NerdWallet: نمی شوید این اشتباهات مالیاتی با طرف فرفره

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NerdWallet.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها کسب پول اضافی خارج از شغل معمولی خود را — به عنوان سوار-نقطه درایور, Airbnb, میزبان, eBay EBAY +6.31% فروشندگان و مترجمان آزاد از همه نوع. خود را در فشار جانبی درآمد ممکن است کمک به پایان می رسد دیدار, اما آن را نیز می تواند ایجاد تله مالیات.

سمت مباحث معموال به عنوان خود اشتغال که باعث متفاوت قوانین مالیات اضافی اشکال و مقدار زیادی از سردرگمی برای مردم عادت کرده اند برای پر کردن به عنوان کارکنان, مالیات کارشناسان می گویند.

اولین بار مردم فایل با طرف فرفره آنها اغلب شوکه چقدر مالیات آنها مدیون می گوید Mackey McNeill حسابدار و امور مالی شخصی متخصص در Bellevue, Kentucky.

“آن را مانند” چگونه می تواند من مدیون این مقدار مالیات بر این کمی از درآمد؟'” می گوید McNeill, که همچنین یک عضو American Institute of Certified Public Accountants’ مصرف کننده مالی آموزش و پرورش طرفداران.

طرف کنسرتهایی نیز ارائه مزایای مالیاتی از جمله راه های بیشتری برای ذخیره برای بازنشستگی و توانایی به کسر هزینه های کسب و کار مشروع. متاسفانه بسیاری از طرف زرنگ از دست ندهید این فرصت از آنجا که آنها نمی دانند چه آنها نمی دانند.

در اینجا برخی از کلید اشتباهات:

نگه داشتن سوابق نکبت

خود اشتغالی می تواند کسر هزینه های کسب و کار مانند مسافت پیموده شده, تبلیغات, لوازم, اینترنت و دیگر خدمات استفاده می کنند برای حمایت از کسب و کار خود را. اما کسانی که کسر نیاز به ردیابی می شود و مستند به زنده ماندن یک حسابرسی McNeill می گوید.

“حفظ سوابق به عنوان شما بروید به جای سعی کنید به کشف کردن آن را پس از این واقعیت” مک نیل می گوید.

ردیابی مسافت پیموده شده برنامه های مانند MileIQ و Hurdlr کمک می کند که می تواند هزینه های مدیریت برنامه های مانند Expensify و Shoeboxed.

در حالت ایده آل طرف زرنگ باز خواهد جداگانه حساب جاری خود را برای فوق درآمد و هزینه. داشتن یک کارت اعتباری برای کسب و کار می تواند یک ایده خوب به عنوان به خوبی. اما یک کارت اعتباری بیانیه کافی نیست برای اثبات هزینه کسب و کار مشروع در ممیزی — IRS می خواهد به دیدن رسید و همچنین مک نیل می گوید. مالیات جوانب توصیه اسکن یا عکاسی کاغذ رسید از آنجا که آنها می توانید محو شدن و یا از دست رفته در طول زمان است.

و صحبت از مالیات جوانب در نظر استخدام یک, به خصوص اگر این اولین بار است که کار برای خودتان. خوب حسابدار یا عامل ثبت نام می تواند کمک به شما در پیدا کردن کسر در حالی که نگه داشتن شما را از مشکل با IRS.

نه پرداخت مالیات به عنوان شما کسب درآمد پول

کارکنان معمولا مالیات بر درآمد کسر از حقوق خود را در طول سال. به طور معمول که نه مورد با فشار جانبی درآمد. انتظار تا آن زمان به اظهارنامه مالیاتی برای پرداخت مالیات می تواند نه تنها یک لایحه بزرگ اما مجازات به عنوان به خوبی. IRS می خواهد مردم را به پرداخت مالیات آنها به عنوان کسب درآمد از طریق خودداری و یا برآورد سه ماهه پرداخت مالیات.

بسیاری از مالیات دهندگان می توانید اجتناب از مجازات اگر از طریق خودداری و برآورد پرداخت آنها پرداخت حداقل 90 درصد از سال جاری لایحه مالیات یا 100 ٪ از سال گذشته مقدار مالیات.

حتی کسانی که گول زدن یک پنالتی به احتمال زیاد هنوز هم مدیون مالیات بر خالص خود اشتغالی درآمد ، (خالص خود اشتغالی درآمد چه به دست آورده از طرف فرفره منهای هزینه های معافیت و طرح بازنشستگی سهم.)

McNeill نشان می دهد کنار گذاشتن 25% تا 30% از هر طرف فشار دادن درآمد برای پوشش مالیات از افرادی که کار خود را معمولا مجبور به پرداخت 15.3% مالیات خود اشتغالی برای پوشش مدیکر و امنیت اجتماعی و سهم در علاوه بر این به طور منظم مالیات بر درآمد.

نادیده گرفتن گزینه های پس انداز بازنشستگی

Tucking دور برخی از فرفره سمت درآمد برای بازنشستگی می تواند کمک به ایجاد آینده خود را راحت تر در حالی که کاهش قبض مالیات خود را امروز. دو گزینه های خوبی برای طرف زرنگ هستند SEP ایرا و انفرادی 401(k). ساده بازنشستگی کارکنان حساب بازنشستگی فردی برای راه اندازی آسان است و اجازه می دهد تا مردم را به کمک کردن به 25 درصد از خالص خود اشتغالی درآمد به حداکثر $57,000 در سال 2020 است. انفرادی 401(k) است که همان $57,000, فلیپ فلاپ, اما آن را اجازه می دهد تا سهم به 100% خالص خود اشتغالی درآمد. انفرادی 401(k)s شامل کمی بیشتر مدارک و سهم حد است در هر فرد پس از کمک به یک کارفرما 401(k) و یا دیگر طرح بازنشستگی تعداد برابر کلاه.

McNeill دارای یک آخر توجه: مطمئن شوید که طرف فرفره است که در واقع به ارزش زمان خود. برخی از مردم کشف آنها در حال ساخت کمتر از حداقل دستمزد پس از پرداخت مالیات و هزینه های دیگر مانند هزینه به صورت آنلاین مستقل از پلت فرم. بررسی آنچه که شما پاک کرده اید در برابر زمان درگیر برای تعیین اینکه آیا ساعت اضافی ارزشمند هستند.

“اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهد آن را انجام دهید” مک نیل می گوید. “مطمئن شوید که شما در حال رفتن برای پول است.”

بیشتر از NerdWallet:

لیز وستون است که یک نویسنده در NerdWallet. ایمیل: [email protected] توییتر: @lizweston.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>