نئو-نازی hub دورتموند ضربه عقب راست صحنه

جناح راست افراطی و جنایت در حال افزایش در سراسر آلمان است. اما در یکی از این کشور بدنام ترین نئو-نازی هاب روز از مستی نهاوند فریاد سوء استفاده از آنها به عنوان رژه خیابان ها در هر هفته به نظر می رسد بیش از.

غرب آلمان در شهر دورتموند پس از آن معروف و فولاد و زغال سنگ, صنایع, دارای قدیمی دهه شهرت برای آن قسم خورده نئو نازی ها ، در سال 2015 ویژه نیروی کار تعیین شد به اقدام علیه آنها و در حال حاضر این شهر رئیس پلیس گرگور لانج با افتخار اشاره می کند که این تحمل میوه.

در سال 2019 می گوید: Lange, این شهرستان ثبت شده قابل کاهش ارتکاب جرم توسط راست گرایان نسبت به سال 2018 است. جرائم مانند فتنه حمله لفظی نژادپرستانه تبلیغات و خسارت به اموال بودند پایین 25٪. جرایم خشونت آمیز از قبیل آتش سوزی و بدن حمله رفت 35 درصد در سال در سال. کاهش است و حتی بیشتر قابل توجه در مقایسه با پنج سال پیش هنگامی که ارقام 50% و 80% بالاتر بود.

police in Dorstfeld (picture-alliance/dpa/F. Strauch)

شده است وجود دارد یک افزایش مشخص در حضور پلیس در دورتموند Dorstfeld

“ما با هم مخلوط افسران از دورتموند و فراتر از آن و مقابله با هر نوع جناح راست جنایت تمرکز ما در سراسر بخش برای قرار دادن جناح راست صحنه تحت فشار و حضور ما به طور مستمر” لانگ گفت: DW. رئیس پلیس گفت که نیروی کار “در زمان عمل در برابر هر جرم کوچک حتی آنهایی که مانند آسیب رساندن به اموال نشان نازی ها نمادها و تعقیب هر یک از آنها موثر است.”

بیشتر بخوانید: آلمان قوانین در صلیب های شکسته و نمادهای نازی

SoDortmund است برخلاف این روند ملی که شاهد 14 درصد افزایش در جناح راست جرایم در سال 2019 نسبت به سال قبل است.

دورتموند در حال حاضر شروع به اقدام یک دهه پیش با راه اندازی یک citywide “طرح اقدام علیه جناح راست افراطی گری” با گرد هم آوردن مقامات شهرستان و گروه های جامعه مدنی. چهار پر-زمان کارکنان و جامعه چند سرویس یاران سازماندهی طرح ها در این شهر راست نقاط حذف تبلیغات نقاشی های دیواری و, آگهی ها, حمایت از قربانیان افراطی و خشونت و تنظیم رویدادهای آموزشی برای ترویج دموکراسی ساختمان. طرح تامین مالی با €800,000 ($897,000) در هر سال از دولت و خزانه شهرستان.

ارسال صنعتی کاهش حاشیه نشینی

راست افراطی فعالیت در دورتموند بوده است در هم پیچیده با رجوی از آن بسیار موفق باشگاه فوتبال بوروسیا دورتموند (BVB).

این شهرستان از برخی از 600,000 نفر است که بزرگترین در منطقه روهر آلمان زنگ کمربند. این یک سابق مرکز صنعتی که در آن معدن زغال سنگ و پردازش فولاد آغاز شد بیش از یک قرن پیش. پست-صنعتی کاهش است که گریبانگیر منطقه به شدت احساس می شود در دورتموند است که نرخ بیکاری بیش از 14 ٪ — بیش از دو برابر میانگین ملی است.

یک سوم از جمعیت این شهر دارای یک مهاجر پس زمینه به طور عمده از ترکیه و جنوب شرقی اروپا — منطقه یک مقصد برای “کارگران مهمان” که به از این کشورها بین سال های 1950 و 1970 برای پر کردن آلمان را کمبود نیروی کار. این شهر در حال حاضر یک جامعه مسلمان و 30 مساجد.

در حال حاضر حدود 3,200 پناهندگی پناهجویان از 70 کشور جهان زندگی می کنند در دورتموند — بسیاری از آنها می آیند از عراق, افغانستان, سوریه و یا نیجریه. این منطقه از سابق “Westfalenhütte” سایت صنعتی فقط در شمال مرکز شهرستان که در آن 25,000 کارگران شاغل در دوران پس از جنگ رونق اقتصادی است در حال حاضر به خانه مهاجران و کمتر خانواده های مرفه به دلیل ارزان و اغلب بی کیفیت مسکن.این جایی است که راست افراطی از هر دو آلمان و خارج از کشور راهپیمایی در اعداد بزرگ هر هفته برای سال — ورزشی نازی نمادها با تکان دادن پرچم فریاد شعارهای نژادپرستانه.

Deutschland Dortmund | Reportage Rückgang rechter Gewalt von Rina Goldenberg (DW/R. Goldenberg)

Borsigplatz مرکز BVB fandom مرزها اجرا پایین منطقه ای که نئو نازی ها برگزار شد راهپیمایی هفتگی خود

اما آن روز بیش می گوید: فعال Jutta ریتر آلمانی اتحادیه فدراسیون. “ما متوجه است که نئو نازی ها عقب نشینی کرده اند: با وجود اطلاعیه ها آنها دیگر صحنه تظاهرات بزرگ مانند آنهایی که مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب توجه ملی به شهر ما. حوادث بسیار کوچک هستند در حال حاضر. قابل توجه این است که آنها واقعا تضعیف شده است,” او می گوید.

بیشتر بخوانید: آلمان افزایش منابع برای مبارزه با راست

یکی از دلایل اصلی برای توسعه است که دورتموند را راست رهبران تمام دوران محکومیت خود را میگذراندند. قضات شده اند و به طور آهسته از شدیدتر احکام از آنها استفاده می شود. در ماه ژوئن Sascha Krolzig رهبر دورتموند را راست حاشیه حزب “مرگ Rechte” (سمت راست) محکوم به 14 ماه در زندان بدون آزادی مشروط. نیم دوجین دیگر راست رهبران در زندان هستند و چندین بیشتر موارد هنوز در انتظار است.

طرفداران “مرگ Rechte” و آوازی جناح راست حزب زنده در دورتموند را Dorstfeld محله. این منطقه شامل بدنام Emscher خیابان که در آن دو خانه های اجاره شده اند را به طور انحصاری به راست فعالان و هواداران. صاحبخانه یک زن 91 ساله عضو آنگلا مرکل صدر اعظم محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU) می گوید: او علاقه مند است در خود گرایش سیاسی اما فقط در اجاره آنها در زمان پرداخت.

Graffitti readin 'Nazi' (Imago/J. Tack)

برای سال نازی ها نقاشی های دیواری در Emscher خیابان بود و علامت تجاری از “نازی هود’

وجود دارد سیاه و سفید-قرمز پرچم قدمت آن به امپریالیسم در ورودی به خیابان. در سپتامبر گذشته پلیس محافظت هنرمندان گرافیتی به عنوان آنها اسپری بیش شناخته شده نازی نشان که تا به حال آراسته نما از یک ردیف از گاراژ پایین خیابان. هربرت Reul دولت وزیر کشور ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شد و در حال حاضر به عنوان نمادهای رنگ شد بیش از, اعلام کرد که “نئو نازی ها باید داده شود یک میلیمتر از فضا است.”

اما آن است که همه صاف قایقرانی برای پلیس: مقامات دچار شکست whenan دادگاه اداری متوقف شد برنامه ای برای نظارت تصویری از Emscher خیابان گفت: آن بود که بالای جرم و جنایت در منطقه است. دادگاه حمایت از شکایت توسط چهار تن از ساکنان این خیابان که استدلال می کرد که نظارت به مبلغ جدی نقض قوانین شخصی خود را به حقوق اساسی.

“آن را به عنوان بد نیست که رسانه ها می گویند” یکی میانسال ساکن در یک Adidas sweatshirt گفت. “محل تغییر کرده است و شما می توانید راه رفتن در اطراف با خیال راحت به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست که چیزی مانند “antifa’ نوشته شده بر روی پشت خود را,” او می گوید: با اشاره به فعالان چپ.

Deutschland Dortmund | Reportage Rückgang rechter Gewalt von Rina Goldenberg (DW/R. Goldenberg)

جناح چپ ‘antifa’ جنبش است که دشمن برای راست حامیان در Dorstfeld

چهره جدیدی از افراط گرایی

در سراسر آلمان, راست است که به عنوان قابل تشخیص به عنوان آن استفاده می شود. اکثر نئو نازی ها و دیگر اصلاح سر خود و یا لباس در بمب افکن های کت و چکمه های سیاه و سفید به طوری که آنها سخت تر به نقطه. آنها مخلوط را به جامعه خود رهبران فصیح و بیشتر مراقب باشید به شکستن قوانین آلمان.

این راه جدید برای ترکیب در می آید و با تغییر در تاکتیک است. پلیس نظارت بر اماکن عمومی ممکن است فشار, فعالیت, به مناطق دیگر و تشویق پویا تاکتیک های اینترنت زرنگ و دانا آشوبگران که خود را سخت هسته ای بیگانه ستیزی به اینترنت به جای خیابان.

رئیس پلیس لانج را تجربه کرده است تجاوز دست اول: “وجود داشته است, تهدیدات علیه من شخصا. اما جناح راست افراطی گری شده است یک مشکل در دورتموند برای دهه ها و مردم شده اند رنج می برند بنابراین من آن را به من ماموریت شخصی به مبارزه با آن — و حملات علیه شخص من هیچ چیز بیشتر از تقویت و من حل و فصل. اما ما نیز باید برای دیدن آن است که موفقیت ما در اینجا در دورتموند نباید ما را راضی و ما نباید اشتباه را نادیده گرفت که نژادپرستی و یهودی ستیزی هستند یک خطر واقعی در این کشور و ما را به ماندن هوشیار.”

بیشتر بخوانید: آلمان کنیسه مهاجم آنلاین جهادی نشان داد

فعال Jutta ریتر معتقد است که چالش واقعی از آینده است نه هل دادن عقب راست افراطی است — آن است که جناح راست populists که به دست آوردن زمین نیز در دورتموند. در 2019, انتخابات پارلمان اروپا در راست جایگزین برای آلمان (AfD) به دست آورد 9 درصد آرا. در حال حاضر همه چشم ها به انتخابات شورای شهر در ماه سپتامبر برای دیدن اینکه آیا دورتموند با موفقیت تحت فشار قرار دادند در برابر راست.

“مردم اینجا را مستعد ابتلا به جناح راست پوپولیسم. آنها تمایل به مخالفت با خشونت و رد تاریخی فاشیسم نازی عصر. اما در حال حاضر ما ببینید اشکال جدیدی از نژاد پرستی و ناسیونالیسم. خواهد شد که چالش آینده را مردم درک کنند که واقعا یک مسیر جامعه ما نباید سرمایه گذاری پایین است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>