همسایگان نزدیک مرز با ایران به عنوان ویروس نگرانی افزایش

ایران گزارش داد هشت نفر کشته و 43 عفونت از کروناویروس جدید, باعث کشورهای همسایه به قطع لینک های سفر با تهران نگرانی مقامات موفق به پاسخ سریع به اندازه کافی به سرعت در حال گسترش بیماری همه گیر.

ترکیه و پاکستان و افغانستان و ارمنستان بسته زمین های خود را در مرز با ایران در روز یکشنبه به مقامات در تهران گزارش سه کشته و 15 نفر در یک روز.

از آنجا که عفونت رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 بود که برای اولین بار شناسایی شده در ایران در شهر قم در روز چهارشنبه شده است وجود دارد افزایش شدید موارد در کشور در حالی که لبنان و امارات متحده عربی گفت: مردم سفر از ایران تا به حال آزمایش مثبت برای پاتوژن پس از ورود به سرزمین خود است.

مرگ و میر در ایران است که بیشترین تعداد گزارش شده در خارج از چین, کانون شیوع جایی که این ویروس تاکنون بیش از 2400 زندگی می کند و بیش از آلوده 77,000 مردم است.

به عنوان ویروس در ایران, مقامات تعطیل, مدارس و لغو و هنر, فیلم حوادث, یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است. آنها همچنین تعیین حداقل 230 بیمارستان های سراسر کشور برای درمان عفونت.

اما برخی از کارکنان پزشکی هستند ابراز نگرانی بیش از آنچه آنها به نام عدم تجهیزات کافی در بیمارستان و در حالی که برخی از اعضای عمومی دولت را متهم به عدم اقدامات پیشگیرانه مناسب.

یک مقام ارشد از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ضمن, ابراز نگرانی فلج کننده تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده به عنوان بخشی از یک “حداکثر فشار” کمپین می تواند بر توانایی ایران در مقابله با این بیماری همه گیر.

ایران coronavirus تلفات (2:00)

یک پرستار در شهرستان رشت در استان گیلان وجود دارد گفت: کمبود تجهیزات در بیمارستان ها در استان های شمالی که در آن چهار مورد از عفونت ثبت شده است.

“ما در خط مقدم برخورد با افرادی که مشکوک به آلوده شدن. اما ما لازم نیست که استاندارد لباس های محافظ یا ماسک. ما شده ایم با توجه به لباسهای مورد استفاده در اتاق عمل, ما می دانیم که آن موثر است. ما همچنین لازم مواد ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده مایعات است.”

در همین حال یک پزشک در تهران نیز صحبت به شرط ناشناس ماندن گفت: “آنها [مقامات] آماده است برای مقابله با این بیماری در همه. حتی بیمارستان ها هستند به خوبی مجهز شده است.”

فهیمه یک کارمند در تهران تکرار تمایلات گفت: او می ترسید برای او 42 ساله که دچار حمله قلبی دو سال پیش.

“من در مورد شوهر من چون من مطمئن نیستم که آیا بیمارستان ها واقعا آماده ارائه خدمات مورد نیاز به بیماران گفت:” 32 ساله که ترجیح می دهند به یک نام اشاره کرد هشدار داد که عفونت ناشی از خطرات به بيماران سالمند و یا کسانی که بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی و دیابت است.

“من خوشحال نیست با دولت پاسخ, چرا که آنها به خوبی آماده شده حتی اگر آنها می دانستند coronavirus می تواند به ایران می آیند. به عنوان مثال وزارت بهداشت و درمان نگه می دارد و گفت که هیچ کمبود وجود دارد از ماسک و دست و استریل کردن ژل. اما بر روی زمین آن را مانند این” او گفت چگونه داروخانه در این شهرستان رو به رو شد کمبود ماسک و دست عفونی.

عراق گسترش بان کی مون در ایران واردان در میان coronavirus ترس (2:20)

در سخت-آمار شهر قم مهم شیعه مذهبی شهرستان یک روزنامه نگار گفت: یکی از نشانه های سلامت ایران در حال آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع این بود که چگونه آنها تنها “انجام شده تشخیص آزمایش تنها پس از مرگ اتفاق افتاده است”.

این وضعیت در قم که در آن 26 عفونت و چندین مرگ و میر ثبت شده اند “بدتر خواهد شد” او گفت:.

برخی نیز سوال که چرا مقامات بودند آهسته به قطع لینک های هوا با چین و ایران یکی از نزدیک ترین شرکای تجاری. تهران به حالت تعلیق پروازها به مقصد پکن در فوریه 3, چهار روز پس از اعلام کرد که شیوع بیماری پدید آمده است که در بخش مرکزی چین در شهر ووهان جهانی بهداشت اضطراری است.

علی Fathollah-نژاد یک همکار مدعو در بروکینگز دوحه مرکز گفت: شیوع بیشتر فرسوده ایران اعتماد عمومی را در دولت به عنوان آن می آید در میان نارضایتی گسترده بیش از درک سوء مدیریت در یک زمان از یک بدتر شدن اقتصاد و همچنین خشم مقامات ایرانی دست سنگین سرکوب مخالفان از جمله سرکوب خونین مردم در اعتراض به افزایش قیمت سوخت در ماه نوامبر.

“این نگرانی وجود دارد که مقامات ایرانی تاخیر در اطلاع رسانی عمومی از شیوع شبیه به اقدامات دولت چین گفت:” با اشاره به خشم در چین پس از آن پدید آمده است که مقامات وجود داشته است آگاه از کشنده جدید شیوع بیماری های ویروسی در اواخر ماه دسامبر اما فقط شروع به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی هفته بعد در اواخر ماه ژانویه است.

Fathollah-نژاد افزود: “آن را عمیق تر احساس [در ایران] است که دولت موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از سلامت و زندگی مردم. چرا که ایران نیاز به نگه داشتن مخاطبین خود را با چین دست نخورده نگهداری آنها تا پرواز و لینک های دیگر به چین, در حالی که کشورهای دیگر بودند بیشتر مراقب باشید.”

است که نادرست coronavirus پاسخ ؟ (25:46)

اما مقامات ایرانی در دفاع از رفتار خود با سخنگوی دولت Ali Rabiei گفت: در روز جمعه که وزارت بهداشت عمل کرده است “صادقانه و شفاف” در دست زدن به شیوع.

وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید گفت: نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا که دولت “عمل امسال در پیشگیری از اپیدمی بیماری های عفونی”.

“آخرین جمله مثال همکاران ما’ مدیریت در برخورد با سراسر کشور سیل در مارس سال گذشته زمانی که هیچ بیماری همه گیر را شکست,” او گفت: با اشاره به اقدامات لازم برای مقابله با بیماری های منتقله از راه آب در پی بی سابقه و جاری شدن سیل مرگبار که آمار 25 از 31 استان کشور در ایران در مارس سال گذشته است.

پیمان Saberian سر از تهران خدمات اورژانس گفت پانا آژانس خبری روز چهارشنبه گفت: سرمایه آماده بود برای شیوع. “ما هیچ کمبود لباس و تجهیزات,” او گفت:. “مهم ترین چیز این است برای مردم برای مراقبت از سلامت خود و بهداشت شخصی.”

Dr Abdinasir ابوبکر از کسانی که دفتر منطقه ای مدیترانه شرقی همچنین با بیان اعتماد به نفس در توانایی ایران در رسیدگی به شیوع.

“ایران دارای یکی از بهترین سیستم بهداشت و درمان در منطقه است و آنها باید از این ظرفیت برای رسیدگی به شیوع” او به الجزیره روز یکشنبه. او گفت: ما تحریم می تواند صدمه دیده است تهران توانایی برای پاسخ به بحران است.

“تحریم ممکن است نهفته کلی اقتصاد و ایران ممکن است قادر به خرید تکنولوژی مورد نیاز برای تولید تجهیزات ضروری و پزشکی است. با این حال ایران یکی از کشورهای منطقه با آمادگی کافی و ظرفیت برای چنین شیوع است.”

گزارش اضافی توسط ویرجینیا Pietromarchi و Zaheena رشید در دوحه قطر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>