همسایه جان با کمان پولادی در حالی که تلاش برای نجات او از پیت بول حمله

همسایه در حال همکاری با مقامات.

یک ماساچوست مرد بود که با حمله دو pit bulls که همسایه خود را برداشت پولادی و سعی در دخالت کند اما ظاهرا زده و کشته شدن مرد به جای دادستان گفت.

محققان بر این باورند که همسایه شنیده اغتشاش بعد از ظهر چهارشنبه و به نام Adams اداره پلیس و مقامات با Berkshire County دفتر دادستان منطقه گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

همسایه “می تواند بشنود کسی فریاد برای کمک و گفت: “لطفا شلیک سگ” Berkshire County District Attorney Andrea Harrington گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

همسایه خود را برداشت اخراج پولادی و قابل توجه یکی از pit bulls در scruff گردن Harrington گفت. فلش و سپس از طریق یک درب بسته و آمار قربانی در حالی که او در تلاش برای مانع شدن خود را از سگ Harrington گفت.

یک کودک بود در نزدیکی یک اتاق در آن زمان بود و آسیبی دادستان گفت.

در ضمن سگ نگهداری می, مبارزه با Harrington گفت.

پلیس دریافت کرده بود چندین 911 تماس درباره مذاکرات پیت بول حمله. در پاسخ ماموران دریافتند این دو سگ — که هر دو تا به حال یک “سابقه بودن تهاجمی” — “درگیر شدن در یک فرار رویارویی” با توجه به دادستان.

حیوانات پس از آن “در” افسران Harrington گفت: بنابراین پلیس با استفاده از سلاح های خود را “خنثی” آنها دادستان گفت. هر دو سگ کشته شدند پلیس گفت:.

مرگ مقیم — شناخته 27 ساله جاشوا Jadusingh — به نظر می رسد اتفاقی دادستان گفت.

همسایه در حال همکاری با پلیس و اتهامات انتظار می رود دادستان گفت.

هر دو سگ-بزرگسالان مردان — زندگی در قربانی, صفحه اصلی, دادستان گفت.

همسایه دارای یک مجوز برای پولادی که با استفاده از او برای شکار گفت: هارینگتون که به نام مرد سامری خوب. او را “بسیار پریشان” و خوب بود دوستان با قربانی او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>