نیاز به دانستن: چرا ماه مارس پایین برای بازار سهام ممکن است نگه دارید — حتی اگر یکی دیگر از تست ممکن است

آنچه در یک ماه. در میان همه گیر مستند است که دیده می شود برخی از 30 میلیون آمریکایی فایل برای مزایای بیکاری بیشتر و میلیون ها نفر در سراسر جهان S&P 500 SPX -0.92% رسید 12.7 درصد در ماه آوریل است. که بهترین ماهانه عملکرد پس Jan. 1987 و بهترین مارس پس از رکود بزرگ.

جف Hirsch, ویرایشگر, سهام معامله گر سالنامه و رئیس استراتژیست بازار در احتمالات مدیریت صندوق می گوید: پایین ترین نرخ از اواخر ماه مارس به احتمال زیاد به نگه دارید. او با ارائه این نمودار هفتگی مدعیان و بازارهای خرس می یابد و خرس بزرگ بازار پایین 1970, 1974, 1982, 1990 2001 و 2009 مشخص شد اوج در رفع بیکاری.

تازه ترین ادعای رقم 3.8 میلیون برای هفته پایان مارس 25 خوبی کردن اوج 6.9 میلیون. اما این بدان معنا نیست که او را خوش بینانه در مورد بازار است.

“حتی اگر مارس 23 معلوم می شود نهایی پایین (و آن را مانند آن) این بدان معنا نیست که شش ماه یا بیشتر در حال رفتن به خالص رالی جدید صعودی. در واقع اوج جدید به احتمال زیاد برای مدتی و ما به احتمال زیاد مجددا پایین,” او می گوید. “وجود دارد برخی از امیدوار کننده واکسن و درمان در آثار و ایالات متحده شروع به بازگشایی اما هیچ راهی برای دانستن زمانی که ما زندگی می کند و اقتصاد را به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی است.”

وزوز

اپل AAPL +2.11% گزارش یک شیب در سود مالی سه ماهه دوم اما رشد فروش است. این شرکت فناوری گفت: آن را نمی دهد در سه ماهه سوم راهنمایی با توجه به عدم قطعیت های ناشی از این بیماری همه گیر.

آمازون AMZN, +4.26% هشدار داد که ممکن است پول را در سه ماهه جاری به عنوان خرده فروش سازگار به کوروناویروس. سه ماهه اول درآمد در صدر انتظارات.

بخش نفت نیز در کانون توجه با نتایج حاصل از اکسون موبیل XOM, -2.08%
و CVX, -2.76% بر روی آن ضربه بزنید.

کلید آمار اقتصادی خواهد بود انتشار این موسسه برای تامین مدیریت تولید شاخص برای ماه آوریل با خودرو سازان گزارش فروش خودرو در طول روز است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه پیشنهاد تعرفه می تواند یک راه او می تواند مجازات چین بیش از coronavirus شیوع زمانی که در پاسخ به یک سوال در مورد یک گزارش منتشر شده که گفت: قراردادی در تعهدات وزارت خزانه داری است که چین دارای امکان بود. مختلف دیگر مقامات کاخ سفید را علنا گفت که ایالات متحده نمی خواهد به طور پیش فرض.

بازار

آتی سهام ایالات متحده ES00, -1.89% شد با اشاره در همان جهت به عنوان معامله گر ضرب المثل “فروش مه و رفتن به دور” با آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, -1.74% پایین 449 امتیاز.

بسیاری از بازارهای خارج از کشور بسته شدند در رعایت مارس 1, تعطیلات, اما بازار در توکیو NIK -2.84%,
لندن UKX, -2.20% و سیدنی XJO, -5.00% کاهش یافت.

نفت خام آتی CL.1, -2.49% تضعیف آیا به عنوان طلا GC00, -0.71%.

نمودار

جو دیویس پیشتاز جهانی اقتصاددان ارشد, مذاکرات در دو مرحله بهبودی از آنچه او لقب بزرگ قرار می گیرند. “گرفتن فعالیت های کسب و کار را به جایی که آن را قبل از همه گیر می تواند دو سال — U-شکل بازیابی داده شوک به هر دو عرضه (ناشی از مهار اقدامات) و تقاضا (ناشی از مصرف کنندگان به احتمال زیاد میلی به بلافاصله رزومه چهره به چهره فعالیت هایی مانند ناهار خوری, سفر, و یا حضور در رویدادهای بزرگ است). برخی از بخش های اقتصاد را بهبود سرعت بیشتر از دیگران است. اما بعید است ما را ببینید بازار کار به عنوان تنگ است که آن را به حال شده است قبل از 2023 که بدان معنی است که ایالات متحده فدرال رزرو ممکن است در نگه داشتن نزدیک به 0% نرخ بهره برای مدت طولانی است که به عنوان خوب,” او می نویسد.

تصادفی می خواند

در حال حاضر آن را جدی گرفتن کلید غرب فلوریدا خواهد جست و خیز ارنست همینگوی نگاه به طور یکسان مسابقه این سال است.

ناسا می گوید قطب جنوب و گرینلند از دست یخ به اندازه کافی برای پر کردن دریاچه میشیگان.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>