است به دفاع” فاوست اضافه شده است.

یک پانل سه قاضی که شنیدن نخست وزیر مورد روز چهارشنبه رد درخواست خود را به دور ماندن از جلسه افتتاحیه.

در درخواست معاف می شود نتانیاهو به نام رویداد تشریفات و استدلال آوردن خود را مشروط از محافظان خواهد اتلاف بودجه عمومی و آن را سخت را مطابق با, فیزیکی, فاصله, قوانین.

برخی از منتقدان گفت: نتانیاهو در تلاش بود برای جلوگیری از اپتیک از یک نخست وزیر نشستن در متهم در حوض. تبدیل کردن درخواست خود به دادگاه گفت: این مهم برای عدالت باید انجام شود.

Netanyahu protest - pro

نتانیاهو هواداران خارج از اورشلیم دادگاه [سباستین Scheiner/AP Photo]

بن بست سیاسی حل و فصل شود

پس از سه کبودی انتخابات سال گذشته نتانیاهو سوگند به دفتر این هفته برای چهارمین دوره متوالی.

هر سه انتخابات دیده می شد به عنوان همه پرسی در تناسب اندام خود را برای دفتر و همه به پایان رسید در بن بست. پس از تازه ترین رای گیری در ماه مارس خود را رقیب Benny Gantz به نظر می رسد به اند محشور حمایت کافی در مجلس به تصویب قوانین است که باید رد صلاحیت نتانیاهو از خدمت به عنوان نخست وزیر در حالی که تحت کیفرخواست.

اما در یک خیره کننده چرخش Gantz با استناد به ترس از یک چهارم انتخابات گران قیمت و coronavirus همه گیر توافق برای کنار گذاشتن قانون و به جای آن تشکیل یک دولت انتقالی با نتانیاهو.

دادگاه عالی پاک راه را برای نتانیاهو برای ماندن در قدرت است. در یک کلید حاکم آن گفت: یک متهم سیاستمدار ممکن است به عنوان نخست وزیر – حتی اگر اسرائیل قانون نیاز به تمام دیگر دارندگان به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

یووال Shany استاد حقوق در دانشگاه عبری اورشلیم گفت: “پایه ناسازگاری” بین نتانیاهو نقش به عنوان رئیس دولت و وضعیت خود را به عنوان یک متهم جنایی.

در دومی نقش Shany گفت: نخست وزیر خواهد بود “مبارزه بسیار پرخاشگرانه و شاید به طور موثر به تضعیف مقامات دولتی که در حال تعقیب او”.

“وجود دارد بسیار جدی است تضاد منافع وضعیت,” او گفت: AFP news agency.

خود را تحت معامله نتانیاهو مجبور شد به عملکرد برخی از قدرت به Gantz با هر یک دارای حق اعمال حق وتو بیش ترین تصمیم گیری های کلیدی. Gantz برگزار خواهد شد به عنوان “جایگزین نخست وزیر” و پس از 18 ماه آنها را تعویض شغل.

شش سال پیش نخست وزیر ایهود اولمرت داشت به جرم رشوه گیری و خدمت 16 ماه در زندان است. محاکمه او صورت گرفت و پس از 2006-2009 مدت در دفتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>