باید بدانید که: چرا یک کمی تحلیلگر می گوید سهام ممکن است دیده خود را ‘سخت ترین روز

چه معامله گران می تواند با استفاده از چند خوب اپيدميولوژيستها در دست است.

دیدن هیچ کدام در مالی (persian) اما معامله گران به سمت چپ خیره در سرفصل بیش از آخرین coronavirus اخبار و تلاش برای مقایسه رویدادهای جاری به بازار در واکنش به سلامت گذشته می ترساند.

Masanari Takada, ماکرو کمی و تحلیلگر در کارگزاری های غول پیکر Nomura در تماس با روز می گوید: خبر خوب وجود دارد جلوتر است.

برای اولین بار بد: “اختیاری سرمایه گذاران شده است تصویر یک V-شکل بهبود در اقتصاد جهانی و شرکت ها درآمد اما در مواجهه با افزایش COVID-19 عفونت های بسیاری در حال حاضر مجبور به شدت تغییر استراتژی های خود را. در حالی که این فروش می تواند یک واکنش افراطی این وضعیت حاکی از کلان جهانی صندوق های تامینی و بلند مدت/کوتاه مدت وجوه عطف به معاملات است که آماده شدن برای یک رکود اقتصادی جهانی می گوید:” Takada.

فروش است که از بین برود بیش از 6 درصد در شاخص S&P 500 SPX -3.03% در دو روز فرستاده است آن اندازه گیری سهام آمریکا تمایلات دو انحراف معیار زیر آن نورد متوسط است.

از لحاظ تاریخی یک سقوط است که اندازه خوب است برای سهام. “اگر بازار می شود به این معنا که رکود اقتصادی جهانی سناریو بیش از حد و احساسات شرح زیر است گذشته الگوهای وضعیت کنونی می تواند در ادراک دیده می شود به عنوان تاریک ترین روز” Takada گفت.

این بدان معنا نیست که بازده فردا خواهد آمد اما به طور متوسط بیش از یک تا سه ماه.

اگر شما مؤمن آن است که بازار اوراق قرضه رانندگی بازار سهام و نه بالعکس اما BCA تحقیقات یک نگرانی در نمودار. حتی به عنوان عملکرد 10 ساله خزانه داری بی خانمان در زیر آن تمام زمان کم آن از شاخص های فنی است که فقط و فقط ورود به محوطۀ سقف خرید خاک.

این بدان معناست که بازده می تواند بسیار بیشتر از این شاخص به عنوان “تمایل به شیرجه رفتن عمیق تر به خرید خاک” در “اوجی” کف. بازده همانطور که ما همیشه به یاد حرکت در جهت مخالف به قیمت.

وزوز

داستان اصلی همچنان به کروناویروس که از صبح روز چهارشنبه به کشته شدن 19 در ایران یکی سمت چپ آلمانی در قبر بیماری منجر به مرگ دوم در فرانسه و آلوده یک سرباز آمریکایی در کره جنوبی. Coronavirus آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و 2,762 به طور عمده در چین است.

فدرال رزرو معاون رئیس ریچارد Clarida گفت که “بیش از حد به زودی به حتی حدس و گمان” در مورد تاثیر این ویروس بر اقتصاد ایالات متحده.

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برگزار شد یکی دیگر از بحث با سن. برنی ساندرز در پایان دریافت از انتقاد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود لعنتی برای coronavirus پاسخ.

والت دیزنی Co. قطع -3.62% مدیر اجرایی باتلاق Iger به طور ناگهانی پا را در روز سه شنبه با ارسال امواج شوک در سراسر هالیوود, وال استریت و دره سیلیکون. باب Chapek که در خدمت به عنوان رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات از زمان ایجاد آن در سال 2018 شد Iger جانشین.

بازار

آتی سهام ایالات متحده ES00, +0.18% YM00, +0.04% NQ00, +0.27% کاهش یافته است صبح روز چهارشنبه به عنوان انجام اروپایی SXXP, -1.20% و ADOW, -1.45% سهام.

قیمت های آتی نفت CL.1, -0.84% همچنین کاهش یافت و با برتری وست تگزاس اینترمدیت قرارداد تجارت زیر 50 دلار در هر بشکه رسید.

اما تقاضا وجود ندارد برای دارایی های امن. عملکرد 10 ساله خزانه داری TMUBMUSD10Y, +1.11% رخنه کرد تا 2 بر اساس نقاط و طلا GC00, +0.05% مسطح بود.

تصادفی می خواند

هر دائم هنگ کنگ اقامت را دریافت نقدی جزوه حدود HK$10,000 و یا $1,200 که اقتصاد قرقره از دوقلو تاثیر coronavirus سیاسی و تظاهرات.

آن است که پر از دست انداز برای مریخ — ناسا کاوشگر شناسایی کرده بیش از 450 مهم لرزه ای حوادث پس از آن در سال 2018 است.

وجود دارد می رود محله مرمت کار در انگلستان پارلمان کشف نقاشی های دیواری از 169 سال پیش.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>