NerdWallet: چگونه به مسئولیت رسیدگی به که بی دست و پا مالی مکالمه

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NerdWallet.

پول گاز آن. مگر اینکه شما نیاز به قرض گرفتن از پدر و مادر خود را. سپس آن را در یک مکالمه بسیاری از بزرگسالان را در تمام هزینه های اجتناب حتی اگر این به معنی پرداخت برای مواد غذایی با کوچ nickels.

که نه تنها پول مکالمه ما جلوگیری از. بیش از 60 درصد از millennials هرگز خواسته برای افزایش عمدتا به دلیل آنها احساس نمی راحت انجام این کار با توجه به حقوق و دستمزد و اطلاعات سایت PayScale. در بسیاری از زوج ها شرکای پنهان کردن بدهی گاهی اوقات به ضرر رابطه خود را.

اجتناب از این مکالمات اغلب منجر به بدتر نتایج به سادگی از مواجهه با آنها ، این نکات کمک خواهد کرد که شما را از طریق سختی پول مانند درخواست پدر و مادر خود را برای پول, مذاکره حقوق و دستمزد خود را و صحبت کردن با شریک زندگی خود در مورد پول است.

درخواست پدر و مادر خود را برای پول

حتی واجد شرایط بزرگسالان نیاز به کمک از بانک مامان و بابا گاهی اوقات. در واقع 70 درصد از بزرگسالان جوان (سنین 18-34) دریافت حمایت مالی از پدر و مادر خود را در سال گذشته با توجه به یک سال 2018 بررسی توسط مریل لینچ.

درخواست پدر و مادر خود را برای پول می تواند فروتنی اما بلع غرور خود را بهتر از اجازه دادن به بیمه اتومبیل خود گذشت. در اینجا این است که چگونه به رویکرد گفتگو.

  • خاص باشد. بگویید پدر و مادر خود را که در آن شما می توانید کمک های خود را که آیا آن را پوشش برخی از (یا همه) از شما اجاره پرداخت بیمه اتومبیل خود را و یا خرید مواد غذایی. می گویند در صف مقابل اگر شما نیاز مداوم به کمک, به جای رفتن به آنها را در هر ماه برای پول بیشتر.
  • خود اشتباهات خود را. این بازی بهتر از سرزنش مردم دیگر و یا شرایط می گوید: Nathaniel Ivers استادیار در گروه مشاوره در دانشگاه ویک فارست.
  • در حال حاضر یک طرح. ایجاد یک بودجه برای نشان دادن پدر و مادر خود را که شما در حال تلاش برای دریافت منابع مالی خود را تحت کنترل است. درخواست برای ورودی خود را و اجتناب از اخذ دفاعی اگر آنها مورد مداقه قرار دادن هزینه های خود را.

در نظر گرفتن این توصیه را به حساب Ivers نشان می دهد خود را بپرسید می تواند چیزی شبیه به این صدا:

“من تعجب بود اگر شما می تواند به من کمک کند با اجاره این ماه است. من تا به حال بسیاری از هزینه های پیش بینی نشده [به نمونه] و صادقانه من نمی مدیریت هزینه به عنوان به خوبی به عنوان من می تواند داشته باشد.

“من در حال حاضر آغاز شده بودجه برای نظارت بر همه چیز بیشتر از نزدیک. شما مایل به رفتن بیش از این با من ؟ این نوع از تنگ اما اگر من قطع در برخی از چیزهای اضافی … من قطعا به اندازه کافی برای پوشش دادن همه چیز در ماه آینده است.”

صحبت کردن با شریک زندگی خود در مورد بدهی

بدهی یک واقعیت در بسیاری از روابط پس از آن عاقلانه به افشای هر گونه شما انجام زمانی که همه چیز جدی است. پاره کردن بدهی گروه کمک ممکن است وحشتناک, اما آن را می توانید در نهایت تقویت پیوند خود را می گوید مارلا Mattenson یک رابطه ،

“راحت تر شما می توانید در مورد صحبت کردن در مورد امور مالی خود را با هم, آسان تر از آن خواهد بود برای شما به بحث در مورد تمام چالش هایی که بوجود می آیند در یک رابطه” Mattenson می گوید.

همچنین نگاه کنید به: 8 چیزهای عجیب و غریب که در آمریکا شادترین زوج های مشترک

درخواست شریک زندگی خود را در کنار هم به گپ زدن و به آنها سر در که در آن گفتگو است عنوان او می افزاید. نگه داشتن آن ساده چیزی شبیه به: “می تواند ما را در کنار 30 دقیقه گاهی اوقات این هفته به بحث در مورد امور مالی شخصی?”

شفاف در طول مکالمه خود را در مورد چگونه شما به من بدهی که آیا این وام های دانشجویی, کارت های اعتباری و یا ترکیبی از این دو و بیان طرح های خود را به پرداخت بدهی های خود را. شما همچنین باید با شریک زندگی خود را هر گونه ترس شما در مورد این که چگونه ممکن است رابطه شما.

بخوانید: آیا رئیس شما یک بیمار روانی?

مذاکره حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد خود را در خدمت به عنوان پایه ای برای آینده بالا می برد و کار ارائه می دهد. به همین دلیل مذاکره حقوق و دستمزد خود را — در ابتدا و در طول زمان تصدی خود را — بسیار مهم است. در اینجا این است که چگونه به رویکرد گفتگو.

  • تحقیقات صنعت و دستمزد. استفاده از سایت های مانند Glassdoor به تحقیق حقوق شهر و شرکت و درخواست مردم در شبکه شما چه کسی با تجربه شما می توانید انتظار برای کسب درآمد. اگر شما راحت صحبت کردن در حال حاضر همکاران خود را در مورد جبران خسارت در هنگام ماهیگیری برای بالا بردن.
  • آوردن یک لیست برنده است. بیا به گفتگو مسلح با ملموس نمونه از چگونه شما ارزش افزوده به شرکت (اگر شما درخواست برای افزایش). تهیه یک لیست از کسب و کار شما به ارمغان آورده ام در کمپین های موفق شما اجرا کرده ام و یا دیگر معیارهای شما نقل مکان کرد. اگر شما در حال مذاکره برای یک کار جدید بیان چگونه مهارت های خود و تجربه قادر به افزودن ارزش به شما کارفرمای جدید.
  • آماده برای یک ” نه.” اگر رئیس خود را کاهش را افزایش درخواست, درخواست برای توضیح. خوش آمدید هر گونه توصیه برای چگونه به منظور بهبود عملکرد خود و مجموعه انتظار است که شما می خواهم به دوباره مکالمه در ماه های آینده. هنگامی که مذاکره برای یک کار جدید پیدا کردن اگر وجود دارد هر اتاق تکان دادن و چانه زنی برای منافع بیشتر زمان تعطیلات در جای بالاتر شروع حقوق و دستمزد.
بیشتر از NerdWallet:

Kelsey Sheehy است که یک نویسنده در NerdWallet. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>