نیاز به دانستن: چرا اینترنت این سهام می توانید سوار یک بیماری همه گیر و خشن, درآمد نجومی

بهتر از حد انتظار صادرات داده ها از چین به بازارهای خوش آمدید tailwind به عنوان آنچه که انتظار می رود به یک فصل درآمد است لگد زدن شروع با بانک ها برای سه شنبه.

نشانه هایی از کاهش جهانی coronavirus عفونت ها و مستندات, کاهش, در بخش هایی از اروپا نیز یک علت برای تشویق اگرچه پرسش های بزرگ هنوز هم بیش از ایالات متحده پیشرفت در این جبهه.

سهام تکنولوژی bucked در غیر این صورت پایین بعد در دوشنبه تشکر در بخش های بزرگ به یک تجمع برای آمازون AMZN, +6.17%, است که برای یک رکورد دیگر جلسه روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به تشویق اخبار 75,000 بیشتر برنامه ریزی استخدام. اینترنت بخش یکی از چند در حال حاضر با بهره گیری از اقتصادی خرید اینترنتی در آورده با این بیماری همه گیر.

اما با توجه به ما تماس بگیرید و از بعد از تحلیلگران در Canaccord Genuity سرمایه گذاران امر می تواند عاقلانه برای انتخاب سهام آن به خصوص رهبری به فصل درآمد.

“در میان خرید امتیاز نام ما دیدن آمازون و Netflix بکشد NFLX, +7.01%,
Peloton PTON, +12.44% و Wayfair W +6.06% نه تنها با بهره گیری از افزایشی تقاضا در کوتاه مدت به عنوان مصرف کنندگان تنظیم به اقامت در خانه روال بلکه در حال تبدیل شدن بیشتر تاسیس سیستم عامل در طول زمان” می گویند تحلیلگران ماریا Ripps و مایکل گراهام در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

این تحلیلگران در حال پیرایش کوتاه مدت برآورد برای تحویل مواد غذایی گروه Grubhub گراب -11.99%, e-commerce شرکت Etsy ETSY +3.27% و حیوان خانگی بیمه ارائه دهنده Trupanion TRUP, -5.50%. اما آنها می گویند این شرکت ها ممکن است سود دراز مدت به عنوان آنلاین تحویل مواد غذایی و تجارت الکترونیکی تصویب “بیشتر می تواند سرعت بخشیدن به پست-COVID و هزینه های حیوانات خانگی ممکن است سود در یک کندتر اقتصادی محیط زیست است.”

بخوانید: چگونه آمازون و IBM هستند و هر یک از مراتب در سن COVID-19

آنها همچنین کاهش درآمد حاصل از تبلیغات برآورد 8% به 10% در فضای اجتماعی و رسانه ها برای Facebook FB -0.22%,
توییتر TWTR, -2.01% و ضربه محکم و ناگهانی ضربه محکم و ناگهانی -0.51%, همراه با حروف الفبا پدر و مادر گوگل GOOGL, +0.31%.

این تحلیلگران می گویند متوسط 2020 درآمد نرخ رشد برای شرکت های آنها پوشش در حدود 16 ٪ در سال بیش از سال از 22% قبلا در حالی که 2021 پیش بینی ها برای پایین ترین نام های, اما آنها انتظار دارند درآمد را دوباره بجای اول برگشتن به 23 درصد در سال آینده است. و بیش از سه تا پنج سال آینده خود را تخمین می زند بدون تغییر هستند به عنوان آنها می گویند شرکت های اینترنتی را حفظ خواهد کرد گرفتن سهم از آفلاین رقبا.

“بخش خاصی مانند e-commerce که در آن جهانی آنلاین نفوذ است که هنوز هم کمتر از 15 درصد و همچنین بیشتر دیجیتالی-پیشرفته’ بخش هایی مانند مواد غذایی آنلاین تحویل دیجیتال جریان و تبلیغات دیجیتال خواهد شد به احتمال زیاد سرعت دیجیتال سرعت بخشیدن به تصویب پست-همه گیر” می گویند Canaccord تحلیلگران.

بازار

داو YM00, +1.12%,
S&P ES00, +0.92% و نزدک NQ00, +1.27% سلف ها در سبز با سهام اروپا SXXP, +0.52% همچنین بالاتر پس از عید پاک ، بازارهای آسیایی در رالی حالت با تشکر به چین داده های led با 3 درصد افزایش برای نیکی NIK +3.12%.

نمودار

صندوق جهانی مدیران مورد بررسی توسط بانک مرکزی امریکا مریل لینچ به نظر می رسد نسبتا اتفاق آرا در مورد چگونه اقتصاد جهانی ظهور خواهد کرد از این بیماری همه گیر رانده رکود جهانی. بنابراین فراموش نکنید که در مورد سریع rebounding “V” گزاف گویی و تعداد کندتر “U”شکل بازیابی.

وزوز

سهم کالاهای مصرفی گروه Johnson & Johnson JNJ, -1.03% و بانک جی پی مورگان چیس JPM, -4.44% هستند تا پس از آن شرکت در گزارش با ولز فارگو WFC -5.33% هنوز هم به آینده با آن درآمد.

تکنولوژی کنگلومرا سافت 9984, +5.23% انتظار به حدود 17 میلیارد دلار از دست دادن در چشم انداز خود را در صندوق قرار دادن آن در مسیر برای بدترین عملکرد سالانه در آن 39 سال سابقه.

نفت عمده اکسون XOM, -0.85% قرض گرفته شده یکی دیگر از $9.5 میلیارد دلار از اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار در روز دوشنبه.

دموکراتیک فرمانداران تشکیل چند حالته اتحاد بیش از زمانی که برای بازگشایی کسب و کار در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد آن است که تماس خود را. و بهداشت-مشاور سیاست Dr. Anthony Fauci سعی کردم به راه رفتن در برخی از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus تلاش.

تصادفی می خواند

خود منزوی رها شده شهر ارواح.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>