نپال خانواده ها صورت گرسنگی به عنوان coronavirus بازدید بحران حواله

نپالی دار Shiba کالا آ grimaced به عنوان او به یاد می آورد که چگونه او رفت و گرسنه به منظور تغذیه او پنج سال پس از coronavirus همه گیر هزینه شوهر او کار خود را به عنوان یک ماسون در دولت های خلیج فارس از قطر.

25 ساله گفت که او تا به حال هیچ پول برای اجاره و پس از پرداخت از شوهرش Ram کومار متوقف شده است.

“این دردناک است,” او گفت: او به عنوان سیب زمینی پوست کنده در یک dimly روشن آشپزخانه که دو برابر به عنوان اتاق خواب خود را در Baniyatar محل نپالی سرمایه است.

“من صرفنظر چند شب غذا برای صرفه جویی هر چه غذا کم من تا به حال برای دختر من است.”

گسترش coronavirus است فشرد اقتصاد در سراسر جهان و میلیون ها تن به تن از کارگران مهاجر از شغل و ترک آنها را قادر به ارسال پول از خانه.

بیش از 56 درصد از نپال حدود 5.4 میلیون خانوار دریافت حواله که تاسیسات حیاتی برای خانواده ها با دیگر هیچ منبع درآمد و ارقام رسمی نشان می دهد.

حواله بالغ $8.1 میلیارد دلار در سال گذشته بیش از یک چهارم از نپال تولید ناخالص داخلی اما به احتمال زیاد به کاهش 14 درصد در سال 2020 به دلیل رکود جهانی ناشی از این ویروس به عنوان یک سقوط در قیمت نفت بانک جهانی می گوید.

میلیون ها نفر از مهاجران نپالی کار در منطقه نفت خیز خلیج فارس و مالزی است.

قاچاق انسان روسپیگری ممکن است افزایش یابد

ارسالی بسیار مهم هستند برای پایین-وسط کلاس نپالی خانواده هایی که منتقل شده به مراکز شهر و تکیه بر آنها برای پرداخت اجاره, مواد غذایی, هزینه های مدرسه و آب و برق گفت: تحلیلگر گانش Gurung.

“بدون حواله این خانواده ها را دریافت فقیر و جرایمی مانند قاچاق انسان و فحشا می تواند افزایش یابد” گفت: Gurung یک کارشناس مهاجر مسائل در نپال موسسه توسعه مطالعات فکر می کنم تانک.

Nepali housewife Shiba Kala Limbu

آ با استفاده از تلفن همراه در حالی که او پنج سال Masim نشسته بر دامان او در کاتماندو [Navesh Chitrakar/رویترز]

آ از دار استفاده می شود برای دریافت تا 20 ، 000 روپیه نپالی ($165) هر ماه قبل از این بیماری همه گیر.

اما در شش ماه گذشته او دریافت کرده است تنها 40,000 نپالی روپیه (330 دلار) از شوهرش بیشتر از آن قرض گرفته شده از دوستان خود.

“که همه او موفق به ارسال این سال,” او گفت:. “من استفاده می شود برخی از آن برای پرداخت اجاره بها و بقیه به خرید مواد غذایی.”

در جنوب غربی شهر Gajedah, Radha Marasini گفت شوهرش, ایندرا مانی خود را از دست داد کار به عنوان نگهبان در یک کارخانه نساجی در هند شمال شهر لودهیانا پس از وقوع.

به عنوان درآمد خود را خشک 43 ساله تا به حال هیچ گزینه ای جز به نوبه خود به یک وام دهنده محلی و پرداخت فلج کننده نرخ بهره برای اطمینان از او و او را 15 سال می توانند زنده بمانند.

“اگر تاج [ویروس] وضعیت بهبود نمی یابد ما باید به خوردن تنها یک وعده غذا در روز” Marasini گفت.

این ویروس باعث شده است که 13,248 عفونت و 29 و میر در نپال.

برخی از مهاجران مانند آ شوهر Ram, کومار, اقامت در خارج از کشور با وجود از دست دادن شغل خود را در امیدوار است این وضعیت را بهبود بخشد و آنها می توانند سر کار.

“آن ضربه به دور از خانواده” کومار گفت: از قطر که برنامه های محدود بازگشایی رستوران ها و پارک ها از ژوئیه 1.

“اگر وجود دارد هر گونه امید برای پیدا کردن یک شغل در نپال من می باشد.”

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>