باید بدانید که: چرا این وحشی coronavirus تظاهرات وال استریت کارشناسان از ترس بول-بازار دام

چشمک زدن و شما ممکن است آن را از دست رفته — میانگین صنعتی داو جونز DJIA +6.38% در یک بازار گاو نر رسیده در یک روز زمانی که داده ها نشان داد که تعداد بی سابقه ای از افراد تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری.

بله درست است. 21% افزایش در سه روز آخر به پایان می رسد چه بود فقط 11 روز بازار خرس برای تراشه های آبی.

گسترده تر S&P 500 SPX +6.24% پیشرفته تنها 18 درصد بیش از سه روز (بهترین کشش پس از سال 1933) ترک آن خجالتی از 20 درصد پیشرفت از پایین که نشانه رسمی تعریف یک بازار گاو نر.

جان Velis یک ارز و کلان برای استراتژیست آمریکا در BNY ملون نیست متقاعد بازار رسیده پایین. او اشاره می کند که اخیر بازارهای خرس به حال مقدار زیادی از قدرتمند تظاهرات.

او ارائه دو رقابت افکار. “اعطا فعلی بازار سهام رژیم شده است بسیار کوتاه تر از دو مورد قبلی آنالوگ و سیاست پاسخ — هر دو از بانک مرکزی و دولت بوده است و کم سابقه سویفت و بزرگ” او می نویسد.

اما او همچنین ارائه یک جدول برای نشان دادن آنچه که بازار را نگاه کنید در های مختلف قیمت به درآمد تقسیم عددی بر مضرب و سود هر سهم تخمین می زند که نشان می دهد سهام به راحتی می تواند رکود را از اینجا.

“COVID-19 عفونت در ایالات متحده هنوز در حال رشد در تعداد و ما نزدیک به اوج ‘منحنی.’ یکی می تواند استدلال می کنند که بدترین و در عین حال به بهداشت عمومی و این می تواند مستلزم همیشه بیشتر درد در کسب و کار و کارکنان و بازار” او می نویسد.

ادی Elfenbein مدیر صندوق از AdvisorShares متمرکز سهام ETF و عبور از دیوار خیابان نویس می دهد یک هشدار مشابه. “به خوبی به عنوان در سه روز گذشته شده اند برای بازار یک احتمال قوی وجود دارد که خرس حمله دوباره و بازگشت بسیاری از دستاوردهای” او می نویسد. او اشاره می کند که S&P 500 است و زیر هر دو 50 و 200 روزه متحرک که نوسانات VIX +9.87% بالا است و این اقتصاد است که وضعیتی وخیم. “خرس-بازار پایین هستند و معمولا آرام و آن طول می کشد برخی از زمان قبل از اینکه شما متوجه چه اتفاقی افتاده است.”

وزوز

ایالات متحده پیشی گیرد و چین از نظر گزارش coronavirus موارد است. جهانی نرخ رشد اوایل روز جمعه به 13.6 درصد و در حال حاضر در دو رقم برای هفت از هشت روز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دویچه بانک.

مجلس نمایندگان است که با توجه به برگزاری voice vote در 2 تریلیون دلار محرک لایحه تصویب شده توسط مجلس سنا. دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه خواسته اعضا به بازگشت به واشنگتن برای اطمینان از تصویب این لایحه که توسط روش. بحث شروع می شود در ساعت 9 صبح شرقی.

مجلس نانسی پلوسی شروع به آماده شدن برای دور چهارم از محرک هر چند رهبران جمهوری خواه می گویند که نمی شود لازم است با توجه به گزارش در سیاسی.

نشست سران اتحادیه اروپا در ضمن موفق به تولید یک محرک توافق.

بازار

سهام ایالات متحده آتی ضعیف تر بودند پس از سه روز پیش با قراردادهای آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, -2.05% بیش از 500 امتیاز.

قیمت طلا در معاملات آتی GC00, -1.60% سقوط 23 دلار در هر اونس است.

عملکرد 10 ساله خزانه داری TMUBMUSD10Y, -9.68% سقوط 5 واحد پایه.

نمودار

به گفته بانک مرکزی آمریکا نسبت به عملکرد بالا برای سرمایه گذاری درجه اوراق قرضه عملکرد یک شاخص پیشرو برای سهام. که باعث می شود برخی از حس بصری در زمانی که نگرانی در این است که آیا شرکت ها در بیشتر متزلزل شرایط مالی قادر خواهد بود برای زنده ماندن رکود اقتصادی است.

تصادفی می خواند

به طور فزاینده ای محبوب ویدئو کنفرانس برنامه از زوم ZM, +2.20% ارسال داده ها به Facebook FB +4.56% بدون اجازه کاربر به گفته معاون.

کیفیت هوا در دهلی نو به سرعت بهبود یافته از خاموش کردن در هند.

یک پرنده دایناسور استفاده می شود برای زندگی در نیومکزیکو.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>